Redakce Choice

Boho styly - rysy a pravidla vytvoření obrazu

Anonim

Když se podíváte na fotografie hollywoodských hvězd, pak otázka okamžitě vyvstane, jak se se všemi jednoduchostmi jejich oblečení podaří vypadat neuvěřitelně stylově? Odpověď je velmi jednoduchá - boho styly. Poprvé se tento módní trend objevil v roce 2000 a nyní zažívá novou éru oživení. Co je to za podivný styl, boho? Ve skutečnosti, boho styly znamenají úplné odmítnutí každé módy.

Obraz boho je stav mysli. Jsou pro ty, kteří chtějí být trochu podivní, oddaní, vystupovat z vnějšího světa. Tento styl je určen pro vynikající a kreativní lidi. Boho je primárně charakterizován vícevrstvým.

Boho styly: funkce

Kombinace šifonu a kožešiny, krajky, vlny a lnu. Vícevrstvé sundresses a sukně, pletené položky a doplňky. Oblečení používalo pouze přírodní barvy. Samotný název stylu pochází z cikánského slova „bohmiens“. Takzvaní Romové a kočovníci, obyvatelé střední Evropy Čech. Později se toto slovo rozšířilo na kreativní lidi, kteří s konvencemi nepočítali a usilovali o bezstarostný život. Na nějakém místě, boho stal se extrémně populární, a návrháři začali používat to při vytváření jejich sbírek.

Boho styly

Na obrázcích jsou různé směry: elegance, klasika, glamour, eco a hippie. Nejmladší směr je považován za boho-chic. Tento styl se vyznačuje vícevrstvými širokými sukněmi, volánky, halenkami a volnými šaty. Tkaniny jsou převážně přírodní, tekoucí a lehké. Kabát ve stylu boho je bunda, srst nebo rouška.

Boho-classic je hodně sametu, krajky, žakáru, manšestru a úpletu. Boho-glamour je sofistikovaný a sofistikovaný směr. Vrstvené sukně a šaty vyrobené z guipure a šifonu, květin, luky a kožešin. Boho-eco je jemný a romantický obraz, kterému dominují přírodní látky, vintage a široká škála detailů. Boho-hippie je především jas. Světlé detaily, třásně, hubená džíny, tuniky a doplňky v etnickém stylu, vinobraní.

Pravidla vytváření obrazu ve stylu boho

Boho styly jsou v poslední době stále populárnější. Teď to není jen módní trend, je to způsob života. Chcete-li se oblékat ve stylu boho, je třeba zvážit následující pravidla:

  1. Příslušenství, tašky, šperky a boty by měly být nejdražší na obrázku.
  2. Nemůžete nosit věci stejné značky.
  3. Neváhejte kombinovat věci různých směrů a stylů.
  4. Nesnažte se kopírovat obrázky vytvořené designéry na pódiu.
  5. Ideální je Boho styl pro obézní lidi, protože v tomto směru převažuje volný střih.
  6. Z bot si vyberte kovbojské boty nebo "ugg" nebo sandály.

V dávných dobách sofistikovaní Francouzi srovnávali umělce a svobodné umělce s cikánským táborem, kompenzovali chudobu jasnými barvami a naprostou absencí jakýchkoliv omezení. Tyto časy jsou dávno pryč, ale bohémé moderní doby si ponechali svůj neopatrný styl šatů. Je pravda, že hollywoodské hvězdy nelze připsat bratrství svobodných umělců, ale také přispěly ke vzniku boho stylu. Objevil se tedy jeden z poddruhů tohoto směru boho-chic.

arrow