Redakce Choice

Vynikající styl a spolehlivá ochrana před chladem - to je Fred Perry Winter Park

Anonim

V zimě, kdy stoupá negativní teplota vzduchu a pronikavý ledový vítr se snaží proniknout pod oblečení, chcete teplo a pohodlí. Proto je výběr zimního oblečení tak důležitý. Doporučujeme věnovat pozornost dobrému modelu. Fred Perry Park Winter splňuje všechny požadavky nejnáročnějšího kupujícího.

Trochu o společnosti

Anglická značka Fred Perry byla založena ve čtyřicátých letech známým tenista z Anglie Fredem Perrym. Na počátku své činnosti společnost vyráběla tenisové košile. Od roku 1952 se v sortimentu objevily pulóvry, olympijské svetry a polokošile. Dnes známá značka vyrábí pánské a dámské vrchní oděvy, doplňky, boty, klobouky. Nicméně, jarní a zimní bundy jsou nejoblíbenější pro muže a ženy.

Co je park?

Jméno tohoto oděvu k nám přišlo z jazyka Eskymáků. Proto zavolali své národní oblečení s kapucí, kterou nosili v silných mrazech. Moderní Fred Perry Winter Park plně odůvodňuje své jméno: je velmi teplý a pohodlný. Tento efekt byl umožněn použitím nových materiálů, které spolehlivě chrání před mrazem, pronikají do větru, vánice. A přítomnost kapuce, zvláště zdobené kožešinou, vám ušetří

tvář před chladem.

Park Fred Perry zima dnes

Mnoho moderních designérů s radostí používá tento model ve svých sbírkách. Faktem je, že tato bunda prakticky nevyjde z módy. Jeho barvy se mění, ve stylu jsou drobné změny. Nejčastěji potěšují své fanoušky novými originálními návrhy designérů firmy Fred Perry. Zimní park se liší od této slavné britské značky mírně aktualizovanou siluetou a designem. Modely mohou být šedé nebo černé pro muže s konzervativní chutí nebo stylové pro mladé lidi. Ve spravedlnosti je třeba říci, že jasné vzorky se objevují v sortimentu značek. Sbírky jsou neustále aktualizovány. Fred Perry Winter Park je skvělý způsob, jak zvýraznit svůj stav.

Ženské modely

Zimní ženský park v roce 2014 Fred Perry je zpravidla jednoduchý klasický model, který má tradiční střih. Barva modelů může být buď klasická (odstíny šedé a béžové, khaki) nebo bílá. Takové vzorky jsou ve vysoké poptávce. Délka oblíbených modelů byla v této sezóně změněna. Může být mírně nad kolenem nebo zkrácená verze. Dlouhé parky vypadají skvěle s hubenými džíny.

Park je krátký - spíše je to okouzlující model. Šperky z malých knoflíků, netradiční materiály, kapuce, široké kapsy - to jsou detaily aktualizovaných parků roku 2014. Úspěšně se kombinují s botami nebo botami se širokým patem. Podle návrhářů, v tomto případě, šátek s malým vzorem nebude nadbytečný.

Zimní střední délka stehna Freda Perryho Sporta se liší od klasického modelu. Je ideální pro venkovní rekreaci nebo poznávání města. K těmto modelům můžete přidat různé doplňky, které vám umožní vytvářet různé obrázky. Teplý a útulný park je skvělým řešením pro mrazivou a větrnou zimu.

arrow