Redakce Choice

Barva typu "podzim": fotografie, vhodné barvy v oblečení

Anonim

Teplé měkké barvy a polotóny jsou charakteristické pro typ barvy "Podzim". Hlavním rozlišujícím znakem jsou vlasy s měděně červeným odstínem, kůže se slonovinovou barvou s lehkým začervenáním a oči mohou být hnědé, šedé, šedozelené nebo aqua. Vzhledem k těmto vlastnostem, je snadné vybrat správný šatník, který bude děvče tohoto typu světlé, jedinečně krásné, zdůraznit přírodní výhody a učinit je lesk.

"Podzim": odrůdy barevného typu

Existují tři typy podzimní barvy: mírný podzim, teplý a hluboký. Každá z nich se vyznačuje saturací barev, i když základní paleta zůstává nezměněna.

"Měkký podzim" symbolizuje hladkou přeměnu odcházejícího léta na začátek podzimu. Při definování tohoto typu barev se často objevují obtíže, které jsou zaměňovány s „Létem“. Klíčovým rozlišujícím znakem je tlumené, měkké tóny, jako by byly pokryty světlou mlhou. Světle hnědé vlasy mají měděnou záři, kůže je matná a oči jsou nutně matně šedé - zelené, šedo-hnědé, někdy šedo-modré.

"Teplý podzim" odráží střed podzimního póru, kdy příroda zamrzne v očekávání indického léta. Hlavní dominantou je znatelné teplo ve všem: kůže se zlatým podtónem, často s pihami, oči bohatého odstínu, šedo-modré, lískové oříšky, nazelenalé, hnědé vlasy s ohnivými červenými odstíny. Červená barva není jasná, ale klidná, tlumená, přirozená.

„Deep Autumn“ ztělesňuje transformaci pozdního podzimu do zimy, proto se tento typ barev vyznačuje bohatými tmavými barvami. Vlasy zástupců této odrůdy "Podzim" jsou tmavé kaštany, ale nikdy černé, odstín. Kůže je často tmavá a oči tmavě šedé nebo hnědé.

Někdy je obtížné vnímat na jednání, další věc je fotografie. Barevné vzory „podzimu“ mají rozdíly a tyto nuance by měly být vzaty v úvahu. Po přesné definici vaší odrůdy bude snazší najít ideální šatní skříň.

Výběr šatníku: hlavní paleta

Dívky podzimního typu jsou teplé barvy a měkké, ale šťavnaté červenohnědé odstíny. Hlavními barvami oděvů typu „podzim“ jsou celá paleta hnědá, od světle béžové a bronzové až po tmavou čokoládu. Oblečení ze zelených tónů se stane ideálním společníkem: ochranným, olivovým, pistáciovým. Teplý růžový gamut, vyjádřený v korálu, losos, broskev, by také byl vhodný. Čím tmavší jsou vlasy na barevném typu „podzim, tím více jsou nasycené odstíny přípustné pro použití v kosmetice a šatníku.

Je lepší vyhnout se studeným tónům pro ženy typu „podzim“, jedinou výjimkou je modro-fialová barva s švestkovými poznámkami. Podzimní typ vzhledu dobře nezapadá do čistých, jasných tónů, ale příliš vágní, neostré odstíny „letní“ palety také nejsou vhodné. Černá a sněhová bílá se nedoporučuje, stejně jako jiné příliš kontrastní kombinace. Ze světlých barev byste měli zvolit odstíny slonoviny, smetany a smetany.

Šatní skříň pro tsvetotip "Měkký podzim"

„Měkký podzim“ odráží takové kvality, jako je přitažlivost, důvěra, neopatrnost, pomalost a romantika. Měkký podtyp "podzimu" s vlasy světle hnědých odstínů jsou všechny hnědé verze s teplým a "lahodným" podtónem: med, káva, káva s mlékem, čokoláda, skořice. Přírodní krásy jsou dokonale zvýrazněny šaty v zelené oblasti, a to jak světlé a tmavé: světle tyrkysová, smaragd, máta, barvy zeleného čaje. Nejvhodnější materiály pro teplé počasí jsou světlo, létání a pro chladné období měkká vlna, přírodní semiš.

