Redakce Choice

Výběr koženého opasku pro muže: jak udělat dárek

Anonim

Výběr dárek pro muže na dovolenou, obvykle usilovat o kombinaci estetiky a praktické výhody. Co by takový dárek, příjemný a nezbytný v jedné láhvi? To je zvláštní pro příslušenství, a dnes budeme mluvit o výběru pánského pásu. Po úspěšném vyzvednutí značkového zboží můžete nejen srdečně potěšit adresáta daru, ale také ho posunout na nový stylový obraz.

Měl bych si koupit kožený opasek jako dárek pro muže?

Je obvyklé dávat pásy? Jak vhodný by byl takový dar? Jsou o tom nějaké pověry?

Pokud mluvíme o dárku od blízké ženy, pak nemůže být pochyb o tom, že věc vybraná s láskou bude velmi vítaná. Další věc, pokud dar daroval podivné, náhodné osobě.

Nebuďte pověrčivý

V Rusku existuje od dávných dob víra, že každý darovaný předmět, který je schopen pokrýt lidské tělo (opasek, opasek, šátek, kravatu, řetízek atd.), Nad ním získá nějakou magickou moc a je schopen podřídit se vůli dárce. Žena tak může darovat muže s úmyslem. Ale jak to udělat?

Každý moderní člověk takové pověry odmítne. Další věc, pokud dar sám o sobě "nevypadal." Vše záleží na tom, jaký takt přijal. V žádném případě nelze zanedbávat odmítnout - to může velmi zranit dárce (a zejména dárce). Pokud se vám ale něco nelíbí, můžete ji tiše „pochovat“ v šatníku. Ačkoli kožený opasek pro muže - věc velmi potřebná, a nejspíše váš dar nezůstane nevyžádaný.

Nejlepší volba pro gentlemana

Takže s nákupem rozhodl. Pokud se rozhodnete koupit právě toto, opravdu nepostradatelný kus oblečení, kožený pásek pro muže Levis bude vynikající volbou. Ve své výrobě se používá vysoce kvalitní kůže, tento pás vypadá originálně a velmi stylově a slouží jako vynikající důkaz dobré chuti. Na takový kožený opasek pro muže cena samozřejmě nebude nízká. Ale stojí za to.

Pánské pásy nejsou koneckonců banálním aplikovaným prvkem, který doplňuje šatní skříň, jejímž smyslem je podporovat kalhoty v pase. Pokud se nad tím zamyslíte, je to opravdu kultovní věc. Ztělesnění slušnosti a postavení. Můžete se naučit hodně o nositeli výběrem pásu a nošení.

Co znamenal kožený opasek pro muže v dávných dobách?

Ve všech věkových kategoriích, vzhled v kalhotách bez pásu byl nesmysl. Toto příslušenství se dlouho nacházelo v pánském šatníku. V dřívějších dobách bylo bohatství a sociální postavení majitele posuzováno pásem. Někdy byly nošeny, aniž by je odstranily (na opasky a opasky byly připevněny zbraně a kabelka se zlatem).

Být symbolem rytířské cti, spolu s mečem, pás v dávných dobách nevypadal jako moderní úzký pruh kůže. Může to být široký těžký pás, skutečný sklad cenností a pýcha majitele. Ztráta pásu se rovnala ztrátě cti a důstojnosti.

Jaké jsou opasky

Při nákupu pásu rozhodněte, pro které oblečení je určen. Hlavní typy tří: sport, oblek a ležérní styl. Existuje široká škála pásů z hlediska struktury, barvy, materiálu nebo tvaru přezky.

Na jmenování sportovních modelů říká jejich jméno. Existují určité požadavky na kostým: striktní design, jednoduchost, otevřená přezka. V tomto případě kožený opasek pro muže - prvek obrazu. Jeho úkolem je udržovat kombinaci s botami, řemínkem na hodinky a obchodní kufříkem nebo kabelkou. Zpravidla jsou tyto výrobky vyrobeny z pravé kůže, trvanlivé a vypadají velmi dobře.

Verze Casual má originální design, někdy chráněný autorskými právy a může vypadat zcela bizarně. To je skvělá volba pro ty, kteří nosí džíny. Někdy lze v různých situacích použít diskrétní, vysoce kvalitní pás diskrétního stylu, bez výrazného souvztažnosti k určitému stylu. To je obzvláště důležité, pokud nejste příliš obeznámeni s chutí příjemců budoucího daru.

Mluvte o velikosti

Při nákupu je důležité nepřekročit velikost. Nejčastěji je to velikost, která hovoří o možném obvodu pasu - řekněme, od 70 do 120 cm, američtí výrobci označují své výrobky písmeny a čísly, které označují stejný obvod pasu, ale v palcích. Například M (36-38). Chcete-li je přeložit do centimetrů, které jsou nám známé, vynásobte palce o 2, 54.

Pokud neznáte obvod pasu osoby, pro kterou je dar určen, neměli byste kolem ní běžet s měřicí páskou. Je lepší se tiše podívat na štítek jeho oblečení, kde je uvedena velikost. Nebo zhruba odhadněte rozměry pasu vzhledem k jeho pasu.

O obtížích výběru

Všestrannou volbou pro ne-důvěryhodné dárce je klasický černý kožený opasek pro muže. Hodí se téměř v každém případě. Ale pokud znáte chutě a preference této osoby v oblasti barev a stylu, měli byste si vzít šanci a koupit něco méně banálního.

Nezapomeňte, že pánský pás by měl být dobře kombinován s botami (a barvou a texturou), takže pokud se rozhodnete odtrhnout od klasiky, musíte dobře vědět, co přesně člověk nosí.

Úzké pásy trpí nějakou „neochotou“ a na velkých, plných postavách jsou takové doplňky někdy jen směšné. Proto je lepší zvolit model širší - dárek bude vypadat mnohem reprezentativněji.

Díváme se na "železo"

Všechny kožené pásy pro muže - s přezkou. Na příslušenství při nákupu by měla být věnována zvláštní pozornost. Požadavky na to - síla, elegantní, dokonce i forma a kvalitní kov. To vše platí jak pro přezku, tak i pro různé nýty atd.

Stává se, že pro nezkušeného kupujícího je obtížné odlišit kůži od falešného. V tomto případě si zapamatujte několik jednoduchých tipů:

1. Podívejte se na řez pásu. Okraje koženkových výrobků jsou rovnoměrně zpracovány lemem. A nikdy neuvidíte skutečnou kůži, která by byla tímto způsobem obroušena - lze ji pečlivě ořezat.

2. Další způsob, jak odlišit falešný požár na okraj. Skutečná kůže nebude hořet. Ale ve skutečnosti sotva někdo z prodejců takové pokusy se zbožím umožní.

arrow