Redakce Choice

Jak udělat dárek mámě vlastními rukama: fotky, nápady

Anonim

Máma - nejbližší osoba v životě každého. Proto jsou narozeniny, Den matek a 8. březen vynikající příležitost potěšit svou milovanou matku překvapením. Nejlepší ze všeho je, že láska bude vyjadřovat ta nejnutnější slova a hodné skutky, a dar bude vynikajícím příjemným doplňkem, zejména pokud je vyroben vlastníma rukama. Je to v takovém daru, že veškerá duše a láska jsou investovány, i když se ukázalo, že to není nejelegantnější a nejvýraznější. Zvažte 11 nápadů, jak udělat dárek se svou vlastní matkou.

Příjemné dobroty

Nejpříjemnější a možná i jednoduchý dárek - připravit zajímavé jídlo vlastníma rukama. A bez ohledu na to, co to bude - dort, košíček nebo maso ve francouzštině. Nejjednodušší, ale neméně chutná volba je charlotte.

Složky lze nalézt v ledničce každé hostesky:

 • cukr (1 šálek);
 • vejce (4 kusy);
 • mouka (1 šálek);
 • jablka (1 kg);
 • špetka soli;
 • půl lžičky sody.

Příprava netrvá déle než půl hodiny:

 1. Bít vaječné bílky s půl šálku cukru.
 2. Zbývající cukr poražte žloutkem.
 3. Složky smíchejte s moukou, solí a sódou.
 4. Připravte si formulář, namažte ho olejem.
 5. Jablka dejte na plech, zalijte výslednou hmotu.
 6. Předehřejte na troubu o teplotě 180 ° C a pečte půl hodiny.

V případě potřeby můžete dort ozdobit jasným kropením, kokosovými vločkami nebo čerstvým ovocem. Den matek je vynikající příležitost, jak udělat takový dar vlastníma rukama.

Domácí pohlednice nebo nástěnné noviny

A neměli byste být překvapeni, ani ten nejjednodušší a zdánlivě banální dar může být skutečným překvapením. Když je rozpočet omezený, aby se dárek z mámy s papírem s rukama je nejlepším řešením. Co když zapnete fantazii na maximum? Můžete například ozdobit pohlednici s květy, které byly vyrobeny v stylistickém quillingu. Obvykle toto slovo děsí nováčky, ale technika se zdá být obtížná pouze na první pohled, pokud se na to podíváte, je jasné, že i malé dítě se s takovými barvami dokáže vyrovnat.

Co je k tomu potřeba? Oboustranný barevný papír, párátka, nůžky, lepidlo.

Pokud se budete striktně řídit pokyny, neuvěřitelná karta krásy pro mámu.

Začněme:

 1. Řez připravte na proužky zeleného papíru o šířce 0, 5 cm. Omotejte jeden z proužků kolem párátka a podržte ho několik sekund, aby byl papír zvlněný. Po krouceném proužku by mělo být odstraněno, přilepte jeden konec pásu na druhý.
 2. Z výsledného kroužícího proužku proužku musíte vytvořit jakýsi list. Chcete-li to provést, držte kruh jednou rukou, měl by být jemně stisknut s druhým. Připravte si nejméně pět listů.
 3. Poté, co jsou připraveny listy, můžete dělat a květiny. Připravte si proužky barevného papíru o šířce 3, 5 cm. Výsledné polotovary by měly být složeny čtyřikrát a papír by měl být rozřezán na tenké proužky, v žádném případě by neměl dosahovat hrany, přičemž by měl být ponechán přibližně 0, 5 cm. Řezané papíry by měly být jen na jedné straně, abych získal jakýsi okraj.
 4. Připravte si oranžový nebo žlutý papír na jádro květu. Řezané pásy široké 0, 5 cm. Jeden z nich by měl být silně zkroucený a zajištěný lepidlem. Dále by měl být spodní konec lemování přilepen kolem jádra.
 5. Po konci pásu s třásněm bude připevněn lepidlem, musíte narovnat lístky pomocí párátka. A voila! Květina je připravena. Mohou být vyrobeny tak, jak potřebujete pro pohlednici, v různých velikostech a barvách.
 6. Chcete-li vytvořit pohlednici, můžete použít obvyklou silnou lepenku, na které musíte vložit květiny a napsat nejpříjemnější slova.

