Redakce Choice

Džínové sukně na podlahu: co a jak nosit, doporučení, fotky

Anonim

Různé modely džínové sukně jsou neustále přítomny ve sbírkách mnoha módních domů. Menší detaily řezu a aktuální barvy se mění, ale džínové sukně jsou vždy v trendu. To platí zejména pro dlouhé džínové sukně na podlahu.

Jedním ze zajímavých rysů denimu je, že „drží“ ty nejsložitější draperie a řezné prvky dobře. Díky tomu designéři vytvářejí obrovské množství stylů a každý z nich si může vybrat stylový model pro sebe.

Každou sezónu existuje celá řada stylů a obrázků z klasického a okouzlujícího bohémského stylu. Mezi tyto různé modely džínové sukně na podlahu je snadné se ztratit! Jaký styl si vybrat a co s ním spojit? Má dlouhá džínová sukně efekt těžké světské postavy? Tento článek najde odpovědi na všechny otázky týkající se populárních modelů.

Sukně vybereme na obrázku

Návrháři argumentují, že dlouhé džínové sukně jsou univerzální a vhodné pro všechny milovníky módy, bez ohledu na typ těla a výšku. Nicméně, tam jsou některé nuance, které musí být vzaty v úvahu při výběru sukně.

Vysoké sportovní dívky si mohou bezpečně vybrat jakýkoliv model dlouhé sukně, kterou mají rádi. Na křehké postavě vypadají velmi romanticky sukně s asymetrickým lemem nebo vícevrstvé modely zdobené krajkou.

Pro dívku malého vzpřímeného modelu s vysokým pasem a rozšířenou sukní z kyčle. Můžete také vyzkoušet model s kontrastními vertikálními vložkami, které vizuálně zvětší výšku nebo poloviční sluneční sukni s výraznými záhyby.

Plné dívky si mohou vyzkoušet na džínové sukni rozšiřující se od bederní linie k podlaze. Důraz v tomto případě je lepší udělat v pase, s důrazem na jeho široký elastický popruh.

Klasický trapéz

Nejuniverzálnější silueta dlouhé sukně může být považována za hrazdu, která jemně zvýrazňuje pas a plynule expanduje do boků. Sukně lze řezat rovně nebo lehce rozpínat od linie kyčlí nebo kolen. Ve sbírkách posledních let se používají džínové sukně, hrazda s ozdobnými vložkami z lnu, krajky nebo semiše. Někdy tento model začíná malým třmenem a je zdoben záhyby nebo volánky. Často se začaly objevovat dlouhé sukně s řadou kovových knoflíků.

Sukně takové silueta lze bezpečně doporučit jak vysoké, tak i dívkám střední výšky. Majitel kyprých kyčlí, taková silueta se nehodí, postava se bude zdát široká a těžká.

V tomto případě můžete vyzkoušet na trapézové sukni s vůní, která vizuálně koriguje postavu a činí siluetu štíhlejší.

Romantické džínové sukně

Široké džínové sukně na podlahu jsou stále oblíbenější u dívek. Tyto modely nejsou v chladném období příliš relevantní, ale často se vyskytují v jaro-letních sbírkách. Siluety jako „slunce“, „polo-slunce“ nebo skutečný „Španěl“ s volánkem s dlouhými rukávy dobře sedí s jemným džínem.

Díky materiálu, ze kterého je model šitý, a řezným prvkům je možné vizuálně vytvořit proudící siluetu vzduchu s jakýmkoliv tvarem. Dobře zvolený model nadýchané sukně může pomoci jak skrýt nadměrnou štíhlost, tak odstranit přízvuk ze zaoblených boků nebo ne příliš štíhlých nohou. Tato džínová sukně na podlahu pozoruhodně podtrhuje ženskost siluety a pomáhá vytvořit nádherný obraz.

Jedinečná sukně boho

Mezi nejrůznějšími módními džínovými sukněmi, které nabízejí designéři, je třeba zmínit modely v unikátním boho stylu. Takové světlé věci obvykle volí kreativní dívky, které chtějí zdůraznit svou individualitu. Mnohé elegantní obchodní dámy však nejsou proti tomu, aby v jejich šatníku byl takový avantgardní model.

Boho-styl džínové sukně se vyznačují neobvyklým dekorem: lemované kapsy, kudrlinky podél asymetricky řezané hrany, džínové kombinace s různými tkaninami (např. Sukně sukně jsou zdobeny vložkami s jemnými vzory v kontrastních barvách). Je možná nádherná úprava vícevrstvé krajky, volánků, výšivek, šněrování.

Přidání k popularitě tohoto stylu je, že při výrobě džínové sukně ve stylu boho přednostně jsou použity pouze přírodní materiály.

Model boho-styl sukně bude vyhovovat dívce s jakýmkoliv typem postavy, hlavní je být schopen být světlý a jedinečný.

