Redakce Choice

Léto, "business" a džínové overaly. Co na sebe

Anonim

Kombinézy - velmi složitý kus oblečení. Na jedné straně eliminuje potřebu výběru sady pro horní nebo dolní část oděvu, na druhé straně je to tato soudržnost a ztěžuje výběr příslušenství pro doplnění obrazu.

Jaké jsou kombinézy

Kombinézy se dodávají v různých stylech: krátké a dlouhé, vyrobené z tlusté tkaniny nebo průsvitné, letní, demi-sezóny, obchodní, příležitostné a velmi módní džínové overaly. Co je potřeba nosit s každým z těchto modelů, je popsáno níže.

Letní kombinézy se vyznačují malou délkou a lehkou texturou materiálu. Ačkoli mohou být šity nejen nohavicemi nohavic v podobě šortek, ale také dosahují až ke kolenům nebo jdou dolů. Pro letní modely se nejčastěji používají hedvábné nebo šifónové materiály. Na podzim nebo na jaře jsou kombinézy šité z tkanin pevněji: bavlna a len, syntetika, polyester a další. Některé z nich nemají rukávy, ale pro tyto sezóny je lepší zvolit možnosti s tříčtvrtečními rukávy nebo dokonce až po zápěstí.

Kódové označení pro „pracovní“ kombinézy je způsobeno tím, že tyto modely jsou nejčastěji nosí v kanceláři. Vyznačují se přísným monofonním zbarvením (monochromatická, pastelová nebo tlumená barva) a klasickou siluetou s pevným vrcholem.

V poslední době se stali populární džínové overaly „la 90s“ nebo ve stylu texaských farmářů. Vyznačují se přítomností čtvercové vložky na hrudi a odnímatelných popruhů. Délka nohavic není základní, mohou být buď ve formě šortek nebo délky kotníku. Navíc, to je dlouhé kombinézy, které nejvíce se podobají stylu divokého západu, zatímco overaly-šortky se odkazují na bezstarostné dětství dokud ne pozdní 90s. Jak a s čím nosit takový mimořádný model?

"Farm" džínové overaly. Co na sebe

Jak bylo zmíněno výše, dlouhá džínová kombinéza je nejvíce podobná uniformě amerického farmáře. Hustá džínovina totiž chrání tělo před špínou, možným drobným poškozením, je optimální jak pro teplo, tak i pro chlad, a co je nejdůležitější, takový oděv není škoda, že se špiníte. Džíny byly dlouho považovány za předmět americké kultury, takže oblečení vyrobené z takového materiálu není luxusní věcí. Pohodlné popruhy umožňují rychle odstranit a nasadit kombinézu a nešpinit ostatní oděvy, pokud jste se museli nechtěně znečistit. Jinými slovy, v tomto případě nelze džínové overaly nazvat elegantním oblečením, ale spíše nezbytným kusem oblečení.

Moderní designéři však revidovali své názory na tuto neobvyklou věc a vytvořili velmi stylový vzhled z prostého farmářského roucha. Džínové overaly dnes mají rafinovanější siluetu, krásně kalhoty na míru, malé kapsy. A teď je otázka relevantní pro všechny, kteří si zakoupili stejnou džínsovou kombinézu - co s touto originální věcí nosit? A můžete je nosit s tričkami nebo tričkami, házet široké popruhy přímo přes vrchol. Obraz s tričky nad pupkem, mírně rozšířený na dno nebo těsně přiléhající, bude velmi módní. A aby se zdůraznila nálada na Divokém západě, můžete přidat košili módní košile v kleci, flanelové nebo bavlněné. Zde je několik dalších možností, jak nosit džínové overaly (foto v článku).

Jako boty jsou vhodné sportovní boty, boty na boty nebo tenisky. Ale v každém případě ne vysoké podpatky, sandály nebo baletní byty.

Obrázky pro kombinézy s kraťasy

Co mohu nosit s džíny šortky? Kombinéza s džínové kraťasy je skvělou volbou pro letní vzhled. Inspirován vzpomínkami z 90. let, počátkem dvacátých let minulého století, lze tento styl obnovit pouze s použitím několika kusů oblečení. Jedná se především o trička s výraznými tisky: vzácné - s rámy filmu „Titanic“, populárního u postav komiksu Marvel, s postavami z karikatur Disney. Zároveň tričko nebo tričko s délkou mírně pod hrudníkem, které otevírá pupek, vypadá stylově, což bylo v těchto letech velmi módní.

Čtvercová vložka z hrudníku do břicha, ke které jsou připevněny popruhy, skryje vše, co potřebujete, takže byste se neměli obávat, že se obraz náhle nestane příliš vulgárním. Za druhé, nejlepší boty pro tento outfit - elegantní tenisky na platformě nebo klín. Chcete-li zvýšit retro efekt, můžete nosit vtipné ponožky nebo dokonce odvážné legíny s nimi. Za třetí, móda 90. let byla nenáročná a ženy módy nebyly příliš vybíravé, takže volba příslušenství se konala pod heslem "čím více, tím lépe." Dnes toto pravidlo není zcela vhodné, ale nebude zbytečné přidávat pár náramků na zápěstí nebo pověsit stylový přívěsek na dlouhý řetízek kolem krku. A pokud si kravatu hlavu na hlavu, aby pár legrační ocasy a výrazný make-up, můžete jít na téma party, vzpomenout na hity z 90. let, oblíbené sladkosti a veselé dětství.

Co nosit s džínové kombinézy

Další kontroverzní v jednom okamžiku, ale velmi stylový dnes verze kombinézy - šaty la denim kombinézu. Co nosit takový kus oblečení? Pro začátek stojí za to říci, že je také inspirován módou 90. let a liší se od předchozího modelu pouze tím, že místo šortek má na dně sukni.

Někteří obzvláště praktičtí designéři vytvořili takové kombinézy s očekáváním, že se „šaty“ později promění v stylovou „sukni“, takže vložku uprostřed „zipu“ a umožňující její uvolnění ve správný okamžik. Co mohu nosit s tímto modelem? Samozřejmě, se stejnými oděvy jako kombinézy, šortky. Jedná se o trička a topy, košile a možná některé halenky. Na nohou můžete obléknout tytéž tenisky, sandály na platformě nebo roztomilé sandály na klínu.

Chcete-li vytvořit odvážný a módní vzhled, můžete k němu přidat dlouhé legíny.

Co nosit s letní kombinézu

Lehká letní kombinéza je sama o sobě plnohodnotným outfitem, který vytváří stylový obraz na něm založený, jen několik doplňků je potřeba ve formě šperků a správné obuvi. Sandály na klínech, vysoké boty na podpatku, "řecké" sandály a dokonce i baletní byty jsou pro takový oděv nejvhodnější. Jako šperky si můžete vybrat velké náušnice s peřím, kuličky ve stylu Dior nebo ve formě prstenů.

Co nosit s kombinézou

Vzhledem k tomu, že tyto kombinézy jsou považovány za předmět obchodního stylu, jsou nejúspěšněji kombinovány s vestami a vestami. V závislosti na siluetě a stylu mohou být nošeny sami. Výstřih takové kombinézy je vhodné ozdobit jednoduchým řetízkem s přívěskem nebo nenápadným náhrdelníkem a boty by měly být nošeny v botách s vysokými podpatky.

arrow