Redakce Choice

Nejoblíbenější značky lyžařského oblečení: přehled výrobků, recenze

Anonim

Mnoho lidí dává přednost odpočinku v lyžařských střediscích. Je to dobré pro zdraví, pomáhá uklidit tělo. Taková zábava je fyzická aktivita. V současné době byla vyvinuta speciální řada oděvů pro dovolenou na horách. Mnoho designérů se zabývá vydáváním těchto výrobků. A které z nich jsou nejlepší, zkuste tento článek pochopit.

Co je z toho

Skutečný lyžařský oblek by se měl skládat z několika vrstev hmoty:

 1. Vrchní vrstva hmoty.
 2. Membrána.
 3. Různé izolace.
 4. Antistatika a antiseptika.
 5. Podšívka.
 6. Různé nátěry a impregnace.

Horní vrstva

Vrchní vrstva lyžařského obleku se obvykle skládá z nylonu, polyesteru, lycry a dalších podobných materiálů. Tkanina musí být mechanicky trvanlivá, tj. Odolávat otěru. To je důležité pro lidi, kteří milují jízdu lesem. Tkanina by neměla sklouznout, protože kluzký oblek může přispět k poranění, je těžké ho udržet na horském svahu.

Při nákupu lyžařského obleku se ujistěte, že se dotknete tkaniny, představte si, jak se bude chovat při použití. Stojí za to věnovat pozornost vlastnostem vodotěsné. Vrchní vrstva obleku by měla sportovci vytáhnout, ale nenechat vodu vniknout. Vodotěsnost musí být uvedena na štítku výrobku.

Membrána

Membránová tkanina je odlišná: dvouvrstvá, třívrstvá, laminovaná atd. V současné době existuje několik výrobců těchto výrobků. Jasným vůdcem je však WLGore.

Výrobci oděvů z membránové tkaniny často vykupují výrobní technologii od výrobce a vyrábějí konfekční oděvy pouze pod vlastní značkou.

Postřik

Existují tkaniny s parotěsným a vodotěsným povlakem. Nelze je srovnávat s membránou.

Takové materiály jsou několika typů: třívrstvé, dvouvrstvé atd. Negativní vlastností této látky je, že odolnost proti vodě a odpařování par klesá po osmi až deseti praních. Z výhod této tkaniny si můžete vybrat pouze nízkou cenu.

Impregnace

Existuje několik typů impregnace tkaniny. Některé z nich, impregnační hmota, tvoří v nich porézní strukturu, čímž se vytváří zdání membrány. Jiní vytvářejí vodoodpudivý účinek použitím sil povrchového napětí. Výrobce často používá impregnaci v poslední fázi výroby materiálu. Při nákupu lyžařského obleku byste měli věnovat pozornost procentu odolnosti vůči vodě. Obvykle to výrobce udává. Například výrobce lyží Spylon garantuje zachování kvality po padesáti praních.

Ochrana před chladem

V současné době byly staré nekvalitní izolační materiály nahrazeny novými, účinnějšími. Nejoblíbenějším výrobcem izolace je firma "3M". Vyrábí materiály různých tlouštěk a pro různé povětrnostní podmínky.

Kromě výrobce "3M" na trhu izolace existují další méně známé společnosti.

Antiseptika a antistatika

Ten muž ve sportovním potu. V podšívce nebo izolaci se hromadí pot, začíná se objevovat nepříjemný zápach. Tento účinek se projevuje díky obsahu solí, bakterií a různých mikroorganismů v lidském potu.

Aby se zabránilo vzniku nepříjemného zápachu, výrobci ošetřují látku antiseptiky a antistatickými látkami.

Slavné značky lyžařského oblečení

Když je sezóna lyžování a bruslení otevřená, mnozí začínají přemýšlet o koupi lyžařského obleku. Ale výrobci tohoto typu oděvů jsou mnozí a člověk je ztracen ve své volbě. Proto je nutné pochopit, jaké kostýmy jsou nejlepší.

