Redakce Choice

Reima - bunda demi-období: fotky a recenze zákazníka

Anonim

Děti rostou rychle. Teprve nedávno si koupila dítě novou bundu a teď je malá. Ruce vypadají z rukávů a trochu krátké. Potřebujete hledat nové. Ale která firma dává přednost? Jaké látky a plniva nejlépe zahřejí a ochrání dítě před chladem?

Požadavky na dětské bundy

Bundy pro děti by měly být:

 • teplý;
 • plíce;
 • tenký
 • větruvzdorné;
 • nenechte déšť;
 • mít kapuci;
 • propustit vlhkost, aby se dítě nepotilo.

Navíc, bundy by měly být pohodlné pro školy a volný čas.

Značka Reima

Produkty finské značky Reima se vyznačují nejrůznějším sortimentem a širokou nabídkou cen, což vám umožňuje nakupovat zboží co nejvíce zákazníků. Popularita značky je především díky její racionálnímu snížení a kvalitě výrobků. Oblečení Reima (bunda a kombinézy - stejně) umožňuje pohyb, ne omezující pohyby.

Všechny produkty společnosti jsou rozděleny do dvou skupin. Kategorie Reima Tec byla vytvořena s využitím moderních technologií a je určena pro sport. Tyto oděvy jsou lehké, odolné a pohodlné, vhodné pro jakékoliv pohyby. Lze jej použít v každodenním životě. Kategorie Reima Casual, což znamená "základní", neobsahuje žádné speciální a drahé prvky. Oblečení v této kategorii je levnější než Tec. Na druhé straně je rozdělena do několika skupin podle velikosti a kvality použitých materiálů. Jedná se o dětské bundy (až do velikosti 98.) a modely pro starší věk (až do 152.). Příležitostné modely Kiddo jsou určeny pro použití v deštivém a mokrém počasí. Oděvní řada Fun original original design.

Všechny bundy jsou moderní. Módní modely se snadno použitelným a kvalitním kováním jsou dobře nošeny.

Základní modely nejsou určeny pro použití v extrémním chladu. Vrchní vrstva látky chrání před větrem a nepropouští vodu do oděvu. To je usnadněno švy, které jsou lepeny zvláštním způsobem.

Modely řady Reima Tec jsou zároveň vyrobeny z materiálů, které dýchají, to znamená, že umožňují dětem a vnějšku vzduch a vlhkost, což mu nedovoluje potit se. Jedná se o speciální tkaninu Reimatec.

Ale jak spojit "dýchací" materiály a ochranu před chladem?

Vrstvené oblečení

K tomu odborníci společnosti Reima navrhují oblékání dítěte podle konceptu vrstev. V tom není nic nového a neznámého. Oblékání v chladném období je nutné v několika vrstvách. Vzduchové prostory, které se mezi nimi utvářejí, pomáhají zahřívat dítě, k němuž dochází přirozeně. K tomu potřebuje nosit speciální termoprádlo (pletené na podzim, vlna na zimu), které vyrábí také společnost Reima. Další vrstvou je mikrovláknové oblečení (svetr a kalhoty). Nahoře se nosí například bunda pro chlapce Reima. Díky silným a spolehlivým zipům a zipům je dítě spolehlivě chráněno před větrem a chladem.

U modelů pro děti je možné upevnit oděvy z mikrofleece přímo do bundy. To zkracuje čas a námahu na oblékání. Na jaře nebo počátkem podzimu, při teplotě nad 13 stupňů, můžete odmítnout teplou bundu.

Reima vyrábí vše potřebné pro dítě, včetně klobouků (pravidelných a "přileb"), palčáků a bot.

Reima Outerwear

Sortiment vrchního oblečení Reima:

 • bunda;
 • kombinézy;
 • vesta;
 • semi-overaly s kalhotami.

Montérky se často kupují pro malé děti. Jejich design zajišťuje všechny možné případy vlhkosti a chladu do těla dítěte. Například model pro děti, které se naučili chodit, má speciální izolační vložku. Pokud dítě spadne nebo sedí na sněhu, nebude dlouho mokrý a zamrzne.

Odnímatelné plastové lišty neumožňují, aby se nohy pohybovaly na stranu nebo se valily, nechaly vodu, sníh.

Bib s kalhotami koupit pro starší děti.

Prošívané vesty s výplní, imitující dolů, mají průměrný stupeň oteplování a jsou určeny pro rekreaci dospívajících a starších studentů.

Bundy "Reyma"

Řada bund "Reyma" široká a pestrá. Mají jiný účel. V bundách můžete hrát sport, aktivní hry nebo procházky po městě.

