Redakce Choice

Skica sukně: vzory a styly

Anonim

Spravedlivý sex se snaží maximalizovat svůj vzhled a šatní skříň. Skutečná žena je krásná ve všem, bez ohledu na to, na co se obrací, ale zároveň se stává ještě více ženskou a přitažlivou, když kouzlo její postavy, stejně jako některé nedostatky, jsou příznivě poraženy nebo naopak skryty krásnými šaty a sukněmi.

Sukně je jedním z nejdůležitějších prvků v ženském šatníku. Bez ní je téměř nemožné si představit skutečnou ženu. Sukně mohou být dlouhé, krátké, rovné a rozšířené. Bez ohledu na délku sukně je vždy příležitost vypadat okouzlující a atraktivní. Když je žena obdivována jinými, to znamená muži a ženami, toto značně zvyšuje sebeúctu a dává sílu, stejně jako inspiraci.

Největší světoví designéři věnují této věci velkou pozornost. Žádná kolekce se neobejde bez zavedení nových modelů, aktualizovaných módních dotyků.

Je zřejmé, že finanční situace ne vždy dává příležitost pravidelně aktualizovat váš šatník. Proto si ženy nemohou dovolit koupit si nový oblíbený styl sukně. Kromě toho může existovat i další faktor: neexistuje vhodný model. První i druhá možnost vedou k tomu, že módní ženy se rozhodnou šít sukni vlastníma rukama.

Jak praxe ukazuje, šít sukně je úplně první věc, která se začíná učit. Než přistoupíte přímo k procesu šití, musíte se nejprve naučit, jak správně měřit. Kromě toho musíte zvolit, který náčrt modelu sukně bude považován za základ.

Příprava na měření

Měření by měla být prováděna co nejpřesněji a přesně. Mnohé záleží na nich, a přesně to, že hotový výrobek bude na obrázku tak dobře sedět. V žádném případě je nelze vzít na sebe, protože nemůžete získat přesný náčrtek sukně. Všechna měření se provádějí pouze tehdy, když jsou na těle modelu spodní prádlo a punčochové kalhoty. Veškeré přebytečné oděvy by měly být odstraněny, protože deformují parametry. Doporučujeme nosit boty, které chcete nosit s budoucí sukní.

Jde o to, že hodně záleží na typu obuvi a na výšce paty - pozice a linie postavy se mění téměř úplně. Pro měření potřebujete centimetr měkké struktury. Je velmi důležité, aby byla co nejhladší. V žádném případě by neměly být prováděny měření s měřicí páskou, která byla z nějakého důvodu deformována. V průběhu měření byste měli stát před zrcadlem, abyste viděli počáteční polohu své postavy. Neměli byste brát netypickou pózu a také silně táhnout v žaludku.

Základní zápis

Náčrt sukně je tvořen na základě měření. Všechna měření musí být zaznamenána v určitém pořadí. Všechny drapáky jsou měřeny a rozděleny na polovinu. Je akceptováno označení celého obvodu - O, polovina - C, délka - D, výška - B, dno - N, boky - B, pas - T.

Měření

Pas je měřen přirozenou úrovní. Nemělo by docházet k žádnému utahování, ani k povolenkám. Linie kyčle se měří v nejvyšším bodě hýždí, stejně jako v břiše. V případě, že je v břišní oblasti přítomna nadváha, je nutné tuto část těla zabalit částí tapetového nebo kreslicího papíru. To se provádí překrytí. Spodní a horní konce jsou drženy pohromadě.

Teprve poté můžete začít provádět měření v pase. Je také nutné určit délku sukně. Tento parametr se měří na přední straně tvaru. Začíná od linie pasu a končí tam, kde bude umístěna přibližně spodní linie sukně. Podobná měření se provádějí na zadní straně a na bocích. Po obdržení všech měření můžete vytvořit náčrtek sukně.

Polovina sukně

Tento styl je již dlouho módní. Tyto ženy, které mají spíše široké boky a tenký pas, dávají přednost tomuto stylu. Pro šití takových krásných sukní si můžete vybrat různé druhy tkanin. Kromě toho je možné šít váš oblíbený model, protože je jich spousta. Mohou být s pásem, třmenem a dokonce i pružným. Poloviční sukně lze připsat klasice. Mohou být nošeny pro každou příležitost. Může to být firemní svátek, romantický den a jen výlet do práce.

Skica polovina sukně se nejčastěji provádí dvěma způsoby:

- za přítomnosti jednoho švu;

- se dvěma bočními švy.

Tužka sukně

Mezi populární v dnešních časových stylech lze odlišit tužkovou sukni. Můžeme říci, že právě tento typ sukní je na samém vrcholu popularity. Vzhledem k tomu, že tento model má přizpůsobený, zúžený, stejně jako prodloužený styl, může být nasazen k účasti na různých aktivit. Často není třeba, aby váš vzhled byl atraktivní, protože styl sukně sám dává siluetu rafinovanost.

Chcete-li vypadat více extravagantně, můžete experimentovat a vyzkoušet další zajímavou možnost. To může být džínová sukně nebo kůže. V tomto případě by měla být délka mírně pod kolenem. Tužka sukně vyžaduje vhodné boty. Boty na vysokém podpatku jsou perfektně kombinovány s tímto stylem - rozšiřují nohy ještě více a štíhlou postavu.

Pro vytvoření náčrtu tužkové sukně je nutné provést základní měření a vytvořit nákres, který bude považován za základ. Poté můžete provést nezbytné změny, které se týkají samotného modelu.

Rovná sukně

Tato věc by měla být v šatníku každé moderní ženy módy. Tyto jehly, které dokonale zvládnou techniku ​​vytváření náčrtu pro rovnou sukni a její šití, budou moci snadno aplikovat stávající znalosti a kresby, aby šily jiný model, například tužkovou sukni.

Aby bylo možné vytvořit náčrtek rovné sukně, je nutné provést měření správně:

  • změřte pas a výsledek rozdělte na polovinu;
  • obvod stehna rozdělený na polovinu, měření objemu se provádí na nejvíce vystupující části;
  • vzdálenost od boků k pasu;
  • délku samotné sukně.

Vyzvednout styly a vytvořit věci, které se vám líbí!

arrow