Redakce Choice

Co nosit maxi šaty s?

Anonim

V dětství, mnoho dívek sní o kouzelné šaty jako princezna: krásná a jistě s dlouhou sukni. Dívky vyrůstají a kupují si krásné dlouhé šaty, čelící najednou s mnoha naléhavými ženskými problémy. Jak nosit maxi šaty? Co je to kombinace? Jaké příslušenství zvolit pro vytvoření stylového vzhledu?

Vlastnosti dlouhých šatů

Rozmanitost, přísná krása a zdánlivá slavnost dlouhých ženských šatů často způsobují zmatek nejen mezi moderními módními novinami, ale i mezi sofistikovanými módy. Aktuální výběr dlouhých šatů je obrovský. Maxi šaty jsou vyrobeny z různých tkanin: od vzdušného šifonu a tekoucí hedvábí až po silné džíny a teplou vlnu. Šaty mohou být co nejvíce volné v nadměrném stylu nebo opakovat klasický tvar případu. Jeho sukně může být velmi úzká, široká nebo se šíří od kolen. Rukávy mohou být ve formě baterek nebo křídel, být co nejširší nebo úzké. Romantické volánky na šaty na zem vedle sebe s přísnými kancelářskými siluety.

Ale některý z těchto maxi šatů s dovedným výběrem šikovně opravuje proporce postavy. Tak, rovné, volně padající šaty snadno maskují obzvláště curvaceous tělesné formy že hostitelka šatů chce skrýt. Postava opačného typu může být vyvážena tenkým pásem kolem pasu. Vodorovná linie zvýrazňuje jemný pas a vytváří hladší linie.

Boty

Boty, baletky, sandály, sandály, mokasíny a tenisky, boty a boty se šněrováním - téměř všechny typy moderních módních dámských bot lze úspěšně kombinovat s maxi šaty.

 • Ploché boty jsou ideální pro vytvoření harmonického letního vzhledu. Například lehké dlouhé šaty z beztížné tkaniny s otevřenými sandály na rovném tahu nebo s baletními byty.

 • Boty s podpatky. Skvělá kombinace klasických maxi šatů s botami změní vizuální vnímání proporcí postavy. Silueta bude štíhlejší a ladnější.

 • Sportovní obuv: tenisky, tenisky a kluzké tenisky jsou nyní velmi populární, bez ohledu na to, jak moc zastánci klasických módních trendů oponují. Kombinace dlouhé pletené šaty a módní tenisky je na vrcholu popularity mezi mladými ženami.

 • Boty pro chladné období jsou také perfektně kombinovány s maxi šaty. Zvažte několik příkladů. Dlouhé košile a teplé vlněné šaty vypadají skvěle s botami různých výšek a stylů.

Příslušenství

Pro maxi šaty můžete vyzvednout velké množství vhodných doplňků.

 • Tašky naprosto odlišné velikosti a tvaru jsou úspěšně kombinovány s různými druhy šatů na podlaze. Miniaturní spojka nebo velký batoh batoh bude vypadat stejně dobře s dlouhými šaty různých stylů. Dejme příklad. Malá kabelka bude ladit s večerním oblečením maxi a batohem s šaty ve stylu boho. Ačkoli stylisté obvykle doporučují, aby nechodili do extrémů a vybrali si středně velké doplňky.

 • Pás nebo pás budou nádhernými doplňkovými prvky módního obrazu. Učiní postavu ženskou a přiměřenou.
 • Klobouky se perfektně hodí do stylových obrazů s maxi šaty. Staletá tradice nosit klobouk s takovým oblečením je nyní důležitá. Může to být například klobouk se širokou krempou nebo šifonový šátek a vzdušné letní šaty.
 • Šperky v kombinaci s ležérními maxi šaty znatelně oživují vytvořené oblečení. Dlouhé korálky a náušnice vizuálně prodlužují siluetu a dávají celému vzhledu slavnostní vzhled a tenké náramky zdůrazňují krásné ženské zápěstí.

Svrchní oděvy

Pro stylovou kombinaci dlouhých šatů s jinými šatními skříněmi byste měli vždy zvážit proporce postavy a délku svrchního oblečení.

 • Kombinace dlouhého kabátu nebo pláštěnky přes šaty na podlaze vypadá opravdu elegantně pouze na vysokých štíhlých ženách.
 • Pro krátké dámy bude vhodnou výbavou oblečení s vestavěným stylem krátké nebo střední délky. Mohou to být vesty, bundy, kabáty a pláštěnky, bundy z kůže nebo tkaniny. Pás nebo pás pomůže vyrovnat obraz, pokud má oděv délku pod pasem.
 • Skvělá volba pro stylový off-sezon vzhled je dlouhý rukáv maxi šaty a módní kožešiny nebo pletené vesty.

V moderní módě se dlouhé šaty princezny změnily mimo uznání a proměnily se v mnoho protichůdných možností. Ale pro každou ženu bude určitě harmonický styl pro duši a tělo.

arrow