Redakce Choice

Město boty - typy pánské obuvi

Anonim

Obuv je obrovský předmět. Existuje velké množství moderních druhů pánských bot, určených pro různé situace.

Tajemný svět pánské módy

Pánské boty - to je samozřejmě klasika. Pouze velmi závisí na správném výběru barvy, stylu a materiálu. Tyto vlastnosti jsou nejvíce citlivé na módní trendy.

Typy pánské obuvi se liší:

  • podle stylů;
  • podle značky;
  • o výrobních materiálech a barvách;
  • způsobem šití.

Pracovní obuv

Všechny typy pánské obuvi, určené pro práci, by měly být dostatečně skromné, bez zbytečných detailů, šperků a tlumených tónů. Zpravidla se jedná o nízké boty se šněrováním na nízké patě různých odstínů hnědé.

Například model Berluti. Stejná značka poněkud komplikuje její model, zachovává si sofistikovanost a skromnost.

Barva je stále více nasycená a řez je obtížný. Zde je přidán dekor, ale stále to lze připsat klasickému modelu. Jak pro procházku, tak pro práci bude vyhovovat další pár v bordových klasických tónech s černou barvou.

Tato bota má silnější podešev a šitý svar, což ji činí výrazně silnější. Elegance není ovlivněna. Kreativita nepřinesla excesy, ale přidala šik.

Oxfordové

Když se na boty aplikuje perforace, praktický každodenní anglický styl je rozpoznán téměř okamžitě, zejména proto, že prezentovaný pár nemá příliš úzký nos.

A i když děrované typy pánské obuvi by neměly být nošeny v deštivém počasí (rychlejším skrz dekorativní otvory), ti, kteří auto stále používají, by neměli být rušeni. Oxfordi jsou skvělá obuv pro volný čas. Nevypadají příliš elegantní a zároveň dekorativní ozdoba jim dodává zvláštní vzhled.

Mokasíny

Velmi demokratické typy pánské obuvi: měkké, jako pantofle, lehké, příjemné, žádné šněrování, tak snadno se nosí a mohou chodit na dlouhé vzdálenosti - noha není unavená. Mimochodem, nevyžadují vynikající oblečení, zejména o víkendech.

Ale ti, kteří rádi formálně oblékají, je mohou nosit.

To je, elegantní a elegantní, ale také pomáhají vypadat.

Spony

Tento dekorativní-funkční prvek není milován všemi, ale designéři jim také aktivně nabízejí, aby obnovili druhy pánské obuvi. Tyto spojovací prvky vypadají jednoduše a krásně. Snad ne všichni budou nosit podobné boty: pánské boty by měly být více funkční.

Boty koženkové a nejen

Často má vynikající vzhled, a co je důležité, nízkou cenu, ale nemusí se nosit dlouho. Dost rychle, téměř během sezóny ztratí vzhled. A jak bylo dobré! Takové jsou, pánská sportovní obuv.

A tkanina je dobrá a vzhled je krásný a podešev je spíše tlustá, ale jejich negativní vlastnosti již byly řečeny. Je praktičtější vybrat si z široké nabídky tenisek a tenisek. Gumová podrážka tenisek jim nedovolí, aby se po dešti zvlhčily, a nebojí se ani mělkých kaluží, a tenisky jsou obecně jedním z nejoblíbenějších typů obuvi, pokud nemluvíme o seriózní kanceláři.

Nízké boty jsou také dobré, což by mělo být přičítáno sportovnímu vybavení, ale pánská sportovní obuv vždy najde uplatnění v tělocvičnách. Můžete si vybrat boty s koženými a látkovými vložkami, se šněrováním a bez šněrování, na zesílené nebo běžné podešvi. Jaké vlastnosti by měla mít dobrá sportovní obuv pro muže? Snadnost, pružnost, spolehlivost a environmentální vlastnosti. Pokud se podíváte na vzorky nabízené v obchodech, vždy budou k dispozici praktické a kvalitní modely.

Elegance a klasika

Pro velmi slavnostní příležitosti je třeba mít lakované boty. A celý svět se otevře pro majitele takové dvojice. Všechny pánské klasické černé boty jsou vyrobeny z pravé kůže. Náhradníci by neměli mít místo. Teprve pak mohou být organicky kombinovány s večerními šaty, smokingem, kabátem na šaty, klasickým oblekem, nebo jsou vhodné pro dodržování pravidel oblékání organizace. To může být velmi přísné, bez dekoru, modelu nebo derby s krajkou šité na vrcholu. Pokud jsou oxfordy vyráběny v černé verzi, pak budou vhodné v každé situaci.

Pár na fotografii níže je také klasická bota, kterou lze nosit na jakékoliv firemní akci nebo ve večerních hodinách v restauraci.

Při nasazování obuvi je třeba dodržovat dvě pravidla. Pánské boty by měly být tón tmavší než kalhoty, nebo zcela identické. Nesmíme zapomenout na barvu ponožek, které by měly být stejné jako barvy bot a kalhot, případně kravatu a šátek, který vypadá z kapsy.

V každém případě, když si vyberete novou obuv, člověk by měl mít pocit, že bude v něm snadno, pohodlně a celý večer o tom nebude muset přemýšlet. Boty, jako rukavice, by měly být elegantní a nenápadné.

arrow