Redakce Choice

Nejkrásnější dětské šaty pro dívky - přehled modelů, stylů

Anonim

Výběr dětských šatů se někdy stává pro rodiče velmi obtížným. Je nutné vzít v úvahu věk dítěte, jeho strukturu a preference. Je také velmi důležité, z jakého materiálu je materiál šitý. Protože na tom záleží zdraví dívky.

Krása a praktičnost jsou hlavními podmínkami pro výběr oblečení pro děti různého věku.

Pro každý den

Je velmi důležité kultivovat chuť dítěte od raného dětství. Takže časem nebude mít žádné problémy se smyslem pro styl. Zvláště tato nuance se týká dívek. V budoucnu by měla být žena vždy dobře upravená a krásně se oblékat.

Dětské šaty jsou prvním krokem k rozvoji ženskosti u dětí. Dívka by se měla cítit jako princezna a pak z ní vyroste soběstačná osoba. Je nemožné zvyknout dítě na myšlenku, že krásné šaty se nosí pouze na oslavách.

Nyní výrobci vyrábějí mnoho zajímavých modelů pro každý den. Takové věci by měly být praktické a šité z přírodního materiálu. Kůže tak „dýchá“ a na tkaninu nebudou žádné alergické reakce.

Dětské šaty pro každý den mohou mít různou délku. Hlavní pravidlo - dítě by mělo být v něm pohodlné, aby aktivně hrálo. Koneckonců, děti v raném věku se učí světu právě v pohybu.

Zajímavé styly

Jak si vybrat šaty do školky? Tato otázka znepokojuje všechny maminky, které sbírají své děti v předškolním věku. Jediná správná odpověď - pohodlná a šitá z přírodních materiálů.

Stojí za to připomenout, že děti tráví většinu dne ve školce, takže oblečení by je nemělo stahovat a zasahovat do hry. Je lepší zvolit šaty ne nižší než koleno. Děti v zahradě rády hrají na podlaze a dívka může být zmatená v dlouhé sukni.

Je také velmi důležité, aby dítě mohlo věc snadno odstranit sami. Proto je lepší zvolit modely, které obsahují minimálně spony a pásy. Nejlepší možností je šaty tunika. Pod ním můžete nosit vhodné legíny pro dívku a dítě se bude v každé situaci cítit pohodlně.

V zimě je lepší volit pletené možnosti a v teplém období si můžete koupit šaty z bavlněné tkaniny.

Na co si obléknout šaty?

Před několika lety by o této otázce nikdo nepřemýšlel, protože počet odpovědí byl omezený:

 • pod hadicemi kalhotek;
 • gamaše;
 • ponožky nebo podkolenky.

Nyní moderní styly a trendy v módě vám umožní nosit šaty i pod džíny. Pro tento účel jsou ideální lehké tuniky střední délky.

Také v dnešní době jsou velmi oblíbené dětské oděvní styly pro dívky, které je možné nosit s legínami. Tyto modely jsou velmi pohodlné pro každodenní nošení. Dívka se v nich může aktivně pohybovat, jezdit na houpačce, běhat a skákat.

Klasická verze kombinace je samozřejmě kombinovat s punčochami. V chladném období mohou být izolovány. Pro dovolenou je lepší zvolit bezrozměrné.

Nyní jsou vyrobeny v různých barvách, takže není těžké vybrat správnou barvu pro šaty.

Chytré šaty

Dívky od útlého věku sledují chuť své matky a snaží se ji napodobovat ve všem. Před každou oslavou se také chtějí obléknout do krásných šatů.

Maminky si nyní mohou koupit elegantní oblečení pro dítě v téměř každém obchodě s oděvy. S každou sezónou výrobci potěšují zákazníky novými modely.

Elegantní šaty pro dívky mohou mít různou délku. Modely, které jdou na podlahu, vhodné pro zvláštní příležitosti - promoce ve školce, svatební cestě nebo focení.

Nejsou vhodné pro aktivní hry a volný pohyb dítěte. Proto musíte mít s sebou možnost zálohování, abyste v případě potřeby mohli své dítě změnit.

Velmi oblíbené jsou modely šatů s délkou kolen. Stále více designérů v dětské módě se vrací ke stylům 80. let. Takové věci vypadají stylově a nebrání pohybu.

Krátké modely budou populární, pravděpodobně vždy. Vypadají skvěle na babes a nezpůsobují jim problémy během hry.