Současně se jejich vzhled po mnoha měsících užívání nezhorší. Bundy jsou vyrobeny ze speciálních materiálů, které odpuzují nečistoty a vodu.

Reima Tec Dinkar má například membránový povlak, který umožňuje dítěti chodit na čerstvém vzduchu, aktivně se pohybovat a nepřehřívat.

Značka bundy Reima Reimatec Plus Jonas se používá pro sport, včetně lyžování. Je perfektně přizpůsoben pro kontakt se sněhem a ledem. Lepené švy, kapuce, jehož šířka může být nastavena, lycra manžety, ochrana pasu od pronikání sněhu, aby bunda spolehlivá, a přítomnost velkého množství kapes - pohodlné.

Bundy All-Reima

Bunda pro tuto sezónu může být střední a lehká izolace. Lze ho nosit iv létě. Dítě se v něm cítí pohodlně při teplotě až 18 stupňů. Za chladného počasí ho musíte zahřát. Přídavnou vrstvu lze připevnit pomocí knoflíků. Bundu Reima demi-season můžete nosit dítě před mrazem. Model Reima Aplite má tedy originální povlak z nepromokavého černého materiálu, ve kterém jsou dětské kresby rozptýlené, jako by byly kresleny na tabuli. Mesh podšívka pomáhá zajistit větrání, zipy na kapsách vám umožní bezpečně skrýt malé předměty. Pokud je venku teplo, lze kapotu bundy rozepnout. Zvláště důležitým konstrukčním prvkem jsou reflexní pruhy. Ve večerních hodinách zvýší bezpečnost na ulici.

Jaké jsou odpovědi Reima bund na rodiče? Spotřebitelské recenze naznačují, že v mrazivém počasí, při teplotách pod 4 stupně se znaménkem mínus, se dítě v těchto šatech začíná cítit nepříjemně, protože je zima.

Mnozí rodiče nemají rádi, že pod bundou Reima Tec s umělou podšívkou nenosíte bavlněné oblečení. Vhodné spodní prádlo s vysokým obsahem syntetických látek. Nahoře můžete nosit vlněnou nebo fleecovou halenku a kalhoty.

Ale mnoho zimních nakupujících Reima jako všechno. Domnívají se, že děti jsou chladné, protože jsou příliš brzy a silně oblečeni, než se vydají na ulici.

A vody demi-sezónní oblečení této značky způsobuje obdivné recenze od všech rodičů. Doporučují tyto bundy na podzim a na jaře.

Zimní bunda Reima

Zima má zvláštní nároky na oblečení. Mělo by spolehlivěji chránit dítě před mrazem. Extra dlouhá univerzální bunda Shamsa Reima (bunda pro chlapce) má odnímatelnou kapuci. Plnivo, které je 60% chmýří a 40% peří, spolehlivě chrání dítě před větrem a mrazem v rozsahu od 5 stupňů do 30 stupňů mrazu. Koneckonců materiál spodní bundy je ošetřen speciálními látkami, které chrání před větrem a deštěm.

Současně tkanina prochází vzduchem, "dýchá". Manžety jsou elastické, takže nasazení a sundání bundy je snadné. Také bunda Shamsa Reima se snadno čistí. Zákaznická zpětná vazba naznačuje, že oděv nelze zcela umýt a bude stačit jen otřít povrch mokrou žínkou. Pokud dítě vložilo mastnou skvrnu, můžete žínku navlhčit odmašťovacím prostředkem a poté ji otřít.

Bunda Emmy dolů

Jedná se o nádhernou a multifunkční bundu s odnímatelnou kapucí a kožešinou, kterou lze odstranit.

Na jaře by měl být plášť zcela umyt. Umístěte ji do pračky, předepněte zip a produkt otočte naruby.

Při mytí nepoužívejte bělicí prostředky. Opláchněte bez klimatizace. Můžete sušit v odstředivce. Ihned po konci pračky je třeba sako vytáhnout, dobře protřepat a sušit mimo zdroje ohně.

Velikosti bund

Bundy "Reyma" - bolshemerka. Velikosti jdou s krokem 6 jednotek. To je, oni jsou produkováni s rezervou pro jednu sezónu, tak koupit je lépe na podzim. Při výběru požádejte dítě, aby se krčilo. Zimní bunda Reima pro chlapce nebo dívku by měla být volná, aniž by se protahovala. S rukama zvedl nahoru, zápěstí by měla být zcela skrytá rukávy.

Velikost oděvu může být mírně snížena utažením pružiny na lemu a nastavením pásu.

arrow