Níže je uveden seznam značek lyžařského oblečení. Podle spotřebitelů jsou nejlepší v roce 2018:

 1. Phenix.
 2. Lyžařské kombinézy Bogner.
 3. Goldwin.
 4. Centrála sněhu.
 5. Columbia
 6. Lyžařské oblečení Colmar.
 7. DESCENTE.
 8. AZIMUTH.
 9. Spyder.
 10. Killy

Kostýmy Phenix

Společnost Phenix již několik desetiletí vyrábí kvalitní lyžařské oblečení. Je oficiálním dodavatelem národního týmu v alpském lyžování. Společnost se specializuje na výrobu prémiových oděvů. Obleky Phenix jsou odolné a vysoce kvalitní. To je vysvětleno tím, že výrobce používá vysoce pevnou tkaninu v kombinaci s membránou. Pro každý typ sportovců vyvinula samostatná řada oděvů. Firma také vyrábí dětské lyžařské kombinézy.

Produkty Phenix jsou vybaveny trojrozměrným modelovacím systémem, který snižuje pohyb některých částí těla během pohybu. Podle mnoha sportovců je to právě tento výrobce lyžařských obleků, který si zaslouží nejvyšší pochvalu, protože tělo se v oblečení Phenix nepotí a pohyby jsou lehké a pohodlné.

Bogner

Jednou ze značek lyžařského oblečení je Bogner. Jedná se o poměrně drahé oblečení pro horské sporty, ale stojí za to. Kvalita těchto obleků na nejvyšší úrovni. Díky nejnovějším výrobním technologiím jsou kostýmy velmi lehké, ale zároveň jsou teplé, jako kdyby obsahovaly výplň. Výrobce používá pro výrobu pouze vysoce kvalitní materiály. Hlavním rysem modelů Bogner je ochrana proti chladu a vlhkosti, stejně jako praktičnost a pohodlí. Tato značka lyžařského oblečení sleduje módní trendy. Kromě základních technologických kvalit jsou kostýmy tohoto výrobce velmi stylové.

Mnozí sportovci, kteří dosáhli vysokých výsledků ve své kariéře, si vybrali tuto značku lyžařského oblečení. A není divu. Výrobce vzal v úvahu všechna přání spotřebitelů: kapotu bundy lze nastavit, všechny zipy jsou impregnovány speciálním vodoodpudivým roztokem, je zpracována oblast loktů, manžety jsou husté a jsou k dispozici reflexní pásky.

Goldwin

Goldwin je známá japonská značka lyžařského oblečení. Společnost je v poslední době na trhu ve srovnání s jinými výrobci, ale je to již dělá zdravou konkurenci pro mnoho firem. Goldwin může být právem označen za "chytré oblečení". Firma vyrábí oblečení pro sportovní fanoušky i profesionální sportovce. Společnost poskytuje kostýmy pro olympijské hry.

Obleky tohoto výrobce jsou velmi flexibilní a pohodlné. Jsou vybaveny speciální 3D technologií, která umožňuje člověku provádět lehké pohyby. Výrobce se postaral o konstrukci svých výrobků. Kostýmy jsou zdobeny v jasných barvách a kvalitní tkanina nebrání pohybu.

Columbia

Columbia je americká společnost, která je známá ruským spotřebitelům již dlouhou dobu. Již po desetiletí potěšuje návštěvníky svými výrobky. Modely těchto obleků se vyznačují velmi dobrou stránkou. Mají vysokou odolnost vůči vzduchu a vodě. Obleky jsou velmi praktické, mají spoustu zipů a kapes. Columbia se vyznačuje vysokou kvalitou tkanin, pružností, odolností proti vyblednutí atd. Mnozí kupující dávají přednost tomuto konkrétnímu výrobci.

Náklady na obleky jsou nízké. Výrobce nabízí řadu svých oděvů široké škále kupujících. Jediná nevýhoda Colambia obleků je poněkud těžká váha některých modelů.

Centrála sněhu

Snow Headquarter je dalším známým výrobcem oblečení pro lyžaře. Kupující zanechávají na tomto produktu poměrně dobré recenze. Oblečení z kvalitní tkaniny, chrání před vlhkostí a chladem. Speciální membrána chrání před zraněním, což je velmi důležité pro profesionální sportovce.

Oblek zahřeje osobu, když je v pohybu a v klidu dává minimum tepla. Další výhodou této značky oblečení je dimenze, kterou si muž s jakoukoliv velikostí může vyzvednout v obleku.

