Redakce Choice

Jak ověřit shodu s velikostmi bot v USA

Anonim

Elektronický obchod rozmazal hranice mezi státy. Dnes si každý může koupit širokou škálu zboží z kterékoli země na světě. Při nákupu oděvů nezapomeňte, že tyto výrobky mají rozsah velikostí a v mnoha zemích se používá jejich vlastní označení. Obzvláště obtížné je vybrat boty. Avšak touha po nákupu kvalitního zboží známých světových značek za přijatelnou cenu činí ruské kupce studiem tabulek, které jim pomáhají porozumět odpovídající velikosti bot různých zemí.

Pánská obuv. Odpovídající americké a ruské velikosti bot

Americký měřicí systém je založen na palcích. Použitá jednotka je 1/3 palce, což odpovídá 8, 5 mm. Musíte přiznat, že je obtížné vypočítat ve vaší mysli a překládat z ruské do americké velikosti. Aby nedošlo k záměně a rychle převést "americké pánské boty" do "ruské", je nutné odečíst 32 z domácí velikosti.
Zvažte příklad. Aby bylo možné zjistit americký počet pánských tenisek, je nutné odečíst uvedenou částku od ruské. Pokud je velikost v Rusku 41, pak je nutné odečíst 32 z 41. Bude to dopadnout 9. Podobné boty v USA budou nosit devátou velikost. Podle americké normy se velikost bot pro muže vypočítává od 6 do 16 let.

Velikost dámské obuvi v Rusku a ve Spojených státech

Dámská šatní skříň obsahuje velké množství různých bot: boty, boty, dřeváky, břidlice, atd. Současná dáma nikdy neprojde obchodem s obuví, aby si nekupovala novou obuv. Při cestování do zahraničí nebo při nákupu zboží prostřednictvím internetových obchodů potřebujete znát měrnou jednotku pro boty v každé jednotlivé zemi.
Pro určení velikosti americké boty je nutné odečíst 29 od její ruské velikosti, navíc pokud je noha široká nebo má vysoký výtah, pak je nutné odnést ne 29, ale 28. Podle amerického standardu jsou velikosti bot pro ženy od 4 do 12 let.

Odpovídající velikosti bot pro děti

V americkém obuvnickém průmyslu jsou dětské boty rozděleny podle věku: pro děti od 0 do 6 let a pro teenagery od 7 do 10 let. Novorozenci dostávají botičky od velikosti 0, 5, jednoleté dětské boty mají obrázek 5. Dospívající boty mají velikost od 1 na 7 číslech. Dětská sedmá velikost je 25 centimetrů. 7, velikost dámské obuvi je rovna 25 centimetrům, takže můžeme předpokládat, že rozsah velikostí dětí plynule proudí do velikostí dámských bot.

Při výběru produktů ze zámoří byste měli před potvrzením své objednávky pečlivě prověřit shodu velikostí obuvi. V tomto případě bude dokonalý nákup úspěšný. Při nákupu dětské obuvi zjistěte dodací lhůtu, protože v některých případech to může být dva až tři měsíce. Dítě neustále roste, takže brát si boty pro dítě by mělo být o jednu velikost větší než je nutné. V každém případě roste na požadovanou velikost a malé boty nejsou vhodné pro použití.

arrow