Redakce Choice

Kalhoty s kapsami na bocích mužů, jak se říká?

Anonim

Každý již dlouho ví, že muž v kalhotách může vypadat nejen úspěšně a obchodně, ale také sexy a atraktivní. To do značné míry závisí na stylu věcí. Pokud hovoříme o trendech v módě, pak v letošním roce jsou relevantní pánské štíhlé kalhoty s kapsami na bocích, plně padnoucí na postavu. Pokud jde o délku, je povoleno nejrůznější. Materiál lze vybrat v závislosti na osobních preferencích. V této sezoně je důležité použít pro šití pletenin a kůže, zřídka manšestr, tvíd a vlnu.

Nejmodernější kalhoty jsou považovány za kapsy na bocích. Mužské modely v této sezóně se liší v různých barvách: od tmavých odstínů po světlé barvy.

Kalhoty ve stylu nákladu

Takové kalhoty byly dříve známé jako prvek vojenské uniformy, ale postupem času byli vybráni lovci, rybáři a dokonce stavitelé. Cargo styl zahrnuje kalhoty s kapsami na bocích, různé pánské doplňky, které zdůrazňují sexualitu a sílu, košili a sako. Hlavním „trikem“ stylu jsou kapsy, které muži oceňují, protože do nich můžete vložit všechny potřebné věci.

Jak zjistili nejslavnější stylisté, kalhoty s kapsami na bocích, jejichž mužské modely jsou zastoupeny na výstavách, jsou ve velké polovině lidstva velmi žádané. Nezaměňujte si náklad s kamufláží. Ty časy jsou dávno pryč a teď je styl trochu jiný, může být dvojí. To znamená, že je dokonale využíván nejen milovníky lovu a rybaření, ale i jednoduše elegantními muži, kteří milují svobodu ve svých pohybech. Stylisté doporučují při volbě stylu nákladu, aby nosili kalhoty s dalšími pruhy a nýty, protože to dá silueta přílišnou nedbalost.

Co mohou být kombinované kalhoty ve stylu nákladu?

Mnozí se zajímají, jaký druh oblečení bude vypadat dobře kalhoty s kapsami na bocích. Pánské fotky, které zachycují silnou polovinu lidstva, oblečené v kalhotách ve stylu nákladu, vypadají úžasně, protože kalhoty jsou multifunkční věc a jsou kombinovány s téměř všemi předměty šatníku. Například prošívaná bunda, flanelová košile, pletený svetr a samozřejmě přísné boty jsou perfektní. V některých případech je vhodnější zvolit vysoké šněrovací boty.

Navíc, náklad může vypadat velmi elegantní s kravatou a hedvábným šátkem, někdy se tyto kalhoty stávají nepostradatelnou věcí v každodenním životě.

Vojenské kalhoty

Tento styl zahrnuje jako povinný prvek kalhoty s kapsami na bocích. Pánská armáda je velmi podobná stylu nákladu, ale stále existují rozdíly. Šití tohoto výrobku má své vlastní vlastnosti. Používají se například určité tóny, musí být tmavé nebo khaki, tkaniny jsou trvanlivé a hrubé. Tlačítka a přezka na opasku mohou být nejvýraznějším prvkem v oblečení. Každý detail je jasný a striktně plní svou funkci. Kalhoty se podobají formě pilota: těsné kalhoty jsou kalhoty, nebo věc, která je blízká klasice.

Co je dobré kombinovat vojenské kalhoty?

Ihned je třeba poznamenat, že kalhoty musí být nošeny s pásem. Jedná se o velmi důležitý doplněk, který má světlý povlak. Kalhoty musí být zastrčené do bot nebo bot a boty musí být široké a kulaté. V tomto stylu můžete použít pevnou kravatu pod košili s límcem "stojan".

Stylisté radí v chladném období nosit kabát, který vypadá jako plášť a má dvě řady lesklých knoflíků, nebo sako s manžetami a kožešinovým límcem. Je žádoucí, aby byl materiál používán pouze přirozeně, například pro potahovou vlnu a pro plášť - kůži. V chladném období je také důležité použít čelenku, takže čepice nebo čepice s hledím bude vhodná pro vojenský styl.

Příležitostné pro muže

Stojí za to zvážit styl ležérní, který zahrnuje povinný prvek - kalhoty s kapsami na bocích mužů. Jak se nazývají ležérní kalhoty a na co by se měly nosit, závisí na tom, pro co jsou určeny. Pokud potřebujete oblečení pro provozování podniku, pak můžete nosit takové kalhoty spolu s tričkem nebo košili, nahoře musí být bunda.

Neformální klasika znamená džíny s kapsami, které odpovídají postavě muže. Lze je kombinovat s tričkem nebo svetrem a vyzvednout si vestu. Tepláky v ležérním stylu mohou být zastoupeny džíny pro přiléhavé tričko nebo rolák. Boty, je vhodné si vybrat jednoduché a pohodlné, například boty, mokasíny, boty - to vše záleží na povětrnostních podmínkách.

Relevance kůže, nebo hubené kalhoty, v nové sezóně

V poslední době se kalhoty s kapsami po stranách staly nejoblíbenějšími modely mladých lidí: zúžené kalhoty, kůže nebo dýmky. Takové věci mohou způsobit, že člověk bude vyšší, takže pokud bude vysoký, nebudou hubené kalhoty fungovat. Kalhoty se podobají "pouliční" módě, zejména pokud jdou spolu s koženými bundami, na kterých jsou nýty. Ne každý může takové kalhoty s kapsami na bocích. Pánské štíhlé modely musí být vybrány velmi pečlivě, aby nevypadaly vtipně a nepodobaly se dámským punčochám.

Stojí za to věnovat pozornost přizpůsobení kalhot pro ty, kteří mají malé bříško. Jsou vhodné pro průměrnou hodnotu. Nízký řez bude vypadat krásně na štíhlých mužů. Tyto kalhoty lze nazvat univerzální, protože jsou vhodné jak pro obchodní jednání, tak pro neformální situace.

Jaký je nejlepší způsob, jak kombinovat hubené kalhoty?

Protože kalhoty jsou těsné, bude důležité použít volný vrchol. Proto je nejlepší nosit svetr, košili nebo tričko pro uvolnění. Můžete zředit obraz motýlkem nebo kravatu, měli byste mít na hlavě klobouk. Boty nebo tenisky mohou být upnuty. Tento styl je vhodný pro každou událost.

Ne tak těžké si vybrat kalhoty s kapsami na bocích. Pánské modely kalhot jsou prezentovány v široké škále, hlavní je vybrat je v souladu s vaší postavou a vzít v úvahu zvláštnosti struktury těla. Pak každý soubor zdůrazní odvahu, sílu a přitažlivost mladého muže.

arrow