Vysoký pas

Mnoho stylistů nedoporučuje holčičkám, aby si i na džínách vyzkoušeli sukně na džíny. Na jedné straně je to správné - taková délka způsobí, že obraz bude světský a banální. Na druhou stranu, dojem může být korigován nadhodnoceným pasem a dobře zvoleným vrcholem souboru.

Od podzimu roku 2017 se na světových výstavách stále častěji objevují sukně na podlahu s přeceňovanou linií. Tento model pomáhá vytvořit ženskou siluetu, zdůrazňuje a někdy vytváří úzký pas a hladkou kyčelní linii.

Takový model dlouhé džínové sukně vizuálně odvádí pozornost od příliš širokých boků a posouvá důraz na pas. Rovná sukně, sedící v pase nad její přirozenou linií, činí siluetu štíhlejší a vizuálně snižuje hlasitost. Jediné, co s malými vadami na obrázku je, že se nemusíte zapojovat do jasných barev, pak je možný opačný efekt.

Široká létající sukně s vysokým nasazením, doplněná prolamovaným topem a botami s malým podpatkem, se dobře hodí k vytvoření jemného, ​​romantického obrazu.

Obchodní styl denim

Dny, kdy džínové oblečení nebylo zcela kombinováno s obchodním stylem, byly dávno pryč. Dnes se dlouhá sukně tmavého džínusu může stát základem pro oblékání.

Jako volitelný doplněk můžete uvažovat o široké džínové sukni s tlačítky na podlaze. Pokud ji zkombinujete s klasickou světlou košili nebo jednobarevným rolákem a botami s tlustým podpatkem, je vhodné použít tento soubor pro obchodní jednání.

Klasická trapézová sukně, doplněná přísnou hedvábnou blůzou a prodlouženou bundou, bude dobře vypadat ve skříni obchodní ženy. Obecně platí, že pokud vezmete tmavou džínovou sukni na podlahu jako základní věc, můžete vytvořit spoustu zajímavých obrázků vhodných pro práci i setkání s přáteli. Stačí jen vyměnit boty a zředit obraz stylovým příslušenstvím.

Jemný letní vzhled

Jean sukni v podlaze lze nazvat univerzální, základní věcí, na jejímž základě můžete vytvářet různé stylové soubory, které činí obraz ještě atraktivnějším. Protože hlavní část obrazu je sukně, horní část by měla být omezená a stručná.

Pro lehkou dlouhou sukni, vyrobenou z tenké džínoviny, je blůza z lehké létající látky, hedvábí nebo šifonu perfektní. Takový kontrast materiálů vždy vypadá skvěle.

Široká džínová sukně k podlaze může být nošena s halenkou s otevřenými rameny, která je v této sezóně aktuální. Pokud tento obrázek doplníte světlými baletními byty nebo proutěnými sandály na platformě, můžete bezpečně jít na romantické rande.

Na chladném letním večeru můžete navíc nosit halenku nebo prodloužený svetr. Stylisté si jsou jisti, že světlé boty s nízkým podpatkem, jako jsou baletní byty a espadrily, jsou kombinovány v souladu s dlouhou džínovou sukní. Ačkoli jak je vidět na fotografii džíny sukně v podlaze, vyrobené na světových módních přehlídkách, boty s podpatky nebo platforma je také vítán.

Jaká je kombinace teplé sukně

Dlouhá džínová sukně může harmonicky ladit s podzimní a dokonce i zimní skříní, pokud ji lze úspěšně kombinovat s jinými teplými oděvy.

Například, jít do práce, můžete nosit tmavé džínové sukně, monochromatický rolák nebo tenký svetr a pohodlné boty s průměrnou patou.

Pro nákupní výlet nebo setkání s přáteli můžete použít skutečnou soupravu s košili, která se podobá pánské košili nebo džínové košili (tzv. Celkový vzhled džíny) v kontrastní barvě. Přidejte kotníkové boty na ploché nebo stylové kozáky. Pozornost a obdiv budou poskytnuty!

Sukně + bunda

Na podzim je velmi zajímavé kombinovat dlouhou sukni s podlahou s džínovou bundou. Jedinou podmínkou pro takový obraz je, že by neměla vypadat jako jediný luk. Stylisté doporučují vytvářet barevně harmonické soupravy - například indigo-barevnou sukni a světle modrou bundu. Chcete-li vytvořit kancelářskou sadu, můžete si vybrat dlouhou sukni A-line a džínové bundy s důrazem na pas. Toto oblečení můžete doplnit klasickou halenkou a botami s malým patem.

Zkrácená džínová bunda s přímým střihem dokonale zapadne do boho sukně. Výhodou takové sady je, že boty mohou být jak na patě, tak na ploché podešvi. Hlavní věc je, že by měla být kombinována ve stylu s jasnou sukni.

Džínová sukně na podlahu je velmi krásná, ale zároveň vrtošivá složka skříně. Někdy je třeba vynaložit velké úsilí na vytvoření dokonalého obrazu. Výsledek však ospravedlní veškeré úsilí.

arrow