Redakce Choice

Šperky z achátu - stylové, krásné a světlé

Anonim

Achát je klenot, který je známý svou univerzálností. Jeho krása a elegance prostě ohromí svou nádherou. Díky mnoha barvám kamene, zkušení řemeslníci vytvářejí ohromující achát šperky. Originální a jasná rozhodnutí budou vyhovovat fanouškům různých odstínů. Achátové šperky jsou tyrkysové, modré, černé a růžové vložky, výstižně doplňující stříbrné a zlaté výrobky. Stručně řečeno, je to vynikající volba pro každý den, který v žádném případě nemůže zůstat bez povšimnutí.

Šperky z achátu - především krása

Takže tento kámen udržuje spoustu tajemství. Předpokládá se, že hojení a magické vlastnosti obsahují achát. Podle označení zvěrokruhu může být vybrán také kámen, fotografie dekorace, kterou najdete v katalogu každého klenotnického salonu. Kromě toho, lidé, kteří skutečně vědí, jak ocenit krásu přikládají velký význam.

Jakékoliv achát šperky vypadá jasné a atraktivní. Fotografie těchto produktů nenechají nikoho lhostejným. Co můžeme říci o těchto doplňcích žít. Achát se v matném lesku liší, když se naleští. Jedním slovem, kámen může být transparentní i neprůhledný, kromě toho může mít několik odstínů najednou. Někdy, k dosažení jasnější barvy, je také uměle malované. Pro přívěsky jsou nejčastěji používány náhrdelníky a korálky, červené a pruhované acháty.

Vlastnosti kamene

Příští chvíli. Šperky z achátu, díky vlastnostem tohoto kamene, vám umožní dosáhnout hodně v životě, protože má mnoho neobvyklých vlastností.

Zaprvé pomáhá posilovat radost a ducha. Za druhé - oslabení závislosti na počasí a citlivosti na nečistoty kolem něj. Za třetí, je snadné začít něco nového. Kromě toho achát umožňuje přilákat bohatství, rozvíjet intuici a dokonale posilovat sebeúctu. Kámen může také přispět k touze rozvíjet, zmírnit stres, zlepšit komunikační dovednosti, rovnováhu citově, odhalit klam a špatnou vůli druhých, překonat různé životní problémy, pomoci zemědělcům úspěšně zapojit se do hospodářských zvířat a plodin.

"Komunikace" s dekoracemi

Zaznamenáváme další důležitou skutečnost. Šperky z achátu s neustálým opotřebením umožňují jeho majiteli, aby se cítil poněkud jasnovidný. Tak řekni někteří lidé. Aby však tento „magický dar“ získal své vlastní slovo, musíte se naučit „komunikovat“ s tímto kamenem. Tento okamžik se však týká nejen achátu, ale i dalších kamenů s léčivými a magickými vlastnostmi.

To znamená, že alespoň jednou denně je nutné přidělit asi patnáct minut, během kterých se má soustředit na samotný kámen. Tímto způsobem s ním vznikne určitý druh spojení. Předpokládá se, že kontakt je založen právě tehdy, když vlastník šperku začne vidět kameny nebo předměty. Například, moře, řeka, stromy, budovy, atd. Poté, jak se říká, magické schopnosti začínají rozvíjet.

Nejvhodnější je takové šperky, které se narodily ve znamení Býka nebo Blíženců. Ale zejména - narozen v období od 20. dubna do 20. května. Těmto lidem doporučujeme nosit kámen v kombinaci s měděným rámem. Stříbro a zlato jsou kombinovány s achátem od majitelů, jako je Libra, Aquarius, Crayfish a Pisces (ale stojí za to, aby se na šperky nevztahovalo více než jednou týdně).

Mimochodem, nezapomeňte také, že tento kámen je patronem svatby. Takový dar pro výročí svatby vám přinese spoustu pozitivních emocí.

Držte to správně

A konečně. Pokud si koupíte šperky s achátem, nezapomeňte, že tento kámen vyžaduje zvláštní péči. Snadno se poškrábe a může dokonce prasknout, a to i přes jeho poměrně silný indikátor tvrdosti. Nezapomeňte na silné tření kamene proti jiným předmětům, a proto jej chráňte před jakýmikoliv mechanickými účinky, zejména před silnými nárazy. Kromě toho je lepší, aby dekorace nebyla vystavena náhlým změnám teploty. Zakázáno je také ponoření do roztoků s domácími chemikáliemi.

Obecně platí, že pokud správně skladujete šperky s achátem, budou vám sloužit po velmi dlouhou dobu. V tomto případě se budete moci sami přesvědčit, zda jsou jejich výše uvedené vlastnosti opravdu silné a schopné pomoci v určitých situacích.

arrow