Lyžařské oblečení Colmar

Colmar je italská společnost, která vyrábí lyžařské oblečení již několik desetiletí. Výrobky tohoto výrobce se vyznačují nejen vysokými technologickými vlastnostmi, ale i krásným zajímavým designem. Pro ženy a muže byly vytvořeny oddělené linie oblečení. Odborníci zvažují anatomii ženského a mužského těla. Proto má oděvní společnost Colmar perfektní střih, je vyrobena z vysoce kvalitních prodyšných materiálů. Díky tomu vlhkost neproniká vnitřkem obleku a sportovec může pohodlně a pohodlně vykonávat svou oblíbenou činnost.

Mnozí sportovci se rozhodnou pro tuto značku lyžařských obleků a poradit je svým přátelům. Lyžařské obleky značky Colmar nenechte vítr a vlhkost. Společnost plánuje další práci a expanzi.

V současné době výrobce pracuje na třech linkách oblečení:

 • Autentické - tradiční linie společnosti.
 • Carving - multifunkční lyžařské obleky.
 • Evolution je řada nepromokavých oděvů.

Oblečení Descente

Descente je japonský výrobce lyžařského oblečení. Společnost vyrábí špičkové sportovní vybavení. Firma vyrábí oděvy nejen pro profesionály, ale i pro běžné sportovní fanoušky. Všechny obleky jsou opatřeny izolovanými límci, nastavitelnými manžetami, podlepenými zipy a švy, kvalitními kuklami. Oblečení je vyrobeno z vysoce kvalitních elastických materiálů, speciální vložky jsou šity na lokty, krku a pod kolenem, které chrání sportovce před zraněním. Odolnost vůči vodě a vzduchotěsnost kostýmů tohoto výrobce je na nejvyšší úrovni. Ohlasy zákazníků o Descentu jsou velmi pozitivní.

Kostýmy z azimutu

Mnoho lidí slyšelo o značce lyžařského oblečení Azimuth. Kdo je výrobce? "Azimuth" je ruská společnost, která vyrábí vynikající vybavení pro lyžování. Oblečení speciálně přizpůsobené drsným ruským zimám. Výrobce si vybral vysoce kvalitní materiál. Oblečení dýchá, je vybaveno speciálními větracími prvky, vodotěsnými zipy, kapsami, fleecovým límcem.

Obleky "Azimut" jsou celkem elastické, sportovci poskytují pohodlí a pohodlí. Muži se vyznačují lehkostí oblečení a kvalitou, ženy, podobně jako design výrobku, spoustu kapes, světlé a zajímavé barvy. Lidé dostanou obleky „Azimut“ nejen pro sport, ale i pro každodenní procházky.

Spyder

Kostýmy tohoto výrobce splňují nejnáročnější požadavky klienta. Oblečení Spyderu za posledních několik let získalo mezi kupujícími obrovskou prestiž. Společnost používá vysoce kvalitní a high-tech materiály pro šicí produkty. Řada oblečení této značky je velmi různorodá a zajímavá. Je třeba poznamenat, že v současné době je společnost jedním z lídrů ve výrobě a prodeji lyžařského vybavení. Na rozdíl od jiných výrobců sportovního oblečení, Spyder také vyrábí řadu letních obleků pro sport, který je stylizovaný jako městský styl.

Killy

Výrobce těchto lyžařských obleků je Francie. Lyžařské oblečení Killy je určeno pro aktivní lidi, kteří milují sport. Společnost se rozhodla pro vysoce kvalitní inovativní materiály.

Specialisté společnosti nekončí na vavřínech, neustále hledají nová technologická řešení. Společnost svým zákazníkům nabízí nejen kvalitní zboží pro sport, ale i stylové designové předměty. Mnoho fashionistas snaží koupit lyžařské obleky této konkrétní značky.

Lyžařské oblečení je důležitou součástí sportovních aktivit. Úspěch sportovce určuje kvalita obleku. Oblečení by mělo být vodotěsné, vodoodpudivé, teplé a pohodlné, pružné a praktické. Dnes existuje mnoho výrobců lyžařských obleků, jejichž kvalita je na nejvyšší úrovni. Všechny vyráběné nejnovější technologií, výrobci brát v úvahu nejmenší přání a připomínky spotřebitelů. Pořadí nejlepších značek lyžařského oblečení, uvedené výše, dává spotřebiteli možnost volby. Podle účelu oblečení (ať už je to profesionální sport nebo amatérské bruslení) si můžete vybrat oblek, který splňuje všechny požadavky. Výrobci nabízejí spotřebitelům širokou škálu cen: od možností rozpočtu až po ty drahé.

arrow