Redakce Choice

Punčochy Leopard - módní trend sezóny

Anonim

Móda je vždy proměnlivá, ale některé trendy mají tendenci se pravidelně vracet. Takže leopardí punčocháče opět na vrcholu popularity. Mohou být vidět v nových sbírkách nejznámějších couturierů. Jsou tak jasným prvkem šatní skříně ženy, že výběr jiných oděvů a obuvi by měl být osloven velmi opatrně.

Předpokládejme, že jste získali nejvíce módní leopardí legíny. Co je můžete nosit, aby byl váš vzhled dokonalý? Toto oblečení je téměř univerzální, ale není možné kombinovat legíny s věcmi. Špatným tónem je kombinace těchto těsných kalhot s jinými světlými oděvy, zejména "zvířecími" barvami. Nezapomeňte, že leopardí legíny jsou velmi odvážné a provokativní oblečení, takže se nemusíte divit zvýšené pozornosti mužů.

Aby se váš obraz nestal indikátorem špatné chuti, je třeba věnovat zvláštní pozornost barvě těchto kalhot, protože nejen klasické „zvířecí“ provedení je k dispozici na prodej, ale i netradiční barvy, které mohou být velmi bohaté. Starší ženy mají větší pravděpodobnost, že budou mít přirozené odstíny, a mladé dívky si mohou bezpečně vybrat světlejší punčochové kalhoty. Vzhledem k tomu, že se tyto kalhoty stávají hlavním přízvukem vytvořeného obrazu, zbytek oblečení slouží jako doplněk k nim, což je zvláštní pozadí, proti kterému bude jejich kresba ještě výraznější.

Punčochy Leopard dokonale ladí s tuniky, košile, šaty, pulovry a pláštěmi polodlouhými nebo volnými střihy. Stojí za to zastavit vaši pozornost na monochromatické oblečení z ušlechtilých a hlubokých tónů: černá, čokoládová, bílá, zlatá, krémová, tmavě zelená.

Topy by měly být kratší než legíny. Volumetrická horní jamka zakrývá některé z nedostatků postavy, protože veškerá pozornost je zaměřena na nohy ženy.

Trochu snazší je případ s botami. Punčochy Leopard mohou být nošeny s baletními botami, vysokými podpatky, botami. V závislosti na celkovém stylu obrázku můžete vyzvednout téměř jakoukoliv botu. Punčochy Leopard dokonale kombinované s lehkými letními botami, jako jsou sandály. Dámy s krátkým vzrůstem s tímto oblečením by měly nosit boty s vysokým podpatkem nebo sandály, protože vizuálně zkracuje výšku. Takové boty v kombinaci s leginy budou vizuálně odstraňovat několik dalších centimetrů na obrázku. Na jaře a na podzim do těchto šatů můžete vyzvednout elegantní boty. Nejdůležitější je, že jejich barva by se měla lišit od barvy legín. Jinak bude tato kombinace vypadat příliš chytlavě a vulgárně. Nejlepší ze všeho je, že punčocháče leopardí nosí černé nebo hnědé kožené boty s minimálním ozdobným lemem. Špatným tónem je kombinace takových kalhot s teniskami.

Punčochy Leopard, jejichž fotografie lze dnes vidět téměř v každém módním časopise, musí být vždy doplněny vhodnými doplňky (spojky, tašky, náramkové hodinky, šály, šperky). Všechny by měly být co nejstručnější. K tomuto obrázku se dobře hodí zlaté kousky bez kamenů. Tašky, spojky, opasky by měly být vyrobeny z kůže nebo semiše.

arrow