Pokud volba padla na nástěnné noviny, pak neexistují žádná omezení, naplno využijte svou představivost. Mohou to být kresby, fotografie, aplikace, které jsou doplněny velkým množstvím přání a příjemných slov.

Predikční banka

Myslíte si, jaký dar můžete dát své matce? Nejpříjemnějším a nejjednodušším dárkem je banka s předpovědi. K tomu budete potřebovat pravidelnou banku všech tvarů a velikostí, papír a širokou škálu předmětů pro dekoraci: stuhy, nášivky, samolepky a vše, po čem vaše srdce touží. Listy formátu A4 by měly být rozděleny na mnoho malých kousků papíru a na každém z nich psát nějakou předpověď. Například: "Dnes jste pro radostnou zprávu." Vaše matka bude každý den moci dostat ze sklenice pouze jeden kus papíru a to, co je na něm napsáno, se jistě splní. Takový jednoduchý dárek se rozveselí po celý rok.

Domácí váza

Dělat dárek k narozeninám pro svou matku rukama není snadný úkol. Tato možnost, jako váza z plechovky, však může být realizována i dítětem.

A vy potřebujete pro tento obyčejný litr sklenice, barva, fotografování. Začněme:

 1. Nejdříve je třeba z kartonu vyjmout obdélník na velikost vybrané fotografie. Použitím oboustranné lepící pásky byste měli nalepit výsledný karton do centrální části plechovky.
 2. Dále namažte nádobu ve vybrané barvě. Je žádoucí v několika vrstvách, takže barva byla více nasycená.
 3. Poté, co barva zaschne, můžete bezpečně odstranit lepenku - na jejím místě bude průhledné okno, kde budete muset přilepit fotografii, kterou jste si vybrali z lepicí pásky zevnitř.

Krásný dárek pro mámu je vyroben sami. Taková váza bude vynikající pamětí a zajímavým dekorem.

Bomby pro koupelnu s vlastníma rukama

Chcete dát své mámě odpočinek a kompletní relaxaci? Je čas obrátit se na domácí bomby do koupelny, které si můžete snadno udělat sami. Mořská sůl, éterické oleje a další užitečné složky bomby mají blahodárný vliv na pokožku a bublající efekt, kterého se dosahuje sódou, vytvoří z koupelny vířivku. Co je k tomu potřeba:

 • 10 lžíce jedlé sody;
 • 5 lžíce. lžičky kyseliny citrónové;
 • 2 lžíce. lžíce mořské soli;
 • esenciální olej, který má příjemnou vůni a příznivé vlastnosti - přibližně 20 kapek.
 • 1 lžička olivového oleje;
 • sušené byliny, například levandule, šalvěj, máta.
 • jednotné pro bomby;
 • rukavice;
 • skleněná nádoba.

Začneme tím, že mícháme kyselinu citrónovou, sodu, barvivo a mořskou sůl. Bez homogenní hmoty. Dále přidejte esenciální a olivové oleje, stejně jako sušené bylinky. Pokud bylo vše provedeno správně, měli byste získat homogenní směs, která je dobře tvarovaná. Pokud se náhle hmota zhroutila - přidejte trochu vody.

Z výsledné směsi je třeba vytvořit sněhové koule a utěsnit je do připravené formy. Mohou to být staré nádoby na vejce, dětské hračky atd.

Míče by měly být suché nejméně 20 minut. Bomby odebrané z forem by se neměly rozpadat. To je připravené a užitečné a roztomilé bomby pro koupel. Můžete si je v různých barvách a vaše matka šťastná na 8. března.

Taška dobré nálady

Dalším dárkovým nápadem pro mámu vlastními rukama je taška dobré nálady. Jeden z nejoriginálnějších a nejjednodušších dárků, které lze snadno vytvořit vlastními rukama. Co dělat?

