Redakce Choice

Snake chain - všestranná stylová dekorace

Anonim

Řetěz - nepostradatelný atribut pro každou dívku a ženu. Řetězy jsou různé: dlouhé, krátké, silné, tenké, plné nebo lehké. Při výběru řetězu se většina lidí řídí typem tkaní a zda bude nosit nebo ne se zavěšením.

Had je řetízek ze slitiny šperků připomínající pevně zkroucené lano. Existují i ​​další názvy: vlákno, tonda, vlek. To je lehký řetěz, krásný, elegantní. Had je druh brnění, tj. sestává z těsně spojených prvků stejné roviny. Snake řetěz je matný nebo lesklý vzhledem k diamantové zářezy. Také tloušťka hada se může lišit: některé možnosti jsou tenké, téměř nepostřehnutelné kolem krku, zatímco jiné jsou objemnější.

Řetěz tohoto typu tkaní je čtvercový, kulatý nebo plochý.

Pros

Výhody hadí váhy. Musíte si vybrat řetěz založený na několika vlastnostech.

Za prvé, věk. Hadí řetízek je vhodný pro lidi jakéhokoliv věku: malé děti obvykle nekupují zlaté a stříbrné řetízky, ale teenageři a mladí lidé si rádi vyberou hady pro sebe.

V závislosti na chuti si můžete vybrat kulaté nebo ploché. Starší lidé také snadno najdou řetězec hadů pro sebe, ale pouze klasický model. Tj Výhodou hadů je, že takový řetěz je vhodný pro každý věk.

Za druhé, had řetězec je univerzální, vhodný pro různé oblečení a styly oblečení. Vše záleží na situaci. Pokud se například rozhodnete svítit na koncertě v elegantních šatech na podlaze, pak směle doplňte obraz hadem s elegantním přívěskem.

Tam je také nevyslovené pravidlo: čím větší osoba má na sobě řetěz, tím více by měl být řetězec, aby vypadal harmonicky.

Existují však také nevýhody tak velkolepého a univerzálního řetězce, o kterých musíte vědět dříve, než si koupíte, aby se předem zvážily všechny výhody a nevýhody.

Nevýhody

Hlavní problém u postrojů spočívá v tom, že jsou snadno pomačkané. Je lepší neohýbat takový řetěz, ale v něm nelze kategoricky spát! Musíte být velmi opatrní s hadem. Před nákupem se ujistěte, že jste produkt pečlivě zkontrolovali, ujistěte se, že nejsou žádné záhyby. Buďte opatrní!

Zalomy jsou tvořeny snadno a to je slabý bod takového krásného a univerzálního řetězce. Čím je řetězec tenčí, tím je náchylnější k takové „nemoci“. A na řetězech s malou hmotností není pravděpodobné, že by se záhy braly ani v dílnách. Mnoho dívek navíc tvrdí, že jejich vlasy jsou pevně ovinuty na řetězech a není možné je rozluštit.

To jsou snad všechny nevýhody, které jsou více než kompenzovány krásou, výhodami a pečlivým zacházením s klenotem.

Snake zlatý řetízek

Řetězové varianty hadů ve zlatě se nacházejí z různých druhů kovů: žlutého zlata, červeného, ​​bílého a v jednom klenotu jsou také luxusní kombinace zlata.

Rostoucí počet žen si dnes vybírá předměty z bílého zlata, neboť tyto řetězce považují za ušlechtilé.

Stříbrný had

Levnější kov ve srovnání se zlatem je stříbro. Proto, pokud se vám líbí a nosí stříbro, nebo pokud není možné koupit zlatý řetízek, a chcete se stát majitelem šperky, neváhejte si koupit stříbro. Řetězy hada v takovém kovu jsou stále větší a větší na trhu.

Pokud si koupíte řetězec hadů ze stříbra, je vhodné, aby se prut, takže to bude trvat mnohem déle.

Volba pozastavení

Had je tak stručný a všestranný, že jej lze kombinovat s různými typy suspenzí. Při výběru zavěšení by člověk neměl zapomínat, že had se snadno zlomí pod tíhou příliš těžkého přívěsku. Proto zvolte suspenzi o hmotnosti nejméně 1-1, 5 gramu. lehčí než hmotnost řetězu. Elegantní perlové přívěsky, roztomilý diamantové šperky s velkým očkem jsou dokonale kombinovány s hadím řetězem. Fotografie potvrzuje, že tato kombinace je úspěšná.

Postroj je také vhodný pro kříže, což je pozadí, bez toho, aby se pozornost odvrátila od zavěšení. Další velkou možností pro přívěsky je tvar hlavně.

Doporučujeme věnovat pozornost krátkým řetězovým svazkům. Optimálně, 40 cm, 45 nebo 50 cm, každý se může hodit na hada, žádný typ vazby neznamená žádné stylistické omezení. Jediný přívěsek by neměl být těžký.

Péče a skladování

O zlatý řetízek hadů by se mělo starat stejně jako o jakýkoli jiný řetězec zlata, ale měli byste si vždy pamatovat, že je křehká, takže byste do něj neměli vynakládat žádné zvláštní úsilí. Řetěz z času na čas otřete speciálním hadříkem s použitím dalších čisticích prostředků. Stříbrné předměty neuchovávají v dřevěné krabici nebo krabici, absorbují vlhkost. Stříbro nemůže být vystaveno příliš agresivnímu čištění, mikrotrhliny mohou zůstat. Je lepší skladovat postroj rozložený, aby nedošlo k jeho poškození.

Had je krásný ve zlatě a stříbře, vyberte si svou verzi a užijte si její krásu po dlouhou dobu.

arrow