Redakce Choice

Módní tipy: jak dělat díry v šortkách

Anonim

Velmi módní a krásný kus oblečení - šortky. Budou vystavovat štíhlé nohy, takže obraz více sexy a ženský.

Kromě toho jsou šortky pohodlné. Jsou povinné pro letní šatní skříň a neméně důležité pro chladnější období, samozřejmě v kombinaci s punčochami. Budou doplňovat svůj šatník, pokud se snažíte být v trendu. Podle nejnovějších trendů jsou džínové kraťasy s otvory na vrcholu módy. A to je velmi pohodlné, protože tato možnost je docela možné udělat sami, aniž by vznikly velké finanční náklady. Džínové kraťasy lze snadno vyrobit odříznutím starých znuděných džíny. Zároveň si můžete vybrat pro vás nejvhodnější délku: od mini modelů, mírně zakrývajících hýždě, až po Bermudy nebo kalhotky, dosahující kolen. Je to jednoduché: střih džíny a lemu na dně. A jak dělat díry v šortkách, naučíte se z tohoto článku.

K dosažení našeho cíle se používají stejné metody, které se používají k vytvoření odření na džínách. Šortky s otvory mají obvykle více otevřených štěrbin, než kalhoty, kde se nejčastěji roztrhnou a otře si kolena. Pro tyto účely, v našem případě, vložte kapsy (přední i zadní) a místa pod nimi. Kromě toho lze dosáhnout dodatečného "otrhaného" efektu otřením okrajů a pásu.

Tak, jak dělat díry v šortkách? K tomu potřebujeme velmi jednoduchý soubor nástrojů: papírenský nůž, nůžky na nehty nebo tlustou jehlu, pemzu, bělidlo a pomocnou desku (nejlépe by měl být vyroben z kovu nebo tvrdého plastu).

Než uděláte díry v šortkách, určete účel - označte si místa, kde budou umístěna. Rozhodněte se přesně, jaký efekt chcete dosáhnout. Způsob, jakým budete používat bude záviset na tom.

  1. První způsob. S ním dosáhnete efektu, který je nyní tak módní, ne přesně díry, ale podobný silným přirozeným otřesům otvorů. K tomu budete potřebovat papírový nůž a talíř. Poslední musí být umístěna pod budoucí díru, aby se ochránila sama a protější strana šortek. Musíte udělat potřebný počet vodorovných řezů paralelně k sobě s nožem, aby vyčnívaly závity, které pak musíte vytáhnout rukama. Ošetřený povrch očistěte od ostatních prachů a odřezků, šortky omyjte, aby výsledný okraj měl přirozenější vzhled.
  2. Aby to bylo delší, budete muset použít jiný způsob. K tomu potřebujeme silnou jehlu nebo nůžky na nehty. S jejich pomocí musíte vytáhnout z místa, kde plánujeme vytvořit díru, struny, jeden po druhém. Po umytí získáte velmi zajímavý otrhaný efekt.

  3. Přemýšlíte o tom, jak dělat díry v šortkách, všimněte si, že můžete dělat s odíráním, které jsou neméně důležité. K tomu používáme pemzu nebo kovový kartáč pro pedikúru. Nezapomeňte použít stejný talíř, který pomůže zachránit opačný povrch. Pomocí výše uvedených položek musíte otřít vrstvu džíny do požadovaného stavu. Je tak možné dosáhnout jak malých scuffs, tak otvorů, které budou velmi podobné přirozeným.
  4. K dosažení přirozenějšího výsledku můžete použít bělidlo nebo bělidlo - ošetření těmito prostředky odlehčí tkaninu. Stačí jen aplikovat na povrch. Můžete to udělat dříve, než vytvoříte díry a odření - to je, jak lehčí třásně na denim dopadne.

arrow