Redakce Choice

Šaty s bundou - nový módní trend?

Anonim

V moderním světě je důležité, co první dojem zůstane s partnerem po setkání s vámi. Proto zvažujeme jeden z obrazů - šaty s bundou. Pokud před několika lety byla bunda pod šaty vnímána pouze jako součást obchodního stylu oblečení, teď se vše dramaticky změnilo.

Druhy bund

Móda je přechodná, ale i přes rychlou změnu trendů, které vidíme na módních přehlídkách, zůstávají základní variace beze změny. Šaty s bundou - jedna ze stálých a již oblíbené kombinace dámské módy. Jaké jsou tedy typy bund?

Mohou být klasifikovány podle stylu. Klasický (rovný) střih nebo vybavení, s krátkými rukávy, prodlouženou bundou nebo krátkým rukávem. Novinkou posledních let jsou také šaty s bundou bez rukávů. Druhý typ je velmi populární mezi mladými lidmi a se správnou kombinací vytváří ohromující obraz.

Materiály

V obchodech je nyní k dispozici mnoho možností. Nejdříve je však nutné rozhodnout, na kterou sezónu se položka zakoupí. Volba závisí také na tom. V teplém období stojí za to zvážit blejzry z bavlny, úpletu, lnu a džínoviny. To je pravý nejoblíbenější materiál.

Na zimu je tvídová bunda perfektní. Tweed se často používá k výrobě klasických modelů, má hustou strukturu a dokonale drží svůj tvar. Vlna je také populární. Mají mnoho výhod, ale zároveň jejich vysoké náklady je mohou vyděsit. Existují však různé druhy vlněných bund, které se skládají z přidaného saténu nebo hedvábí.

Na mimosezóně lze doporučit bundu z flanelu. Tkanina v její struktuře je poměrně hustá, ale tenká. Na dotek je příjemný, hladký a měkký. Brzy jara a pozdního podzimu jsou nejpohodlnější teploty pro tento typ tkaniny.

Rozsah barev

Neexistují žádná jasná omezení ohledně toho, co by měla být bunda a jaký druh šatů. Je však důležité zvážit kompatibilitu věcí. Tvídová bunda a lehké šifónové šaty budou vypadat směšně. A například pletené černé šaty s džínovou bundou jsou vynikající.

Barva by především měla záviset na stylu, který je plánován pro vydání. V kanceláři je lepší zvolit klasiku - bílou, černou, šedou. Univerzální barvy lze kombinovat navzájem, což učiní rozmanitost. Samozřejmě je třeba mít na paměti, že například obraz zcela černých věcí vizuálně učiní siluetu štíhlejší. Bílá barva přináší svěžest, ale někdy může odlišit majitele od celkové hmotnosti kolegů.

Pro procházku můžete kombinovat styly. Snažte se nosit světle šedou podlouhlou bundu bez rukávů s barevnými šaty. Uvidíte, jak to přináší chuť k vašemu vzhledu.

V den se doporučuje držet se romantického obrazu s příslušným rozsahem barev.

Neexistují žádná přesná pravidla o tom, jak se obléci na určitou událost, takže vždy existuje příležitost experimentovat s barvou a kombinací tkanin.

Při výběru požadovaného tónu saka nebo oděvu byste měli vzít v úvahu barevný typ vzhledu. Pro jasnější vysvětlení můžete uvést příklad. Šedá barva je ideální pro světlovlasou, bledou dívku, která patří do „letního“ typu, ale v žádném případě neomlouvá černošského „zimního“ zástupce.

Co nosit?

Pro harmonický obraz nestačí zvolit styl a uspořádat barvy. Je také důležité, abyste si dal na nohy. Jaké příslušenství si vyberete? Bundu pod šaty v létě lze nosit s sandály nebo čerpadla. Baletní obuv bude vypadat vhodně jen tehdy, pokud se rozhodnete pro dlouhou procházku.

Pro odvážnější styl, zvažte šaty s tenisky. Obzvláště populární je následující kombinace: prodloužená bunda, šaty pod koleny a tenisky / tenisky. Dokonale zapadá do malého batohu.

Kancelářský styl dává méně variací s botami. Klasickou variantou jsou šaty s bundou a botami. Boty by měly být považovány pouze za poslední možnost.

Příslušenství

Dekorace mohou harmonicky zapadnout do obrazu a přidat jedinečné kouzlo, ale mohou také přinést prvky chaosu a špatného vkusu.

O botách zmíněných výše, ale nezapomeňte na tento prvek šatníku. Baletní obuv a obuv vytvoří zcela 2 různé obrazy.

Taška může mít neutrální barvu. Ale pokud máte přísný obchodní oblek, pak světlá taška zvedne váš duch a umožní vám velmi dobře hrát obraz.

Trendy 2017

Hlavním "trikem" nové sezóny je návrat do 80. let. Šaty s lesklou bundou vás jistě učiní nejmódnější. Doplňte to obrovskými vyznamenáními a obraz je připraven. Pokud je to pro tebe příliš odvážné, vyberte si nejkratší ze svého šatníku.

Pokud nejste zastáncem vzdorných obrazů, ale jsou romantické povahy, pak je vaše volba růžová. On je opět na vrcholu popularity, a to může být zabaleno s mnoha barvami. Návrháři v nové sezóně se doporučuje věnovat pozornost kombinaci s fialovou nebo červenou.

Další hit sezóny je modrý. Modré šaty, bunda světle modré barvy dokonale kombinovaná.

V loňském roce, na sobě sako šaty byly populární mezi mnoha celebrit. To je nepřetržitý design, a různé modely vám umožní vybrat ten, který je pro vás to pravé ve stylu a barvě. Zvláštní pozornost věnujte modelům s pruhy nebo barvami. To je nutnost sezóny.

Nezapomeňte, že ve všech věcech, které jsou důležité pro dodržování tohoto opatření. Na místě by byly černé šaty s bílou bundou během procházky, ale tento typ oblečení je ideální pro kancelářské prostředí.

arrow