Redakce Choice

Přívěsek řetězec je oblíbená dekorace

Anonim

Přívěsek je typ přívěsku. Nosí se na šňůře nebo na řetízku. V zásadě se od pozastavení neliší. Je vyroben z drahých a drahých kovů, může mít vložky z drahých nebo polodrahokamů. Může být vyrobena ze skla (Murano), kůže, kosti.

Kde je přívěsek?

Na rozdíl od přívěsku, který může být připevněn k náramku na paži nebo na noze, aby se s ním probodl, je řetěz s přívěskem určen pouze pro nošení kolem krku. Proto musíte znát několik jednoduchých pravidel, jak je správně nosit. Vše záleží na délce řetězu. Pokud je velký, pak řetěz s přívěskem bude ležet na hrudi a zdůrazní krásu busty.

Na kratším řetízku, přívěsek upozorňuje na krásný výstřih nebo hezký krk. Pokud řetěz s přívěskem klesne pod pět centimetrů od klíční kosti, opticky prodlouží krk. Přívěsek mezi klíční kostí bude zdůrazňovat dokonalost jeho tvaru. Pro dlouhý elegantní krk fit krátký řetěz s přívěskem.

Jak si vybrat řetěz

Řetězy jsou roztřepené a roztrhané od nošení šperků, a můžete nenávratně ztratit šperky i řetízek. Poměr hmotnosti zlatého nebo stříbrného řetízku a přívěsku by měl být dva až jeden. Je to ještě bezpečnější, pokud váha přívěškového řetězu je trojnásobek hmotnosti přívěsku. Kromě toho je pevnost řetězu ovlivněna typem tkaní. Nejodolnější - kotva a pancéřování, protože se snadno ohnou. Nepoškozuje je. Pokud zabalíte takový řetěz na prst, pak bude ležet hladce, bez vrásek. V tomto případě bude zlatý nebo stříbrný řetízek s přívěskem trvat dlouho.

Tvorba obrazu

Přívěsek lze zvolit podle okolností, kdy bude použit - odpoledne nebo večer. Může to být retro styl, který nikdy nevyjde z módy.

Sapphire, rubín, smaragd, nebo alexandrit obklopený diamanty je nadčasová klasika. Ale je to možné a špičkový styl, který bude všem zřejmý s jeho stručností.

Neobvyklé, tyto zlaté postavy, hladké a lesklé, zjednodušené.

Jak rozlišit přívěsky

Do cíle:

  • Ženská, elegantní a lehká. Květina je jedním z nejoblíbenějších motivů.

Na fotografii je stylizovaná květina s jasně barevnými krystaly.

  • Muži, kteří jsou odlišní od žen, jsou masivnější.

Tento moderní kůň překvapí, když se představí motocyklistovi.

40 cm je délka nejkratších řetězců, na kterých jsou nohavice noseny. Standardní velikosti řetězu s přívěskem, které jsou zpravidla výhodné, jsou od 45 do 50 cm.

  • Dítě.

Podle typu vyrobeného materiálu:

  • Zlato, včetně bílého a růžového zlata. Protože zlato bylo vždy považováno za znamení prosperity, zlatý řetěz s přívěskem bude znamenat úspěch a nezávislost jeho vlastníka.
  • Stříbro umí zdůraznit osobnost a styl člověka lépe než zlato a jsou velmi dobré při každodenním nošení. Čím zajímavější je stříbro: čím častěji se nosí, tím více jeho jednotlivých částí svítí, zatímco jiné, zatímco zůstávají tmavé, zdůrazňují lesk a leštění kovu. Navíc je zajímavé, zda je výsledkem použití přívěsku s řetízkem, a nikoli práce klenotníka. Je to stříbro, které se nejčastěji používá při výrobě dětských řetězů s přívěskem.

Takový přívěsek se psem potěší a ozdobí dítě.

  • Šperková ocel.

Stále častěji se používá k vytvoření nestandardního brutálního volného obrazu.

Formy a materiály přívěsků

Přívěsek sám může mít širokou škálu forem. Představivost klenotníků nemá žádné limity. Použité materiály jsou také odlišné. Nemá smysl je seznamovat - pro to představujeme řetězy s přívěsky. Fotografie budou zobrazovat jejich různorodost.

Za prvé je to jen dekorace, která může mít geometrické tvary (kruh, ovál, kosočtverec, obdélník). Následují všechny konfigurace, které jsou schopny lidské představivosti.

Sněhová vločka na fotografii nahoře může být doplněna o krystaly Swarovski, a pak se bude slavnostně třpytit jako novoroční sníh.

Srdce přívěsky jsou velmi populární. Nabízíme vám elegantní zlatý přívěsek se smaragdy. To je skvělý módní doplněk.

Modrý jiskřivý krystal potěší vzhled a srdce každé ženy. Zvláště pokud je v dárkové krabičce.

Ale portrét, evokující obrazy počátku dvacátého století. Je dobrá s blůzou a rolákem.

Neméně zajímavý je medailon, téměř zapomenutý, který dnes téměř nikdo neuvidí. Jeho klapky se otevírají a těsně zavírají. Mohou dát vše, co chci, na paměť.

Ale rytý medailon může být stříbrný. Dříve to bylo obvyklé umístit do medailonů nejen fotografie, ale také prameny milovaných vlasů.

Vyřezávaný válec s onyxem - pro fanoušky nestandardních řešení. Je vhodný pro každodenní nošení a slavnostní akce.

Ale jako by z magického snu vletěla malá víla s míčem onyxu. Tato dekorace nechce střílet.

Neobvykle dobrý přívěsek z růžového zlata o šířce 19 mm a délce 35 mm. Je univerzální. Vhodné pro dovolenou i pro každodenní život.

Muži mohou nabídnout komplexní charakter. Mnozí lidé nyní mají zájem o východní praktiky.

Nebo koně. Rytíř bez strachu a výčitek je sen ženy.

Děti - dobré vtipné zvíře nebo dárek pro fotbalistu. Přívěsek tohoto malého chlapce se nosí s hrdostí.

Sestry, starší a mladší, můžete dát a tak zábavnou maličkost. Není lepší překvapení pro Nový rok, který vypráví o jejich přátelství.

Je těžké se odtrhnout od výčtu všeho, co bylo vynalezeno a ztělesněno v klenotnících. Jen málo z jejich práce, když se podíváte na kvalitu výkonu, když jste ohromeni vynálezem a dovedností, nechte lhostejný. A už to nezáleží na tom, že se jedná o přívěsek se safíry nebo ametystem, zasazený do diamantů, nebo moderní šperky z oceli. Můžete obdivovat kvalitu a rozmanitost nabízených přívěsků. Improvizace klenotníků nedovolují, aby byly harmonicky klasifikovány podle jejich vnějšího vzhledu, protože tam jsou hodinky, vůně, iniciály, amulety, flash přívěsky, znamení zvěrokruhu a mnoho dalšího.

arrow