Redakce Choice

Nakupování v Düsseldorfu. Nákupní centra a nákupní ulice

Anonim

Dusseldorf je přísné a šedé město, velmi omezené a dokonce i trochu nudné. Tento dojem je však tvořen pouze v prvních minutách, kdy se v něm nacházíme, a dívám se, jak to říkám, na jeho pozadí, že si uvědomujete, že to není jen ráj pro turisty - to je ráj pro obchodníky. Je opravdu možné radikálně aktualizovat svůj šatník v tomto malém německém městě a koupit spoustu nebývalých a zajímavých věcí? Ano, je. Nakupování v Düsseldorfu je událost, která vám zabere spoustu času, ale na oplátku vám poskytne nejen spoustu nových věcí, ale i spoustu dojmů.

Obecné informace

Pokud jde o nakupování, Düsseldorf je univerzální a velmi pohodlné město. Tam jsou obě ulice s obchody, který být konvenčně rozdělen do chodce a automobil (dlouho a široký, obklopený ze všech stran různými vývody), a obrovská nákupní centra. Spolu s nimi jsou trhy a jednotlivé obchody, kde si můžete koupit jedinečné předměty a suvenýry, které vám připomene vaši cestu do Německa. Existuje mnoho nákupních zájezdů, které vás zavedou do horkých míst ve městě a dají vám možnost zcela vyprázdnit peněženku.

Ale i když se rozhodnete jít do Dusseldorfských obchodů sami, nic vám neunikne a vyhrajete tímto způsobem. Najdete zde místa se slevami, jedinečné věci a suvenýry, které nejsou na mapě průvodce.

Nejdelší bar na světě

To je, jak lidé volali Altstadt Street, a to vše proto, že počet tyčí, které jsou otevřené a fungují na něm jen převrátí. Ale nejen zábavná místa, kde je tento kout Düsseldorfu slavný, ale i jeho obchody. Zde jsou soustředěny takzvané průměrné značky, které osloví téměř každého. Zde najdete obchod Zara, Mango, Diesel, Bershka a další.

Spolu s nimi jsou prezentovány suvenýry a obchody se starožitnostmi. Kromě drobností a figurek také prodávají elitní pokrmy. Z Německa nejčastěji přinášejí takové věci, a to jak jako dárek, tak i pro sebe. Kvalita jídel je vynikající, ale trik je, že vás to stojí neuvěřitelně levně, protože nemusíte platit za dodávku (pokud jste si ji objednali z Ruska).

Pronásledování značek

Ve stejném "nejdelším baru na světě" najdete butiky, které vám nabízejí produkty od známých značek. Tam jsou Just Cavalli, Hugo Boss, D & G, Philipp Plein, Sonia Rykien, Blumarine a mnoho dalších obchodů. Ženy budou potěšeny butikem Osobní záležitost (což znamená „osobní romance“), která prodává jemné sady spodního prádla a plavky. Mezi obchody jsou umístěny jako levné kavárny, včetně Burger King, a elitní restaurace, kde si můžete odpočinout a mít svačinu.

Z Německa do Japonska

Při nakupování v Düsseldorfu můžete doslova vidět kus skutečného Japonska. Toto může být děláno na Immermanstrasse ulici, který má tiché jméno “malý Tokio”. Zde jsou koncentrované značkové obchody země vycházejícího slunce, malé lavičky se suvenýry v orientálním stylu, stejně jako japonské restaurace. Na ulici najdete butiky značek, jako je Beach Bodywear a Rüdinger Claudia Dessous - hlavně spodní prádlo a plavky. Spolu s nimi jsou obchody s komiksy ve stylu anime (manga). Samozřejmě, že nejsou žádné nové položky v den, kdy jsou propuštěny na prodej, ale volba je docela hodný. Tam jsou také obchody se speciálním cosplay oblečení pro hlavní postavy.

Pro cestující na kolečkách

Nordshtrasse - ulice, která je určena pro tzv. Auto nakupování. Je velmi dlouhá a na ni se soustřeďuje celá řada butiků, obchodů a obchodů, které prodávají potraviny i oděvy. Zde můžete najít obchod Zara nebo Stradivarius, podívat se do butiku Max Mara a chytit německé klobásy na cestě zpět.

Také existují nábytkářská centra, která vyrábějí své výrobky podle náčrtků zákazníků. Goethe, který prodává knihy, a obrovský optik Fielmann jsou velmi populární. Samozřejmě, nekonečné butiky a stánky s jídlem jsou zředěny restauracemi a kavárnami s rychlým občerstvením, kde můžete vždy jíst.

V nákupním ráji

Pokud máte rádi procházky po nákupních centrech, nakupování v Düsseldorfu by mělo začít pro vás na Schadovstraße. Zde se nachází několik obřích nákupních center, kde místní obyvatelé a turisté rádi tráví víkendy. V „krtcích“ jsou prezentovány výrobky od světových značek masového trhu a od málo známých německých značek. Můžete najít H & M, Pimkie, New Yorker, Gerry Weber, C & A, Bonita, ORSAY a mnoho dalších zde.

Všimli jsme si také, že v tomto koutě Düsseldorfu je obchod Deichmann, který prodává vysoce kvalitní obuv, butik Europafoto A pokud jste perfektní hosteska a zbožňují elitní jídla nejvyšší kvality, pak jděte do obchodu WMF. Je to tam, kde je nádobí ráj, a spolu s ním, a další produkty pro domov a pohodlí v něm.

Tipy a recenze

Pokud hledáte něco speciálního, co je přivezeno z Düsseldorfu, pak si nejprve prostudujte seznam veletrhů a výstav, které se zde konají velmi často. Ale stojí za to připomenout, že takové události jsou tematické, takže si dopřejte o tom, co potřebujete. Na nich můžete najít a koupit za přijatelné ceny jedinečné výrobky a suvenýry, které se stanou nejen vzpomínkou na výlet, ale také vynikající volbou pro dárek milovaným.

Nejvíce populární, a nejdůležitější, významný pro Dusseldorf produkty jsou zkosené kruhy, který líčit krajiny města. Můžete si také koupit postavu dvou lidí, kteří "kolo". Oni byli místní symbol, protože Düsseldorf se změnil z vesnice na město.

arrow