Redakce Choice

Jak nosit dámské legíny?

Anonim

Už několik let zůstávají legíny žen skutečným hitem sezóny. Pravda, legíny jsou nebezpečná a nepředvídatelná věc. S jejich pomocí můžete vytvořit buď jedinečný, elegantní vzhled, nebo naopak zcela zničit svůj vzhled.
Pro pevné kalhoty existují různé možnosti. Pro jogging, kurzy v posilovně a fitness sportovní legíny jsou perfektní. Dámské modely legínek jsou v různých délkách: nad kolenem, kolenním, středním lýtkem a kotníkovou délkou. Těsné sportovní kalhoty jsou šité z elastické tkaniny, která si zachovává svůj tvar, nevytahuje se a zároveň nebrání volnému pohybu nohou. Je lepší zvolit bavlněné tkaniny s elastickým materiálem. V takových šatech kůže dýchá. Dobře absorbuje částice potu, které umožní zbavit se nepohodlí při sportu.

Existují také dámské legíny, které zabraňují vzniku celulitidy. Jsou vyrobeny z prodyšné tkaniny, mají ploché švy, ne třením

kůže Samotná tkanina je zpravidla žebrovaná, což působí podobně jako anticelulitidní masáž. Tyto kalhoty lze nosit nejen ve třídě, ale po celý den. Speciální vnitřní vrstva tkáně zabraňuje růstu bakterií a nepříjemnému zápachu při pocení. Proto kalhoty nepřinesou žádné nepříjemnosti.

Dámské legíny jsou ležérní a elegantní. Vše záleží na tkanině, struktuře, barvách a samozřejmě na tom, jak je nosit halenka nebo tunika.
Letos v módním leggings s jasným potiskem. Květiny, vzory, rozvody - to vše je přijatelné. Tento hit - legíny s řezy a odíráním. Také v módní dámské legíny z tkaniny pod džíny.
Příležitostné těsné kalhoty, zpravidla jsou vyrobeny z prosté tkaniny. Některé z nich mají na boku šev, což vám umožňuje nosit je jako kalhoty (za předpokladu, že je nosí)

šité z tlusté tkaniny). Dummy fly vytváří pocit dokonale padnoucích nohavic. Pro dívky s tenkou siluetou a vysokou, takové oblečení je velmi vhodné. Jiné modely jsou stále lepší, aby doplňovaly prodlouženou halenku nebo tuniku. Délka může být různá, v závislosti na látkových legínkách a potiskech. Pro každodenní modely jsou také světlé možnosti s ohnivými vzory.

Elegantní večerní vzhled lze vytvořit pomocí prolamovaných černých legínek se zkráceným stylovým oblečením. Doplňte obraz boty nebo sandály s vysokými podpatky a spojkou. Prolamování v trendu této sezóny a míra vzoru se může lišit: od poněkud hustého nylonu s reliéfním ornamentem na straně, až po naprosto tenké nitě, tkané do složitých vzorů.

Černé dámské legíny s bílým nebo barevným vzorem hustého tkaní jsou dobré v kombinaci s blůzou. Vypadá to velmi stylově, velkolepě a slavnostně.

Mladé dívky, které preferují energický, lehký styl, mohou experimentovat s barvou. Při výběru legínek se ženy někdy zastaví na nejjasnějších, kyselých odstínech.

Černé nebo šedé punčochové kalhoty s geometrickými vzory v kontrastních barvách jsou také v módě. Tyto modely doplňují volná prodloužená trička a vesty. Boty mohou být tenisky nebo baletní byty - v závislosti na celkovém stylu.

arrow