Redakce Choice

Tašky "Dior" - klasika, která je vždy v módě

Anonim

Dnes, každý člověk zná jméno tohoto návrháře, a Dior tašky jsou k dispozici v šatníku každé socialite lady. A nemůžu ani věřit, že se osud na brilantní Christian Dior okamžitě neusmál. Dlouhou dobu čekal na úspěch a usilovně usiloval o dosažení svého snu.

Trochu historie

Tašky "Dior", stejně jako další mistrovská díla brilantního maestra, se okamžitě neobjevily. Budoucí couturier a zákonodárce francouzské módy se narodil v bohaté rodině. Jeho rodiče ho velmi milovali a určili jeho osud - křesťan se musel stát diplomatem. Ten chlap sám snil o umění, chtěl se stát umělcem, ale ustoupil.

Při studiu s přítelem se setkal s cikánskou ženou, která předpověděla velkou budoucnost pro Dior. Mimochodem, řekla, že ženy zachrání křesťana před chudobou. Mladý muž nebral proroctví vážně, ale později si ho často pamatoval, protože se to všechno stalo. Dior nejprve otevře malý obchod. Věci šly dobře, až v okamžiku, kdy se všechno zhroutilo: obchod je zavřený, otec, podvedený svým společníkem, zkrachoval, matka zemřela a za ní hlava rodiny.

Triumf génia

Potřebuje, aby křesťan přijal příčinu, kterou udělal nejlépe. Pak samozřejmě neexistovaly tašky „Dior“, ale svět módy se přiblížil: vytváří skici klobouků pro módní časopisy. Po válce se mu podařilo realizovat svůj sen - ukázat světu vlastní sbírku.

Říkat, že publikum bylo potěšeno, není nic říct. Ženy, vyčerpané šedým každodenním životem a poválečnou devastací, přísnými obleky a nedostatkem, ztuhly úžasem. Nakonec jim Christian Dior nabídl, aby si vyzkoušeli luxusní šaty z pestrých barev, stylové a ženské oblečení. Návrhář nejprve upozornil na to, že obraz by měl být úplný, ale proto, že vyvinul nejen oblečení, ale také boty, parfémy, kosmetiku. Dnes je jeho módní dům považován za nejlepší na světě a mnozí fanoušci značky jsou toho důkazem.

Tašky "Dior"

Co je tedy na těchto doplňcích zvláštní, že ženy po mnoho let nepřestávají nakupovat? Především je to pocit dokonalého stylu, zušlechtění každého detailu, vášeň pro práci, která se cítí. Za druhé, praktičnost a funkčnost v kombinaci s milostí a žensostí. A za třetí, toto je bohaté barevné schéma a různé textury, které mohou potěšit jakoukoli módu. Design doplňků vždy odpovídá nejnovějším módním trendům, duchu doby, i když někdy zůstává nad ním, je vždy aktuální klasikou. Za zmínku stojí také to, že taška "Dior" (originál) je velmi kvalitní. Designéři legendární značky používají pouze ty nejlepší materiály - přírodní kůže a semiš, doplňky výjimečných vlastností.

Nejoblíbenější modely

Tašky "Dior" recenze dostat nejvíce nadšený. V dědictví slavného Francouze je mnoho doplňků, ale existují modely, které mají zvláštní lásku. Ženy po celém světě milují kabelku Lady Dior, pojmenovanou podle nezapomenutelné princezny Diany. Můžete si ji vzít s sebou na večírek a pracovat. Druhá nejoblíbenější - Miss Dior, obdélníková taška s dlouhými úchyty, řetězy, ideální pro večer. Pro každodenní použití se světské celebrity stále více vybírají Dior Diorissimo.

Ale nejen celebrity milují příslušenství Dior. Na ulicích měst se vždy můžete setkat se ženami, v jejichž rukou je malé mistrovské dílo vysoké módy. Samozřejmě, ne každý si může dovolit originální produkt, nejčastěji je to replika. Ale dobrá kopie není o moc nižší než u značkového výrobku a zároveň se může pochlubit dostupnou cenou. Šťastní majitelé originálního sáčku to doporučují všem, kteří jsou na trhu, a tvrdí, že se jedná o příslušenství, které nemá jednu chybu.

arrow