Redakce Choice

Hogl - časem prověřené boty

Anonim

Krása nemusí vždy obětovat - Hogl si je toho jistý. Boty této značky mají jiný komfort a trvanlivost. Bez nadsázky se nosí roky. Jaký je úspěch značky Hogl (Hegel)?

Historie společnosti

Mladý chlapec z chudé rakouské velké rodiny si ani nedokázal představit, že by se stal vlastníkem velké továrny. Ale vytrvalost a touha po práci vykonali svou práci. Ve věku 14 let se Joseph Hegel - jmenovitě jeho jméno - stal učencem v obuvnickém podniku, aby alespoň nějakým způsobem vydělával na živobytí. Tam se naučil základy šicích bot a později se rozhodl založit vlastní firmu. Ale první pokus se ukázal být neúspěchem. Josef musel pracovat v mnoha obuvnických společnostech, kde získal zkušenosti a seznámil se s novými technologiemi.

V roce 1935 však Hegel realizoval svůj sen a otevřel továrnu Hogl ve svém rodném městě Sherding. Boty šil sám, stejně jako další talentovaní řemeslníci z celého Rakouska. Obchod se začal rozvíjet a podnik se stal největším ve městě. Druhá světová válka však proces zastavila, protože Hegel byl odvlečen do armády.

V roce 1943 se vrátil do práce s ještě větší horlivostí. Produkce nabrala na síle a brzy továrna zaměstnala více než 150 lidí. Hegelovi pak pomáhal jeho syn, který vystudoval Akademii obchodu. Zavázal se popularizovat značku Hogl, která se v té době stala lídrem ve výrobě obuvi v Rakousku, mimo jeho domovinu. V roce 1964 se tato rakouská značka stala známou v SSSR.

Moderní výroba

Pokud potřebujete charakter firmy charakterizovat jedním slovem, bude to klasika. Značka Hogl nikdy neudělala nic pro domýšlivost nebo něco moderního. Společnost je zastáncem konzervatismu a tradičních technologií. Hlavní důraz není kladen na novost modelu, ale na kvalitu materiálu a šití obuvi. Charakteristickými rysy tohoto výrobku jsou přísné linie a trvanlivé kování.

Praktičnost a spolehlivost je mottem Hogla. Obuv této značky je univerzální, vejde do různých stylů, takže ji lze snadno kombinovat s jakýmkoliv oblečením, nevyjde z módy na příští sezónu. Co by mohlo být lepší a relevantnější než spolehlivé klasické boty nebo boty?

Při výrobě svých výrobků používá Hogl výhradně přírodní materiály: elastickou a trvanlivou telecí kůži, kozí semiš a chevro, přezdívku z ovčí kůže, přírodní kožešinu, nubuk a velur. Také nedávno, společnost začala používat umělé materiály, jako je Gore-Tex film.

Rakouské boty Hogl: recenze

Boty jsou ideální pro ty, kteří nejsou příliš elegantní na nošení, protože švy jsou dobře udržovány, podpatky se na druhý den nerozbijí. Podešev je pružná a lehká, takže po celý den se nezdají být polštářky. Dámské boty Hogl jsou určeny pro střední šířku nohy a vysoký zdvih. Pro tyto obzvláště vděčné stovky žen, jejichž nohy v průběhu let přestávají být ladné. Mimochodem, společnost vyrábí velikosti od 35 do 42.

Kvalitu a spolehlivost Hogl boty lze využít k zpěvu chvály celé hodiny, ale co je špatné se zákazníky? Mluvíme-li celkem, můžeme si všimnout nedostatku elegance podložky. Ano, možná je tu nějaká hrubost, ale můžete k ní zavřít oči. Na druhé straně, vzhledem k tomu, že boty nebo kotníkové boty nejsou vždy přiléhající k noze v kotníku, noha není při jízdě tak unavená, má volný prostor. Proto i při vysokých doskocích můžete snadno projít celý den bez pocitu napětí ve svalech.

Cenová politika

Musíte zaplatit za kvalitu, Hogl boty nejsou levné. Například pro zimní boty v roce 2015 bylo nutné zaplatit od 5 000 do 35 000 rublů. Záleží také na marži obchodu, promo akcích a slevách. V každém případě Hogl boty zaplatí svou cenu.

Každý, kdo má alespoň jeden pár z Hoglu, zůstane navždy fanouškem této rakouské značky.

arrow