 1. K tomu budete potřebovat hotovou tašku nebo ji můžete šít sami.
 2. Vyberte si nejoblíbenější cukroví matky.
 3. Vytiskněte si je a odstřihněte. Rozměry by měly být malé, ne více než cukroví.
 4. Přání by mělo být přilepeno oboustrannou páskou k bonbónu nebo použijte sešívačku.
 5. Přeložte si výsledné bonbóny v sáčku dobré nálady.

Originální dárek pro vaši matku je připraven! Skvělá nálada pro mámu za předpokladu. Minimální náklady - maximum příjemných dojmů.

Sladké květiny

Pivoňky s tajemstvím uvnitř v podobě bonbónů - skvělý příklad řemesel, které budou pro vaši matku velkým darem vlastníma rukama. Trvá vytvoření takového daru ne déle než 30 minut, a pokud dostanete ruku, pak to půjde dvakrát rychleji. Pokud uděláte velkou pivoňku, můžete ji dokonce prezentovat jako samostatný dárek, a pokud uděláte několik takových květin, získáte opravdovou kytici, kterou nelze odlišit od skutečných pivoněk z dálky. Co je potřeba k vytvoření perfektní kytice?

 1. Vlnitý papír, nejlépe růžový a zelený.
 2. Ostré nůžky.
 3. Lepidlo
 4. Dva typy drátů: tlusté a tenké.
 5. Kleště.
 6. Nejchutnější cukroví.

Když jsou všechny komponenty připraveny, můžete začít realizovat myšlenku. Sekvence:

 1. Nejdříve je třeba vzít tlustý drát a udělat smyčku na konci. V této smyčce budete muset zabalit ocas z obalu a opravit design páskou.
 2. Z vlnitého papíru by se měly řezat 2 pásky různých velikostí. Jeden by měl být o několik centimetrů širší než cukroví a druhý by měl být několikrát širší než ten předchozí.
 3. Z proužků vlnitého papíru je třeba řezat okvětní lístky jako skutečná pivoňka.
 4. Okvětní lístky z vlnitého papíru by měly být nataženy prsty tak, aby měly konvexní tvar.
 5. Další krok - výsledné okvětní lístky musí být nalepeny na základnu drátu na sebe, netlačit je na bonbóny, aby se pivoňka ukázala být svěží, jako skutečná.
 6. Každá řada by měla být upevněna drátem pomocí kleští, čím více okvětních lístků - tím větší bude náš pion.
 7. Poté, co okvětní lístky jsou pevné, musíte držet letáky řezané ze zelené knihy pod nimi.
 8. Také, zelený vlnitý papír zabalit květiny nohy od zdola nahoru. A voila - sladká pivoňka je připravena.

Takový dar matce s vlastními rukama z papíru bude působivý a bonbón, který bude uložen uvnitř pivoněk, vždy vzbudí vaši duši.

Videoklip

Ve světě moderních technologií je vynikající dárek pro vaši matku video. K jeho vytvoření můžete použít fotografie matky, od dětství až po současné narozeniny. Můžete pozvat všechny hosty, aby vyfotografovali a okamžitě dokončili video s obecnou fotografií. Dokončení finální verze videa bude trvat 5 minut. Druhou možností je ukázka z rodinných fotografií. Takový dar si hosté a milovaná matka budou dlouho pamatovat. To může být skvělá příležitost, aby se všichni společně fotografovali častěji, takže po několika letech vyplní záznam mnoha novými fotografiemi.

Domácí box

Takový dárek bude nejen užitečná věc v domě, ale také nádherný kus nábytku. Krabici lze použít k uložení nezbytných drobností nebo šperků. Řemesla - dar matce vlastními rukama, který nenechá nikoho lhostejného.

K vytvoření pole budete potřebovat:

 • silná lepenka;
 • párátka;
 • Silné nitě pro pletení;
 • korálky a stuhy - na vyžádání.

Soubor tzv. Ingrediencí je velmi jednoduchý a nevyžaduje velké finanční výdaje, ale je to nutné.

