Redakce Choice

Oxfordské ženy: co nosit?

Anonim

Původně oxfords byly boty pro muže. Všechno se změnilo ve 20. letech minulého století, kdy tyto hrubé, tvrdé boty začaly být používány pro sport dívkami.

V dnešní době můžete potkat ženy v podobných botách klasického vzhledu s nízkými podešvemi a elegantní modely s podpatky až 8 cm.

Jak si vybrat správné ženské oxfordy? Co s takovými botami nosit? Tyto boty na vysoké i nízké rychlosti jsou ve skutečnosti velmi multifunkční. Rozmanitost odstínů a povrchových úprav umožňuje, aby boty byly kombinovány s jakoukoli šatní skříní žen módy.

Obchodní klasika

Modely bez povrchové úpravy jsou ideálními společníky k oblečení v obchodním stylu. Rovná úzká sukně nebo přísný kalhotový oblek a oxfords vytvoří lakonický soubor pro obchodní jednání.

Romance

Kupodivu, oxfords jsou nejlepší volbou pro romantický styl. Co je nosit? S vzdušnými šaty na tenkém pásu nebo širokou létající sukni - každá možnost bude úspěšná. Hlavní je vybrat si boty bílé, béžové nebo krémové. S takovými oxfordy bude velmi vhodné barvení v malém květu.

Neformální styl

Perforace dává botě univerzální vzhled, takže oxfordy s malými otvory jsou pozoruhodně doplněny jumpery, džíny, šortkami a šaty. Je velmi důležité zvolit správný odstín bot. Je žádoucí, aby barva obuvi byla od písku po hnědou.

Barevné skvrny

Zajímavou volbou mohou být boty světlé barvy. Takové oxfordy (s tím, co je nosí, navrhují určitá pravidla) vždy vypadají výhodně. Světlé boty přitahují pozornost, takže oblečení musí mít jinou barvu. Povoleno používat akcenty na zápas bot. Například náhrdelník nebo náramek ve stejné barvě. Je důležité, aby se oblečení samo spojilo s jasnými oxfordy.

Co mohou oxfordské boty nosit vysoké dívky? Mohou je snadno kombinovat s dlouhými sukněmi a sundresses. Oblečení by zároveň nemělo být honosné. Boty se širokými, oříznutými kalhotami vypadají velkolepě.

Low-vzestup dívky, je vhodné zůstat na hubené kalhoty a džíny. Chcete-li vizuálně zvýšit délku nohou, musí být kotník otevřený.

Všechny oříznuté kalhoty nebo kalhoty jsou nejlepší volbou pro set s oxfords. Boty ztratí své kouzlo, pokud se nosí pod dlouhými džíny a jejich nohy vypadají krátké.

Mimochodem, je zajímavé a módní nosit ponožky pod oxfordy. Ale v tomto případě se vyhnout některým pravidlům. Ponožky musí být krátké a je nutné je kombinovat pouze s kalhotami. Navíc takovéto moderní barevné blokování umožňuje zvolit barvu ponožek, která se liší od tónu bot. Ale bílá vítězí, jako vždy.

Oxfords s perforovaným lemem, v kontrastu, být opotřebovaný jediný na bosých nohách. Fashionistas, kteří jsou připraveni způsobit jednoduchý šok pro veřejnost, může být doporučeno nosit golfové boty.

Pokud hovoříme o výběru večerního šatníku, je ideální zvolit stručné lakové oxfordy. Co je v tomto případě? Jeden z doplňků, například spojka, by měl být v souladu s botami. A nezapomeňte, že tyto boty mají stále mužský základ, což znamená, že byste je neměli balit s krajkovým oblečením, flounces a ryushechkami.

Je tedy velmi důležité, aby se rozhodovalo, jakou barvu zvolit oxfordy, co se má nosit, ale neméně důležitý je i vlastní názor. Je to něco, co je třeba vzít v úvahu!

arrow