Redakce Choice

Jak si vybrat dárek pro šéfa-muže na jeho narozeniny?

Anonim

Volba narozeninových dárků dříve či později vede k slepé uličce, dokonce i nejnaléhavější osobě. Zejména pokud je překvapení, že není příliš blízká osoba, o zvycích a preferencích, o nichž je málo známo. Například je velmi obtížné vybrat dárek pro mužského šéfa k narozeninám. A otázkou není jen to, že jsou zdaleka vždy podřízeni běhu zvláštností života svého šéfa, ale také to, že takový dar musí být v souladu s normami obchodní etikety, musí brát v úvahu princip podřízenosti a zároveň být originální.

Jak si vybrat dárek pro muže nadřízeného na narozeniny? Zde můžete jít dvěma způsoby: překvapit celý tým nebo ho osobně prezentovat. Obě možnosti mají plné právo na život a volba je v oblasti vašeho osobního vztahu s šéfem - je pro vás přípustné, abyste darovali sami sebe?

Pokud se očekává kolektivní blahopřání šéfa, můžete přijít s docela zajímavými možnostmi s využitím moderních technologií a účasti všech zaměstnanců. Jaký je takový kreativní dar pro šéfa? Může se jednat o film o činnostech společnosti a účasti šéfa v tomto procesu, nebo o výběr pohovorových pozdravů od každého z jeho podřízených. A můžete prostě udělat krásnou fotografickou koláž. Pokud ve vaší firmě pracuje dostatečný počet dívek, vytvořený kalendář s fotografiemi zaměstnanců a jejich přání bude dobrý a originální nápad vytvořený speciálně pro šéfa.

Když zaměstnanci společnosti zůstanou u svého šéfa nejen ve formálních pracovních vztazích, ale i v neformálních, to znamená, že sdílejí volný čas, koníčky a vědí hodně o své osobnosti, je mnohem snazší vybrat si svého šéfa pro jeho narozeniny. Pokud jste jedním z těch šťastných, měli byste si být hrubě vědomi toho, co může potěšit především narozenin. Dárek v tomto případě nemusí být drahocenně drahý, ale rozhodně musí být nepřítomen u šéfa a být pro něj žádoucí. Možná si myslíte, že takový vášnivý rybář, jako váš šéf, sní o nové sbírce návnad nebo zimním stanu, který by chytil rybu v chladném období? Jedná se o velmi relevantní dárkovou možnost.

Dobrý dar mužskému náčelníkovi k narozeninám je z kategorie věcí potřebných v díle. Pokud vám počet zaměstnanců umožní získat slušné množství peněz za překvapení, můžete si vybrat nový výrobek z elektronických přístrojů. Například, téměř každý šéf zjistí, proč používat ipad, e-knihy nebo GPS navigátor.

No, pokud se chystáte podat dar osobě osobně na vlastní pěst, pak nenajdete lepší volbu než krásná kancelářská sada, drahý alkohol nebo kuřácký doplněk, pokud kouří. A nemyslete si, že takové dary jsou nudné a banální - to je klasika, která je povolena obchodní etiketou. Hodně štěstí při výběru dárek!

arrow