Redakce Choice

Fox Coats: Módní ženy Poznámka

Anonim

Zastánci zvířat mohou být rozhořčení tak dlouho, jak chtějí, ale ženy na celém světě nepřestanou nosit kožešinu. A naši krajané si nedokážou představit, jak můžete vypadat jako opravdová dáma, pokud v zimním šatníku není jediný kožich.

Cena těchto výrobků je někdy poměrně vysoká, zejména pokud si vyberete věc z sobolí nebo činčila. Ale můžete zůstat na cenově dostupnějších modelech z králičí kožešiny nebo lišky.

V tomto článku budeme hovořit o tom, co jsou fox kožichy a jak nakupovat drahé věci.

Kožešina

Kožich je především srst. Kůže se obvykle dělí na srst lišek sklizených lovem a produkt získaný ze zvířat na farmě kožešin. Je třeba poznamenat, že tyto jsou ceněny o něco výše: kůže jsou větší velikosti, dobře řezané, získané v pravém období, a ne, když je liška již příliš stará, nemocná nebo líná.

Více liščí kožešiny jsou rozlišovány geografickou polohou, například, kanadský, ruský nebo skandinávský. Ale pouze odborník to dobře pochopí, ale obyčejní lidé by měli vědět následující: klima ovlivňuje tloušťku kůže a tloušťku srsti: v severních oblastech je srst zvířat svěží a hedvábná, v teplejších a vlhčích oblastech - hrubá a ne tak silná.

Dále, kůže se vyznačují barvou jednotlivých druhů lišek a všechny možnosti jsou prostě nemožné vyjmenovat. Například mezi komerčními divokými liškami jsou „Ognevka“, „Alai“, „Svetlaya“, „Červenošedá“ - to jsou všechny červené lišky; liška stříbrná, krestovka, step, stříbro, polární atd. Mezi zvířaty s kožešinovými farmami jsou druhy s neobvyklou, uměle vychovávanou barvou - stříbrno-černou, platinovou, mramorovou, zlatonosnou.

Existují však i barevné fox kabáty, které doplňují pestrost barev s odstíny, které nejsou v přírodě.

Ale hlavní věc v kožešinových výrobcích je kvalita!

Jaké defekty může mít srst lišky?

  1. Špatná kvalita srsti - kůže získaná z nemocného, ​​starého nebo roztaveného zvířete.
  2. Nesprávné obvazy. Nejčastějším problémem je vysušený podklad, srst se ztvrdne a „krouží“, pokud je otřesena.
  3. Neplatné obvazy. Kožešiny z lišky nebo jiného živočišného zvířete jsou drahé, takže materiál je napínán několika způsoby - perforací, rozpuštěním nebo spláchnutím. Každá z těchto technologií vám umožní zvýšit kůži 2-3 krát, ale zároveň to může zkazit.
  4. Poškození hotového výrobku - rezavé kožešiny a napadení hmyzem. I v obchodech, které se specializují výhradně na prodej kožešin, se tyto vady mohou objevit, takže musíte být velmi opatrní.

Jak si vybrat kožich v obchodě: užitečné tipy

  1. Peněženku a bankovní kartu byste měli nechat doma. Kožich je drahý nákup, takže byste neměli vyhodit spoustu peněz pod vlivem druhého spěchu. A prodejci v obchodech s kožešinami musí zpravidla hrát na pocity kupujícího v jejich prospěch.
  2. Je lepší zapomenout na trhy a pochybné obchody hned. Dobrý kožich se prodává pouze ve specializovaném obchodě.
  3. Pro jakýkoli produkt, který se vám líbí, musíte požádat o certifikát kvality a porovnat informace v dokumentu s údaji na štítku.
  4. Kontrolujeme kvalitu: kůže by měla být měkká, pružná a tenká, a neměla by křupat. Správně oblečená kožešina voní pěkně a nemá ostrý "bestial" miláček. Švy jsou tenké a rovnoměrné. Když držíte mokrou palmovou srst na jejích vlasech nezůstane. Barevný nátěr musí být zkontrolován vlhkým hadříkem v kvalitě barvy. Střih - v nepřítomnosti hmyzu v hromadě, protože módní účes někdy maskovat plešatý skvrny.

Fox kabát: hodnocení zákazníků

Nyní se podívejme, co říkají vlastníci takových produktů. Liščí srst bude trvat nejméně 5 let, bez ohledu na typ a barvu kůže. Je to otázka kvalitativní věci, nikdo neposkytuje záruku na produkty pochybného původu. A všechny negativní recenze o liškách jsou o takových věcech, které si koupili na trhu a za obrovskou slevu.

Někdy si však stěžují na kvalitní výrobky ze salonu kožešin. Pravdou je hlavně to, že fox kožešinové postavy znesvěcují postavu. Ve skutečnosti musíte zvolit správný styl: pro holčičky - vesty a kabáty, tenké a vysoké kožichy na podlahu. Ale obecně je třeba mít na paměti, že liška je velmi objemná, takže všechny modely s velkým počtem detailů budou vypadat těžkopádně. Kromě toho byste měli zvolit jednoduché siluety.

arrow