Redakce Choice

Co dát dívce šest měsíců vztahu? Win-win možnosti

Anonim

No, to odpovídá významnému datu vašeho vztahu s vaším milovaným. Ne, to samozřejmě není výročí, ale půl roku je také dost dlouhá doba. Už jste zažili hodně, naučili se navzájem chutě a návyky, naučili se jména kamarádek a hrdinů svého oblíbeného televizního seriálu, pamatujte si, jaké jsou její alergie a kdy bude vydáno album její oblíbené zpěvačky. Jsi skutečný hrdina jejího románu. A jak by to mělo být pro slušného hrdinu, měli by potěšit svou přítelkyni darem na půl roku vašeho vztahu. Možná si ani toto datum nepamatuje (což je nepravděpodobné). V tomto případě budete mít štěstí dvakrát: prosím, s tím, co si pamatujete a oceňujete, a překvapením s připraveným dárkem. Co můžete dát dívce na šest měsíců vztahu?

Jednej, bratře!

Nejprve určete částku, kterou jste ochotni utratit za "střelbu z nebe" a dostat "to - nevím co." Na tom budou záviset všechny následné akce. Nesnažte se šetřit na dárku a kupovat nikdo nepotřebuje nesmysly. Interiér skříně jistě ozdobí tisícovka ozdobná figurka roztomilého křečka nebo pohár, který však nepřinese mnoho radosti. Pokud dívka neshromažďuje sbírku těchto křečkových hrnků, je lepší je nekupovat. Přemýšlejte o tom, chtěli byste obdržet od svého milovaného takového daru, který se zdá být takový, jaký je, a zdá se, že ne?

Po posouzení vaší platební schopnosti přejděte do druhé fáze mise „Co dát dívce na šest měsíců vztahu“.

Pro romantickou osobu

Pokud váš milovaný miluje nejrůznější věci a jedná v duchu melodramů, zařaďte pro ni svátek v tomto duchu.

Nejběžnějším projevem lásky bude samozřejmě kytice. Nyní můžete najít skvělé nabídky, když žádáte o malou částku peněz za ruku růží. Zbývá jen požádat, aby se do kytice přidala pěkná karta a poslala milou do práce. Současně se stane hrdinkou dne v očích svých kolegů a budete princem na bílém koni.

Pokud hledáte, co dát dívce na šest měsíců původní, ale romantický vztah, můžete provést serenáda pod oknem.

Jen se ujistěte, že dvůr není tři hodiny ráno, a budete slyšet nejen sousedé žijící v nižších patrech. Můžete si vybrat skladbu své oblíbené skupiny nebo si ji sestavit sami, pokud to vaše schopnosti umožňují. Hlavní věc je, že to nebyl nějaký těžký odpad.

Pro praktickou osobu

Je váš oblíbený romantický postoj velmi skeptický a pokládá kytice za sběrače prachu? No, prosím, její další nezbytné věci.

Pokud se jí líbí číst, e-knihy s dobrou obrazovkou bude skvělý dárek. Pokud se pokusíte, můžete dokonce získat velkou možnost rozpočtu s malou finanční rezervou. Jako poslední možnost koupit knihu svého oblíbeného autora nebo něco ve stejném žánru. Současně budete demonstrovat, že si pamatujete její literární vkus.

Vhodné jako dárek pro hudební CD, videohry (pokud to hraje, samozřejmě). Nezapomeňte si svůj dárek krásně zabalit, neponechávejte jej v nákupní tašce nebo bez obalu.

Pokud se vám tyto možnosti nelíbí a pomyšlení na to, že dáte dívce šestiměsíční vztah, neopustí hlavu, dejte jí parfém. Téměř každá dívka používá toaletní vodu a bude potěšena takovým voňavým dárkem. Pokud si vyberete parfém sami - bude to další plus ve vaší karmě. Certifikáty jsou dobrá věc, ale příliš anonymní.

Udělej to sám

Někdy se stává, že kvůli nevysvětlitelným okolnostem prostě nejsou peníze. A červený den kalendáře je už úzkostlivě mrkání a naznačuje, že je čas něco udělat. Nezoufejte! Můžete si udělat dar sami, a proto nemusíte být v klubu "bláznivé ruce". Co tedy dát dívce půl roku vztahů, vyrobených vlastními rukama?

Fotky

Nejjednodušší možností je fotografická koláž. Vše, co potřebujete, je tisk památných a ikonických fotografií a úhledně je nalepit na list ve tvaru srdce. Plus přijít s některými dojemné a vtipné nápisy.

Pokud nechcete tisknout a lepit, můžete úkol trochu zkomplikovat a udělat to ve speciálních programech pro fotografie nebo videa.

Hudba

Tato možnost je poněkud podobná té předchozí. Potřebujete pouze jeden prázdný disk CD a volný čas. Udělejte jí playlist. Sbírejte všechny její oblíbené písničky, "vaše" písně a melodie, které pro vás oba znamenají něco. Tento dárek ocení.

Večeře

Jedná se o klasiku tohoto žánru, která však bezchybně funguje i v situaci „co dát dívce půl roku vztahů“. Dobijte ji svými kulinářskými dovednostmi. I když jste odborník pouze na vaření vajec, Internet přijde na záchranu.

Snažte se stavět něco nemyslitelně obtížného, ​​pokud jste byli osloveni pouze jednou za rok nebo na velké svátky. Vyberte si jednoduchý pokrm a ideálně si ho vařte.

Vytvořte tu správnou atmosféru a nastavte náladu na romantickou náladu.

Existuje mnoho možností. Ukažte svou představivost. Dokonce i banální filmové lístky na noční show a čokoládu mohou udělat zázrak, pokud je prezentujete správně. Koneckonců, co dát dívce na šest měsíců vztahu není tak důležité ve srovnání s vaším pocitem.

arrow