Pletené šaty

Věci, které jsou prováděny ručně, zůstávají vždy relevantní a módní. Obvykle jsou takové výrobky poměrně drahé. Dívky, které mají matky nebo babičky - jehly jsou velmi šťastné.

Jen před několika desítkami let se prakticky nikdo nemohl překvapit pletenými věcmi ruční výroby. V tomto oboru je nyní méně a méně lidí, a proto jsou tyto oděvy oceňovány a považovány za vzácné.

Háčkované pletené dětské šaty určitě zůstanou v centru pozornosti na kterékoliv párty nebo na ulici. Jestli se to děvče pokusilo a to dělalo opatrně, pak by její práci ocení nejen obyčejní lidé, ale i designéři.

Háčkované dětské šaty

Mnoho lidí si myslí, že takové věci jsou vhodné pouze pro každodenní použití. To není zdaleka pravda. Háčkování můžete vázat elegantní oblečení pro oslavu pro dívku jakéhokoli věku.

Například, měkké růžové šaty s vysokým pasem a rukávy-lucerny jistě dobýt ostatní. Jeho délka může být od těsně nad koleny k podlaze.

Krásné prolamované sundresses mohou dokonale vyhovovat pro každodenní výlet do mateřské školy. Velmi často jsou pro děti pokřtěny bílé pletené šaty. V tomto oblečení dívka vypadá velmi jemně a nevinně.

Pokud chcete, aby spodní část šatů zaujala načechraný tvar, můžete si ho škrobit a dát na spodničku s kroužky. Tato možnost je ideální pro oslavy.

Kde získat program?

Před několika desítkami let, aby se naučili plést nové šaty, bylo nutné sledovat otázky speciálních časopisů a mít čas na jejich nákup. Byla zde vypracována schémata a pro ně bylo napsáno vysvětlení.

Ženy je aktivně překreslovaly v zápisnících a vyměňovaly si zkušenosti s jinými jehličnany. Nyní se situace radikálně změnila. Pro nové schéma dětských šatů stačí použít internet a do vyhledávače zadat správný název modelu.

Na obrazovce se objeví desítky možností a budete si muset vybrat vhodný.

Například fotografie ukazuje schéma pletení jho elegantního oblečení pro dívku ve velikosti 110-116. Požadovaný počet smyček je vytočen a rozdělen do 4 částí.

Koktejl podle výše uvedeného schématu. Chcete-li vypočítat velikost průlezu, musíte rozdělit hrudník na polovinu uchopení o 4 a přidejte dalších 7 k tomuto počtu smyček, pak musíte přidat požadovaný počet smyček vzduchu pro vázání hrudníku.

Další přichází s pevným síťovým vzorem. V pravidelných intervalech se počet smyček zvětšuje, takže šaty mají podobu zvonu. Pokud jsou volány pletené na každé 5. řadě, délka oblečení by měla být násobkem 5.

Pro ruches můžete použít jakýkoliv prolamovaný vzor.

Pletení dětské šaty

Takové věci budou vždy relevantní a módní. Mohou plést různými způsoby. S použitím háčku se šaty získávají v prolamovaném a velmi elegantním provedení.

S pomocí jehel můžete plést ležérní verzi. Výsledkem tohoto způsobu výroby jsou velmi krásné tuniky. Která vlákna si vybrat? Můžete plést z úplně jiného materiálu. Je nutné se zaměřit na styl výrobku a na to, v jaké sezóně se hodí.

Častěji se šaty vyrábějí s háčkem z příze. Je jiného typu:

 • bavlna;
 • duhovka;
 • lněné semínko;
 • hedvábí;
 • akryl.

Hlavní požadavky na dětské šaty pro dívky z tohoto materiálu jsou:

 • uchování formuláře;
 • po mytí se nesráží;
 • prochází vzduchem;
 • měkké;
 • příjemné tělo;
 • nezpůsobuje alergické reakce.

Velmi často pro mateřské školy pletené sundresses. To je velmi výhodná volba, protože pod ním můžete nosit jakoukoliv halenku a golfisty. Ta dívka proto bude mít každý den jinou výbavu.

Pro letní sezónu je třeba použít bavlněné příze. Ona je nejvíce prodyšná a nebude plavat dítě. Často v tónu a se stejným vzorem dělal panama dívky nebo čelenky. Pak bude obraz kompletní a originální.

Starší dívky mohou být svázány s tónem malé kabelky, takže malá princezna může nosit s sebou všechny potřebné věci.

arrow