Redakce Choice

Kapika (membrána): recenze. Kapika obuv (membrána): ceny

Anonim

Poměrně nedávno si zákazníci získali od firmy membránové boty na prodej. Jedním z domácích výrobců dětských bot, zahájených ve výrobě těchto inovativních technologií, je společnost "Kapika". Mnozí rodiče pozitivně hodnotí kvalitu jak celého sortimentu zboží, tak výrobků speciálního modelového sortimentu. Sezónní obuv "Kapika" (membrána), recenze zákazníků, které ji charakterizují jako cenově dostupné, robustní a atraktivní vzhled, má poměrně stabilní poptávku.

Firma "Kapika": trochu historie

Společnost začíná v devadesátých letech, i když značka Kapika byla registrována až v roce 2009, kdy již byly získány příslušné zkušenosti, byli přijati kvalifikovaní zaměstnanci a byly vytvořeny výrobní kapacity. Společnost byla založena rozdělením ochranné známky Kotofey do dvou samostatných poboček. Původní název zůstal zachován, zatímco druhý získal název Kapik, odvozený od starého slovanského slova kapik - pata. Logo je obrazem legračního zajíce, který nebyl v žádném případě pojat náhodný - velmi často rodiče láskyplně nazývají své děti „zajíci“.

V průběhu let se výrobní síť této značky přesunula mimo Rusko. Kapika obuv se nyní vyrábí v italských, ukrajinských, čínských, moldavských továrnách pod přísnou kontrolou ruských technologů, kteří přijímají nové dávky zboží v souladu s národními GOST. Produkty této značky se vyznačují širokou škálou produktů, aplikací inovativních technologií, převážným použitím přírodních materiálů. Příklad takových modelů může sloužit jako obuv "Kapika" (membrána), hodnocení zákazníků, která charakterizují tento výrobek jako pohodlný, spolehlivý a ekonomický.

Co jsou membránové boty?

Tyto modely jsou sezónní, vhodné pro jarní a podzimní a teplou zimu. Kapika membrána, jejíž teplotní režim použití předpokládá okolní teplotu až 10 stupňů Celsia, určuje vlastnosti tohoto kompozitního produktu. Jeho konstruktivní vlastností je přítomnost speciální přídavné vrstvy (v produktech této společnosti - kingtex), což je tenký polymerní film s mikroskopickými póry, které v důsledku své velikosti nepouštějí do kapky vody (póry membrán jsou několik tisíckrát menší než molekuly kapek vody). Je vložen mezi materiály nahoře a obložení. To znamená, že membránové boty jsou vícevrstvé. Tento design vám umožní chránit nohy před vlhkostí a chladem. Tato vlastnost je zvláště důležitá pro děti, protože jejich těla s nedokonalým imunitním systémem potřebují jen malé množství podchlazení, aby se rozvinula zima.

Membránové boty jsou označeny především štítky "Sympatex", "Gore-Tex", "tec". Mezi nejcennější zahraniční výrobce takových modelů patří firmy Ecco, Superfit, Viking, Ricosta, Skandia, Bagira Kids, Reima. Mezi domácími firmami, v sezónních botách, z nichž se používá podzimní nebo zimní membrána, Kapika nemá poslední místo.

Princip membrány

Je třeba poznamenat, že deklarované vlastnosti membránových bot získávají nejen díky přítomnosti specifické vrstvy, ale také díky kombinaci vlastností všech použitých materiálů. Membrána neumožňuje pronikání vlhkosti z vnějšku dovnitř, protože mikroskopické póry neumožňují průchod větších molekul vody, ale zároveň se volně uvolňují malé molekuly vodní páry (které jsou uvolňovány kůží poměrně aktivně při sebemenším cvičení), to znamená, že boty „dýchají“. Tato vlastnost poskytuje pohodlí, teplo a suchost nohou. Proto boty "Kapika", jejichž membrána je vyrobena v souladu s nejnovějšími inovativními technologiemi, plně splňují potřeby zákazníků pro bezpečnost a pohodlí dětské obuvi. Je třeba mít na paměti, že tento model je vhodnější pro aktivní děti, takže děti, které nemohou chodit, je lepší vyzvednout si boty jiné modelové řady, které jsou v této společnosti dostupné pro každý vkus a věk.

Sortiment bot Kapika

Modely se speciální vrstvou "TEX" se používají v období podzim-jaro a zima. Proto jsou membránové boty reprezentovány botami a botami různých věkových úrovní. S modely Kapika (membrána), zima a podzim jsou mnohem teplejší.

