Redakce Choice

Večerní šaty Chcete-li být nevěsta: popis a recenze

Anonim

Každá žena v šatníku by měla mít velkolepé večerní šaty. A ještě lépe, když jsou dvě: koktejl a šaty na podlahu. Světově proslulá společnost šije stylové, elegantní a dokonce i báječné oblečení.

O značce Být nevěsta

Světově proslulá značka To be bride byla založena ve druhé polovině minulého století ve Spojených státech. Jak víte, v 60. a 70. letech došlo v Americe ke kulturní revoluci. Současně se změnily nejen pravidla chování a morální hodnoty. Pod revolucí přišel módní průmysl.

Dívky si koupily další otevřené oblečení. A nevěsty oblečené v šatech, podobnější večer. Většina dívek kopírovala obrazy slavných hollywoodských zpěváků a hereček a chtěla být jako oni.

Bylo to během těchto událostí, kdy se objevila nevěsta. Šila svatební šaty, které byly opakem současného oblečení. Omezování, rafinovanost, ženskost - takové vlastnosti měly modely této značky. V té době byl projekt To be bride plánován jako malý rodinný podnik. Poté, co byla společnost zděděna, nová generace v tomto oboru neviděla vyhlídky a prodala ji moskevským podnikatelům.

Salon večerních šatů To be bride se nachází v Moskvě. Ale dívky z jiných měst mohou také získat luxusní šaty této značky. Ústředí To být nevěsta má širokou velkoobchodní a maloobchodní síť skrz Rusko a pracuje s mnoha obchody svatby a večerní šaty.

Dnes, být nevěsta je lídrem na domácím trhu pro výrobu svatební a večerní šaty.

Produkty Pro nevěstu

Hlavním směrem společnosti je svatební móda. Návrháři neustále aktualizují sbírku svatebních šatů, doplňují ji exkluzivními novinkami. Všechny odpovídají nejnovějším módním trendům.

Celá řada svatebních šatů má asi sto unikátních modelů. Společnost také vyrábí všechny potřebné doplňky pro svatbu - závoje, pláštěnky, podvazky, rukavice, spodničky, krinolíny. Kromě toho, aby se nevěsta vyrábí celé sbírky vynikající šperky.

Obchodníci analyzovali potřeby žen a odhalili vysokou poptávku po kvalitních večerních šatech. Manažeři společnosti tuto skutečnost zohlednili a začali zkoumat další důležitou oblast. To znamená, že řada produktů rozšířila večerní šaty, aby se nevěsta.

V současné době se ve sbírce společnosti nachází asi 150 různých modelů koktejlů a luxusních večerních šatů na podlaze.

Šaty pro každý vkus

Podnikání Nevěsta vyvíjí modely pro každý vkus. Takže žena si může vybrat šaty, které zdůrazní její postavu co nejvýnosněji. Kromě toho existuje velký výběr různých stylů: koktejl, dlouhý, svěží, úzký, otevřenější a se zavřenými rameny.

Všechny večerní šaty pro nevěstu se liší ve stylu a barvě. Sjednocuje je však jedna vlastnost - pohodlí. Všechny šaty jsou navrženy tak, aby nebránily ženě v pohybu. Majitelé oblečení této značky se tak cítí pohodlně a mohou se snadno pohybovat, což je důležité při slavnostních setkáních a slavnostních večerech. Taková snadnost a pohodlí se dosahuje díky nedostatku korzetů, dlouhých smyček a objemných dekorací.

Pro šití šatů používá výrobce lesklé, transparentní, elastické a jiné materiály, s nimiž je možné vytvořit vzdušné a lehké modely. Některé večerní šaty pro nevěstu jsou zdobeny korálky, kameny, kamínky. Existují však i přísné modely s elegantními výstřihy nebo prolamovanými vložkami.

Kolekci večerních šatů této značky představují šaty různých stylů. Mezi nimi jsou přiléhavé, lichoběžníkové, s nadýchanými sukněmi, tekoucími, s rukávy a bez. Vzhledem k takovému velkému výběru má každá žena možnost vybrat si oblečení pro konkrétní akci. Například krátké a otevřené modely jsou ideální pro párty. A pro firemní večírky nebo obchodní setkání v neformálním prostředí ve sbírce To be nevěsta jsou více rafinované a diskrétní šaty.

Plus Velikost Šaty

Významnou výhodou značky je být nevěsta specializací na oděvy velkých velikostí. Ženy s luxusní postavou obvykle čelí problému, když hledají večerní šaty. Většina výrobců šije elegantní oblečení malých velikostí.

Chcete-li být nevěsta večerní šaty jsou k dispozici v různých velikostech. Všechny modely pro ženy s nádhernými formami se zároveň vyznačují speciálním střihem, který umožňuje zdůraznit všechny výhody.

Většina modelů má korzet, který vám umožní mírně upravit pas a udělat výraznější siluetu. Pro ženy s velkými prsy Chcete-li být nevěsta šije šaty s hlubokým výstřihem. Velmi populární u zákazníků jsou modely se záhyby záhybů a vysokým pasem. Tento styl vizuálně přitahuje ženu a činí ji štíhlejší.

Šaty Recenze

Během existence značky mnoho žen získalo více než jedno večerní šaty. Recenze produktu pro tuto značku jsou odlišné. Některé ženy jsou spokojené s kvalitou produktů To be bride a neustále aktualizují svůj šatník novými modely. A další kupující vyjádřili negativní dojem z šatů a služeb v maloobchodních prodejnách. Podle jejich názoru jsou výrobky vyrobeny ze špatných tkanin, špatně šité a vypadají jinak než na obrázcích na oficiálních stránkách. Někteří zákazníci jsou se službami v salonech spokojeni.

Pokud jde o design, fanoušci To být nevěsta velmi ocenili večerní šaty BB364B. Recenze se týkají jeho lehkosti a bohaté barvy. Také, mnoho koupil tento model, protože korzet šněrování. Tyto šaty krásně zdůrazňují pas a ramena.

arrow