Redakce Choice

Jak pohladit skládanou sukni?

Anonim

Nic nebude zdůrazňovat ženskost a romantiku dívky jako skládané sukně. V moderní módě vyvstává jen jeden problém: jak pohladit skládanou sukni?

Nejčastěji jsou šity z šifonu a jemného úpletu. Velké množství vrásek je zmatených dlouho před procesem žehlení. Ve skutečnosti, jak tahat skládaný sukně, při zachování jeho elegantní původní vzhled? Každé žehlení předchází praní. V závislosti na tom, jak si umýt oblečení, je snazší nebo obtížnější pracovat se železem.

Jemné mycí metody :

  1. Vezměte si nylonovou punčochu, vložte do ní úplnou sukni, upevněte nitěmi. V této formě ji omyjte a osušte.

  2. Šijte sukni podél záhybů s velkými stehy, dávejte pozor na šev na lemu.

  3. Obrubu omyjte rukou nebo jemně. Spin je lepší nepoužívat.

Výrobek omyjte bez punčochy a stehů, navinete uvolněnou zkumavku, jemně přidržujte záhyby a v této formě usušte.

Než začnete tahat skládanou sukni, přečtěte si pokyny k pravidlům žehlení materiálu, které vás zajímají. Proto vypočítejte teplotu ohřevu železa.

Pokud je sukně hedvábí, vyžehlte ji zevnitř. Nepoužívejte vodu, postříkání může zanechat na tkanině skvrny. Pletené dušené přes tenké plátno. A pokud jste si zakoupili hedvábnou pletenou sukni, je lepší ji nežehlit nebo ji jemně držet železem zevnitř přes vlhký hadřík. Gáza nebo hadřík se doporučuje namočit ve vodě s octem.

Na ramínka visí sukně, prané v punčochách a suché, mokré, bez stisknutí. Obvykle nepotřebuje žehlení.

Prošívaný výrobek sešívejte bez odstranění nitě. Před poklepáním si sukně lehce osušte a paru přes látku, když je mokrá.

Pro vyhlazení podšívky zvedněte plisse nahoru a vyžehlte ho parníkem.

Pokud jste před umytím nevyšili sukni a záhy utekli, pak je šijte těsně před žehlením. Potom odstraňte nit.

Pokud se plisování narovná, pak se hodí suché mýdlo. Vyznačte si záhyby od mořského okraje a jemně železnou žehličku.

S vědomím všech nuancí, jak narovnat skládanou sukni, může být její životnost prodloužena o 5 let nebo déle. Stejně jako ti, kteří takové produkty opakovaně nakupovali, je velmi obtížné zkazit kvalitní sukni a zpravidla to nevyžaduje žehlení.

Skládaná sukně je ošetřena speciální látkou, která pomáhá udržet vrásky po dlouhou dobu. Pokud se však záhyby rozbíhají, je možné doma vrátit svůj původní majetek. K tomu, aby se velmi mýdlovou vodou ze strouhaného mýdla, přidejte vaječný bílek, trochu octa a trochu škrobu. Míchej. Bílým listem papíru vyhlaďte záhyby na sukni na špatnou stranu pomocí gázy namočené v připravené mýdlové vodě.

Pro dlouhodobé oblečení a potěšení z čerstvého vzhledu vyžaduje pečlivou údržbu. Máte-li pochybnosti o tom, jak nahodit skládanou sukni, je nejlepší kontaktovat dobrý čistič.

arrow