Kromě samotné membránové boty nabízí Kapika zákazníkům nejširší nabídku dětské obuvi, mezi kterou můžete snadno najít správnou aktualizaci. Modelovou řadu představují sportovní oděvy (mokasíny, tenisky, gymnastiky), léto (pláž, sandály, otevřené boty), obuv pro demi sezónu (boty, boty, holínky), zimní (zimní boty, teplé boty, dětské lyžařské boty). Stejně jako inteligentní a domácí obuv.

Rozměrná mřížka "Kapika" (membrána)

Každý výrobce nastavuje svou vlastní velikost obuvi, takže velikost, která se nakupuje, se může výrazně lišit od obvyklé velikosti zakoupené nebo gostovského. Navíc noha dítěte rychle roste, takže je důležité před zahájením nákupu určit velikost bot.

Rozměrná síťová obuv "Kapika" \ t
velikost boty1617181920212223242526272829303132333435

36

délka nohy, cm9.510.51111.512.51313.514.51515.516.51717.518.51919, 520.52121.522.523

Kapika mřížka (membrána) je mírně odlišná od dříve přijaté velikosti Gostov, takže je nutné provést měření před každým nákupem.

Jak si vybrat správnou velikost

Při pořizování obuvi je velmi důležité správně rozhodovat o její velikosti, protože malé dítě nedokáže zjistit, zda je v něm noha pohodlná, netlačí, nestiskne. Proto se musíte plně spoléhat na svůj vlastní smysl nebo profesionalitu prodávajícího. I když se předpokládá, že bude proveden s nákupem armatury přímo v obchodě, je lepší se rozhodnout doma s rozsahem délky stélky. Měření nohy, musíte se ujistit, že tělesná hmotnost spadá zcela na měřenou nohu. Vezměte délku od vyčnívající části paty až po okraj nejvýraznější špičky. Všimněte si, že vložka má být o 5-8 mm delší než noha. Zásoba by neměla být menší než 5 mm, nejvýše 10-15 mm pro léto a 15-20 mm pro zimní (včetně membránové) obuvi.

Pravidla pro použití membránových bot

Při nákupu takového specifického komplexního designu a poněkud drahých bot musíte vědět, jak s ním správně pracovat, aby se jeho vlastnosti zachovaly co nejdéle. Tak by v žádném případě neměly být tyto modely sušeny v blízkosti baterie nebo ohřívače. Vrchol kůže je kartáčovaný a teplá voda, textil - vlhkou houbou. Zlepšit vodotěsné vlastnosti speciální vodoodpudivé impregnace. Membrána Kapika, jejíž teplotní režim je pohodlnější v rozsahu do -10 stupňů mrazu, s vhodným poměrem bude trvat déle než jeden rok.

Zvláštností této obuvi je, že se doporučuje nosit ji s ponožkami vyrobenými ze směsi přírodních vláken (vlna nebo bavlna) a syntetických materiálů, protože přírodní látky rychle absorbují vlhkost, zabraňují jejímu odpařování a syntetické materiály se snadno uvolňují. olovo.

Boty "Kapika" (membrána): recenze

Při výběru oblečení pro své potomky věnují rodiče zvláštní pozornost jejich bezpečnosti, pak praktičnosti, originalitě a atraktivnímu vzhledu. Modelová řada bot Kapika je poměrně široká, včetně řady membránových, pryžových a plstěných výrobků, takže z ní bude velmi snadné vybrat vhodný model. Kupující obuvi Kapika (membrána), jejíž hodnocení jej charakterizuje jako pohodlné, poukazují na to, že nárokovaná odolnost proti vodě se ne vždy objevuje, to znamená, že použitá membrána není tak spolehlivá jako u originálních zahraničních modelů.

Po prozkoumání nabídky na trhu dětských membránových bot v segmentu podzim-zima tak můžeme konstatovat, že tyto modely se osvědčily jak kritériem nepropustnosti, tak ochranou před chladem. Při výběru takových bot nebo bot je třeba mít na paměti, že speciální ochranná vrstva je poměrně drahá složka, která nepochybně ovlivňuje ceny, proto membránová obuv, zejména zahraniční výrobci, nemůže být levná. Optimální ceny mohou být produkty domácích firem. Jedním z těchto kompromisů, co se týče "cenové kvality", je kapika obuv (membrána), jejíž hodnocení je poměrně pozitivní, což je důležité při výběru sezónních modelů. Obecně platí, že cenové rozpětí se pohybuje od jednoho a půl - tři tisíce rublů. Výběr správné boty pro vaše dítě, nemůžete se starat o jeho zdraví, pokud jde o mokré nohy.

arrow