Začněme:

 1. Nejdříve je třeba vyříznout z lepenky požadovaný tvar. Může to být cokoliv, nejoblíbenější možností je srdce. Velikost krabice závisí na velikosti použité lepenky.
 2. Dalším krokem je vložení párátka do řezného boxu. Měly by být umístěny těsně vedle sebe, ne více než jeden centimetr.
 3. Polovina případu je hotová, základna krabice je připravena. Dále byste měli vzít vlákno vybrané barvy a splétat příze přes párátka.
 4. Je možné oplést rakev s jedním závitem, nebo můžete udělat několik vrstev korálků, vkládat je na párátka a pokračovat v pletení rakev s nitěmi.

Foto rámeček

Skvělý dárek pro mámu 8. března vlastníma rukama - fotorámeček. Na jedné straně se může takový dar zdát příliš banální, na druhé straně je to dar, který si vlastní ruce, který nese paměť ve formě oblíbené fotografie. Co by mohlo být lepší? A co je nejdůležitější, můžete ozdobit rám v naprosto libovolném stylu, s použitím různých materiálů - knoflíky, mušle, korálky, květiny, kávová zrna a podobně.

Chcete-li vytvořit rám, nejjednodušší způsob je použít vhodnou dřevěnou podložku nebo ji vyrobit z lepenky.

Je jednodušší udělat dárek pro den matek vlastníma rukama, než se zdá, a způsobí ještě více emocí než zakoupený dárek. Hlavní věc - vybrat nejlepší obraz pro rám.

Svíčka s ručně vyrobeným potiskem

Takový dárek k narozeninám pro matku, vyrobený vlastními rukama, bude skvělým doplňkem interiéru a ozdobí každou dovolenou.

Pro vytvoření původní svíčky bude potřeba:

 • velké bílé svíčky;
 • Papír na pečení;
 • barvy;
 • vysoušeč vlasů

Pouze 10 minut času - a originální dárek pro mámu je připraven.

 1. Na pečící papír by měl být aplikován výkres. Nezapomeňte, že se zrcadlí na svíčce. Kresba může být cokoliv, najít na internetu tisk, který osloví mou matku.
 2. Na svíčku připevněte papír se vzorem a upevněte jej do jedné polohy.
 3. Aby obraz zůstal na svíčce, měl by být zpracován horkým vzduchem, k tomu budete potřebovat fén.

Svíčka jako dárek mámě je připravena!

Jak připravit dárek pro mámu? Jaké nuance by měly být vzaty v úvahu a na jakých kritériích spoléhat?

Zde je několik:

 1. V první řadě vezměte v úvahu zájmy a zájmy. Nevybírejte první dostupnou možnost, vezměte v úvahu touhy a sny své matky.
 2. Zbavit se banálních a standardních dárků každý rok je přinejmenším ošklivá a určitě demonstruje jasnou lhostejnost k svátku. Nezapomeňte prosím i maminku i v malých věcech.
 3. Nezapomeňte na kytici. Maminčiny oblíbené květiny pro každou dovolenou budou výhry.
 4. Než si připravíte dárek pro svou matku vlastníma rukama, mějte na paměti drobnosti: její oblíbenou barvu, melodii, která ji potěší. Čím více takových drobností bude v dárku, tím více se dotkne a bude to pro mámu. Tyto věci jsou přece jen projevem skutečné péče.
 5. Pohlednice je spíše nutností než banalitou, zejména pokud je vyrobena vlastníma rukama.
 6. Obaly hrají důležitou roli. A není vůbec nutné utrácet peníze, let fantazie. Barevný papír nebo staré tapety a voila - obal je připraven.
 7. Nezapomeňte na slavnostní náladu, protože můžete darovat různými způsoby. Je důležité zvolit správný okamžik a vytvořit slavnostní náladu.
 8. Nevíte, jak najít správná slova? Pro nejbližší je často obtížné mluvit slova lásky, takže se můžete naučit báseň nebo připravit projev předem. Takové blahopřání dá mámě moře pozitivních.
 9. Co by mohlo být lepší než předčištění před svátkem? To pomůže mámě k odpočinku na její den a jít na oslavu s plnou silou.
 10. Takové překvapení, jako rádiové volání, bude příjemným a nečekaným doplňkem hlavního daru a bude dokonale fandit mámě i hostům.

arrow