Redakce Choice

Nakupování v Bologni. Obchody a recenze

Anonim

Itálie je nepochybně považována za nejmódnější zemi na světě. Ale většina cestujících si je jistá, že to stojí za to jít do Milána nebo Říma, aby si krásné oblečení. Není to klam, ale v této jižní zemi jsou města, která mohou soutěžit se slavnými „módními obry“ z hlediska nakupování. Bologna v Itálii je jako obilí, které si nevšimnete hned. Ale když jste dosáhli, pochopíte, že cesta nebyla marná.

Pro fanoušky všech nestandardních

Naše virtuální nákupy v Boloni jsme se rozhodli začít s obchodem s mimořádným oblečením, které přesahuje obvyklý každodenní styl. Toto místo se nazývá Casa Dello Sport a nachází se hned vedle hlavní atrakce města - dvou věží. Tento showroom je jedinečný tím, že obsahuje výtvory těch neobyčejných a jedinečných designérů světa. Mezi nimi jsou Yoji Yamamoto, Martina Margiela, Jeremy Scott a další, na první pohled se zdá, že to je jen nějaká směs bez chuti jejich poloportů. Stojí však za to vyzkoušet si jednu ze sad nabízených konzultanty, protože se okamžitě cítíte jako jiná osoba.

Podobnou institucí je showroom Mister Gal. Přicházejí sem i věci od málo známých, ale velmi talentovaných tvůrců, ale už nemají sportovní kontext. Oblečení je nestandardní, ale velmi elegantní a sofistikované, a zde si můžete vybrat i pro sebe večerní oblečení.

Od značky ke značce

Nakupování v Bologni je výhodné, protože z drahých a žádaných věcí od známých značek nemusíte chodit z jednoho butiku do druhého. Pak se shromažďují ve specializovaných prodejnách, které se nazývají multi-brand. Například L'Inde Les Palais nabízí široký výběr oděvů z nových i loňských sbírek značek jako Valentino, Celine, Vera Wang, Balmain a další.

Při nakupování v Bologni nemůžete projít kolem obchodu Tassinari. Zde od značky věci tvoří velmi stylové sady, navíc, na základě vašich údajů, budete individuálně vybrat oblečení. A jeho příslušenství bude výhradně ručně vyráběné, které se zde také prodává.

Móda od starověku po modernitu

Boloň není jen město, ale muzeum pod širým nebem, které nám na každém kroku otevírá brány pro středověk. Není divu, že módní obchody zde přežily od nepaměti. Na Via Indipendenza stále fungují multi-značkové butiky, které se zde poprvé otevřely v polovině 19. století! V nich najdete velmi unikátní a velmi stylové oblečení od italských designérů, kteří jsou v Rusku málo známí.

Také zajímavé místo se nachází na ulici Via San Felice - butik Gala. Zde jsou sbírány věci z pódia, které kvalifikovaní stylisté kombinují do stylových souprav.

Zahřejeme na nadcházející zimu

Nemůžete jít nakupovat v Bologni a nekoupit tam luxusní kožich. Tajemství je, že továrna, známá po celé Evropě, MALAMATI a MARCONI, působí v blízkosti města. Zachytit své oblíbené kopie doslova pod nohou šicího stroje, můžete ušetřit hodně. Kožichy z lišky, polární lišky, sobolí, norky apod. Se zde prodávají, mimochodem si všimneme, že pokud hledáte podobný výrobek v Miláně nebo v jiných velkých italských městech, cena se zdvojnásobí.

Doplníme módní obrazy s příslušenstvím

Pro ty dívky, které dávají přednost izolovat se od davu a vždy vypadat originálně, a ne jako "soubor značek a štítků", v Bologni je obchod s názvem Cappelleria Trentini. Ve vzhledu připomíná své babičce starou skříň, která je balena zespodu a nahoře se vším, co se nachází v domě. Ve skutečnosti se nejedná o second hand nebo bleší trh. Jen v takovém originálním formátu, designéři takový jako Henry Cuir, Jamin Puech, Susannah Hunterová a jiní představí jejich výtvory. Zde se prodávají:

  • Kabelky;
  • obuv;
  • Pásy;
  • vlásenky;
  • bižuterie;
  • různé dekorace;
  • čepice;
  • šátky a mnoho dalších výrobků.

Po zakoupení příslušenství zde, ujistěte se, že nebudete vidět na nikoho jiného.

Nákupní centra

Jedná se o tzv. Standardní nákupní formát, který byl nedávno k dispozici v Boloni. Existuje několik nákupních center, ve kterých jsou prezentovány převážně značkové předměty a obuv.

  • Borgo delle Tovaglie. New Mall, který se stal nejvšestrannějším ve městě. Kromě různorodého oblečení si můžete koupit pokrmy, nábytek, dětské a sportovní potřeby, jídlo a dokonce i hudební nástroje.
  • Folli Follie - nejkrásnější a nejoblíbenější nákupní centrum města. Existují značkové butiky - Max Mara, Gucci, Ermanio Scervino atd., Stejně jako oblečení demokratičtějších značek.
  • Centergross je největší nákupní centrum nejen ve městě nebo v Itálii, ale v celé Evropě. Má vše, co může být užitečné v životě iv každodenním životě. Oblečení pro každý vkus a peněženku, kožené a kožešinové výrobky, doplňky a šperky, knihy, zboží pro domácnost, elektroniku, dětské obchody, vše pro kreativitu, opravy, zahradu a dvorek, a tak dále. a tak dále Je pozoruhodné, že každý výrobek, který si zde vyberete, bude mít vynikající kvalitu - Itálie.

Outlety jsou centry ekonomiky a radosti

Nemá smysl kupovat si módní novinku za příliš vysokou cenu, pokud doslova za pár měsíců budou ležet na prodejním pultu se slevou vyšší než 70%. Je možné provést podobný typ nakupování v Boloni? Outlety jsou umístěny na okraji města, jsou velké a přitahují místní i turisty svou příznivou cenovou politikou.

  • Castel Guelfo Outlet City je oblíbené místo, protože je zde po vydání nových sbírek, které "vypršela" výtvory pocházejí z Gucci, Prada, Louis Vuitton, Nike, Lacoste, atd.
  • Barberino Outlet je analogem předchozího nákupního centra, ale je to mnohem více a je také známý pro nižší ceny. Zde můžete aktualizovat skříň a muže a ženu, a dokonce i dítě.

Nakupování v Bologni. Hodnocení hostů

Toto malé a doslova ztracené italské město zpravidla předává většina turistů. Mnoho lidí o něm ani nic neví, takže se tady nedívají. V praxi se ukázalo, že památky a místní chuť jsou zvládnuty paralelně s nákupy v Boloni. Recenze cestovatelů, kteří zde byli, řekněte nám, že toto je místo, kde můžete najít jedinečné věci. Existuje spousta levných obchodů s kvalitním a nestandardním oblečením. Jsou ohraničeny značkovými butiky a prodejnami, stejně jako celou řadou obchodů se suvenýry a showroomů.

arrow