Redakce Choice

Velina Fabbiano - elegantní a originální dámské tašky

Anonim

Od roku 2002 je čínská značka Velina Fabbiano přítomna na trhu módních dámských doplňků a galanterie. V sortimentu jsou nejen tašky, ale i spojky, peněženky pro každou příležitost. Vysoká kvalita, nenapodobitelný styl a přijatelná cena je činí neuvěřitelně populární mezi ženami. Dnes se tato značka nachází v buticích a obchodech po celém světě.

Designéři, kteří pracují pro Velinu Fabbiano, každý den vytvářejí nové brilantní sbírky. K tomu se řídí všemi módními trendy, zaměřenými na italské značky. Zároveň však ve výrobě věnují zvláštní pozornost kvalitě a životnosti výrobků. Proto bude toto příslušenství sloužit svému majiteli dlouhou dobu.

Sortiment

Sbírky Velina Fabbiano vyjdou 2-3 krát ročně. Často se setkávají v:

  • malé spojky a elegantní retikuly, které jsou ideální pro odchod;
  • celkové tašky, které se hodí ke všemu, co potřebujete. To je ideální pro ženy, které mají raději vše po ruce;
  • nákupní tašky;
  • objemné cestovní tašky;
  • peněženky (malé i velké).

Z čeho se vyrábějí tašky Velina Fabbiano? Kůže není jediným materiálem. Kromě kožených a semišových výrobků používají designéři umělé kůže, umělé semišové tkaniny. Tyto materiály jsou často v některých modelech neuvěřitelně kombinovány.

Odborníci firmy Velina Fabbiano často experimentují nejen s materiály, ale také s formami, texturami výrobků. Pokaždé, když přijdou s něčím novým, originálním a neobvyklým. Toto a dobyl mnoho žen.

Velina Fabbiano - pro ty, kteří chtějí být jasnější!

Taška Velina Fabbiano - doplněk, který vždy vyzařuje pozitivní. Ve sbírkách této značky je mnoho jasných a bohatých barev a odstínů. Značková kabelka nutně zředí každodenní monotónnost, doplňuje jakýkoliv obraz a přitahuje pohledy všech ostatních.

Hlavním rysem Veliny Fabbiano je jednoduchost ve všem. Návrháři věnují zvláštní pozornost barvě, designu každé kabelky. Ale nezapomeňte na funkčnost každého z nich. Pohodlí je dalším klíčem k úspěšným modelům. Každá kabelka z kolekce Velina Fabbiano je tedy přesně to, co je vyžadováno pro dospělé ženy, mladé módní ženy a stylový jho. Každý model kombinuje praktičnost, moderní styl, ženskost a samozřejmě kvalitu každé maličkosti.

Cena

Náklady na tašky Velina Fabbiano jsou cenově dostupné pro každou ženu:

  • Kožené výrobky - 50-120 dolarů.
  • Semišové tašky - 30-100 dolarů.
  • Koženkové výrobky - $ 20-80.
  • Tkaniny tašky - asi 20-30 dolarů.

Nemusíte se bát být v centru pozornosti, koupit si originální kabelku z Veliny Fabbiano pro sebe. Mnohé z nich jsou podobné modelům nejslavnějších italských módních domů. Stojí jen mnohem méně. Proto jsou ve zvláštní poptávce.

Podle recenzí krásných dám, které jsou majitelkami kabelek a peněženek Veliny Fabbiano, vypadají všechny modely stylově a efektně. Každá z nich má nepřekonatelnou kvalitu a je schopna sloužit hostesce déle než jeden rok. A když si vyberete oči, utíkají z velkého rozsahu. Proto je velmi obtížné určit nejlepší model.

arrow