Šatní skříň pro typ barvy "Teplý podzim"

"Teplý podzim" symbolizuje měkké paprsky slunce, lehký chladný vánek, eleganci a něhu. Vzhled tohoto podtypu je charakterizován výrazným teplým subtone, vlasy jsou obvykle červené ve všech tónech a pihy jsou často přítomné na kůži. Nadměrná barva tmavých vlasů zaměřuje pozornost na sebe a dělá tak ženu zrakově starší. Pro zdůraznění přírodní krásy barevného typu „podzim“ by měl být šatník vybrán s bohatými sytými barvami: tmavě modrou, smaragdově zelenou, bohatou modrou, švestkou a vínově vínovou. Světlé barvy změkčují obraz, takže ředí hlavní sortiment věcí slonovinově zbarvených, zlatavě béžových, krémových, práškových. Použití jasně bílé barvy se nedoporučuje. Materiály by měly být také vybrány měkké a teplé na dotek: vlna, bavlna, manšestr, semiš. Červenohnědá je perfektní barvou pro doplňky a boty.

Šatní skříň pro typ barvy "Deep Autumn"

„Deep Autumn“ se vyznačuje šťavnatými, nasycenými, většinou tmavými barvami. Blueberry blue paleta, v blízkosti "zimního" rozsahu, bude základem pro harmonický šatník žen tohoto podtypu. Vhodné barvy pro barevný typ „podzim“ - teplá terakota, rajče, třešeň, díky nimž bude vzhled jasný a vícestranný. Měkký krémový, světle šedý a béžový odstín krásně doplní základní šatní skříň. Vzory na tkaninách mohou být jasné a odvážné. Příslušenství je vhodné zvolit tmavé, ale ne černé tóny: čokoláda, tmavě modrá, kaštanová.

Styl, šatní skříň, materiály

Útulný podzim nahrazuje bezstarostné léto. Je hladká, nepoddajná, rozumná, zralá, praktická. Šatní skříň pro ženy tohoto typu barvy by měla sestávat z polokomplexní a rovné silueta ve stylu minimalismu, příležitostné, safari, boho a etnické motivy jsou povoleny. Pánské oblečení se hodí do „podzimního“ oblečení: prostorné bundy, kalhoty, klasické košile. Vzory na tkanině by neměly být příliš kontrastní a samotné materiály by měly být měkké na dotek, s jemným povrchem, ale zároveň poměrně husté. Ideální volba je tvíd, velur, samet, semiš, všechny druhy pleteniny.

Příslušenství

Ženy typu „podzim“ mají příslušenství s prvky z mědi, bronzu a zlata: přezky, nýty. Boty a tašky, je žádoucí zvolit hnědou, červenou, zlatou béžovou, a ne více než obvyklé černé. Pro chladné období se doporučuje zakoupit si velký šátek a semišové kotníkové boty a pro letní sezónu slaměný klobouk a sandály ve stylu safari. Sluneční brýle by měly být hnědé, ne černé, šedé nebo fialové.

Klíčový rozdíl mezi ženou na podzim a všemi ostatními typy barev je teplo ve všem, počínaje vlasy a make-upem, končící oděvem a doplňky. Neexistuje místo pro jasné, křiklavé barvy, fantazie, frivolní oblečení, upřímné syntetiky. Perfektní šatní skříň pro barevný typ „Autumn“ se skládá z vysoce kvalitních předmětů, vyrobených hlavně v čokoládách, olivách, vínové paletě. Béžové, krémové a krémové odstíny jsou osvěžující a stylové semišové doplňky harmonicky doplňují vzhled.

arrow