Redakce Choice

Nike Elastico finále II: Klíčové vlastnosti

Anonim

Nike je přední společností v oblasti sportovního oblečení a obuvi. Sportovci po celém světě používají produkty Nike. Pohodlná obuv - klíč k úspěšnému a produktivnímu tréninku. Obzvláště důležité boty ve sportovní hře jako fotbal. Za tímto účelem byly propuštěny speciální tenisky pro chodbu. Mají ideální vlastnosti pro školení. Model Nike Elastico Finale II je vylepšeným analogem Nike Elastico Finale I. Když byl vytvořen, zaměstnanci Nike chtěli vzít v úvahu přání svých zákazníků.

Nike tenisky: klíčové vlastnosti

Pro mnoho, produkty této společnosti - jeden z nejlepších. Tento model je dalším důkazem toho. Nike Elastico Finale II je vyroben z vysoce kvalitních materiálů. Speciální technologie poskytují snadnost, pohodlné nošení a snadnost pohybu, což umožňuje lepší kontrolu míče při různých sportovních hrách. Nike Elastico Finale II byl vyvinut jako součást kolekce podzim-zima 2013. \ t A stále neztratili svou popularitu. Nike Elastico Finale II je součástí řady FC247, určené pro profesionální fotbalisty. V takových botách je snadné vyrobit světelný průchod i silný úder.

Nike tenisky mají několik výhod. Za prvé, stélka z tenisky má odpružený efekt, který snižuje stres kotníku během tréninku. Za druhé, inovativní podešev poskytuje vynikající přilnavost k poli, umožňuje efektivní zrychlení a zpomalení během tréninku. Váha tenisky je jen 200 gramů. Nízkoprofilový dezén na teniskách Nike Elastico Finale II snižuje riziko pádu fotbalistů na hřiště. Boty jsou vyrobeny ze syntetické kůže. Speciální šněrování umožňuje upevnit nohu v sebevědomém postavení, zajišťuje stabilitu během tréninku.

Dalším důležitým rysem je vývoj vlastního materiálu Nike Skin, který je ve své struktuře lehký, ale trvanlivý materiál. Díky tomuto vývoji se zdá, že obuv pro fotbalisty je pokračováním kůže nohou. Tento faktor výrazně usnadňuje proces hraní na hřišti.

Srovnání Elastico Finale 1 a Elastico Finale 2

Při vývoji druhé generace Elastico Finale, vývojáři vzali v úvahu nedostatky prvního modelu. Při výrobě nových bot bylo použito o 39% méně komponent. Také model nové generace se oproti předchůdci stal o 22% lehčí.

Kupující, kteří si zakoupili model první generace, poznamenali, že hrát v hale potřebují měkčí a pružnější boty. Při vytváření Elastico Finale II v Nike poslouchali negativní recenze a vytvořili ultra lehké a extrémně flexibilní boty pro hraní v hale.

Další novinkou druhé generace je snížení počtu „tvrdých bodů“, což snížilo úroveň komfortu v předchozím modelu.

Nike Elastico Finale II: recenze

Představený model značky Nike je mezi zákazníky velmi populární. Důkazem toho je velký počet recenzí výrobků. Postoj k modelu Elastico Finale II je nejednoznačný. Kupující zdůrazňují výhody a nevýhody těchto tenisek.

Spotřebitelé přisoudili lehkost, jas a vizuální přitažlivost bot kladným vlastnostem.

Fotbalisté říkají, že citlivost míče v těchto botách je úžasná, stávky jsou přesnější. Sportovci si také všimli, že kotník není v napětí. Podle uživatelů je spojení tenisek s parketami na vysoké úrovni. Boty nesklouznou, ale umožňují snadný pohyb v prostoru s vysokou rychlostí pohybu.

Spotřebitelé říkají, že hlavním negativním parametrem tenisek Nike je nevhodnost použití obuvi mimo halu. Když hrajete a trénujete na ulici, tenisky rychle ztrácejí vzhled a hodně se opotřebovávají. Standardní doba jejich použití, podle hodnocení zákazníků, je 3-4 měsíce. Hodnota za peníze je nepostradatelná.

Také majitelé bot Elastico Finale II tvrdí, že stávky na míči se staly více patrné díky superjemnému materiálu.

Další negativní vlastností je absence ženského modelu. Míčové hry dlouho přestaly zajímat pouze muže. Každoročně můžete pozorovat nárůst počtu žen v různých sportech.

Recenze bot jsou rozmanité. Počet pozitivních a negativních charakteristik je přibližně stejný. Ale stojí za zmínku, že poptávka po tomto produktu existuje i přes negativní aspekty.

Náklady na

Průměrná cena tenisky Nike Elastico Finale II je 3600-4000 rublů. Za zmínku stojí také skutečnost, že existují různé sezónní prodeje, kdy lze zboží zakoupit se slevou. Vzhledem k tomu, že model těchto bot byl vydán před 4 lety, jeho cena se snižuje s každou novou sezónou. Kvalita a vlastnosti výrobku však zůstávají nezměněny. To je velké plus pro lidi, kteří nesledují nové kolekce, ale ocení kvalitu produktu.

Kde koupit tenisky od Nike?

Tento model boty si můžete koupit v oficiálních obchodech Nike, stejně jako v různých specializovaných internetových obchodech. Je však nutné se obávat padělků, se kterými se lze setkat všude, protože Nike je jedním z lídrů v oblasti nelegálního kopírování.

arrow