Redakce Choice

Divoký Mink: rysy srsti

Anonim

Mnoho žen s nástupem chladného počasí přemýšlí o nákupu teplého oblečení. Kožešina není jen zdrojem tepla, je to nepostradatelná věc, která příznivě odlišuje dívku, dává eleganci, stav, dělá obraz skutečně luxusním. Jedním z nejkvalitnějších a nejpohodlnějších modelů norkových nátěrů je uvažováno. Vypadají krásně, navíc jsou velmi pohodlné.

Druhy kožešin

V současné době jsou tyto výrobky vyráběny ze dvou druhů kožešin. V obchodech můžete najít kabáty divokých norek, jejichž fotografie jsou uvedeny v tomto článku, a pěstované v zajetí. Pokud si vyberete první verzi kožichu, musíte si dávat pozor na padělky. Kromě toho, hledáte kožich, měli byste si pamatovat na rysy své vlastní postavy. Pro krátké a těsné ženy, kratší modely nebo délky kolen jsou velmi vhodné, zatímco tenké a vysoké ženy by měly věnovat pozornost prodloužené modely.

Co je to divoký norek?

V obchodě takový model lze nalézt poměrně zřídka. Pokud prodejci nabízejí divoký norek kožich (foto v článku níže), může to být vlastně malované woodchuck nebo společná fretka. Ale takové modely netrvají dlouho a jsou velmi málo teplé. V současné době je takové oblečení prakticky na trhu vytlačeno. K tomu přispívají tyto důvody:

  • Často je poškozena srst divokého zvířete, což je vysvětleno právě původem zvířete. Tato zvířata krmí velmi zvláštně, což také ovlivňuje kvalitu hrany. Kožešina není příliš silná a paraziti se na ní objevují poměrně často.
  • Mink - bestie je poměrně vzácná, kdysi uvedená v červené knize. Existuje americký norek, jehož velikost je poněkud větší než náš krajan, ale je také vzácný. Nemá smysl chytit tato zvířata pomocí jejich kůže ve výrobě.
  • Je velmi obtížné splnit produkt vyrobený z pravé kožešiny divokého zvířete. Navíc jsou to neuvěřitelně vysoké ceny. To je způsobeno obrovským množstvím kůže, které je nutné pro šití jednoho modelu. Pytláci někdy chytí zvířata, jen kožešina je povolena většinou na límcích.
  • Farmy pro šití kožichů speciálně vyšlechtěných norek. Zvířata jsou takto vykrmována, dostávají vitamíny, které potřebují. V důsledku toho mají tito jedinci hustou a načechranou srst.

Speciální funkce

Navzdory všemu lze norkový kabát nosit několik let. Kvalitní výrobek se nebojí deště, neztrácí svou původní přitažlivost po dlouhou dobu. Zvláštností takové kožešiny je skutečnost, že její hromada je mnohem vyšší než hromada norek pěstovaných za umělých podmínek. Kožešina je měkčí a hladší.

Jaký je rozdíl mezi norkami a divokými norkami?

Jak se liší srst těchto zvířat a jak si správně vybrat kabát? Zde je několik rozdílů, které vám pomohou pochopit všechny nuance:

  • Divoká zvířata žijí na březích jezer a řek, obvyklá rostou na farmě.
  • Na prodej divoký norek lze nalézt velmi vzácně. Prodejci by neměli věřit, i když vám dokazují opak. Důležitý je pouze certifikát.
  • Farmářská zvířata mohou mít tmavou kaštanovou nebo hnědou barvu. Ve volné přírodě je mnohem tmavší.
  • Divoké zvíře je malé a jeho hromada je mnohem vyšší.
  • Zemědělci mají bohatší a tlustší srst, divoké často mají srst na srsti.

Proto není nutné honit norkový kožich, protože jeho kvalita není vždy vysoká. V současné době existuje velký výběr všech druhů kožichů pro jakýkoliv rozpočet a chuť.

Mink kožešina je univerzální model vhodný pro aktivní ženy. Neuvěřitelně oblíbené modely barevných kožešin, které vypadají slavnostní a neobvyklé. Neměli byste si myslet, že si jen velmi bohatá dívka může dovolit kožich. Výstavy a prodeje pomohou koupit krásný produkt za dostupnou cenu.

Společná norka je chována po celé planetě ve specializovaných školkách. Jeho kultivace roste každým rokem stále více a více. Největší školky pro pěstování těchto zvířat se nacházejí v Rusku, Americe, Kanadě, Dánsku, Číně. Podle toho, kde byla norka vyvýšena, se její srst může lišit v kvalitě vlasu a jeho barvě. Kromě toho, výrobci často norek barvené v různých barvách, nicméně, takové kožešiny ztrácí barvu po krátkém nošení.

Divoká norka je zvíře, které se vyskytuje velmi zřídka, barva srsti je pouze šedohnědá a na kořenech je okraj vždy o něco lehčí.

Obecná hodnocení

Stojí za zmínku, že recenze takových kožichů nejsou vždy jen dobré. Zákazníci říkají, že takové modely jsou dostatečně lehké, neztrácí svůj původní vzhled s dlouhým nošením. Fashionisté však nejsou spokojeni s tím, že divoké norkové kožichy jsou dražší řádově než ty, které rostou za umělých podmínek, zatímco často vypadají ještě horší, protože kvalita jejich srsti obvykle trpí.

Spravedlivý sex je potěšen okamžikem, že tato srst nevybledne, krásně se třpytí na slunci a ve stínu, má velmi bohatou barvu. Dívky také poznamenávají, že tento kabát lze nosit ve velmi chladném počasí. Je pravda, že někteří zákazníci se obávají, že předtím o divokém norku neslyšeli, proto se bojí koupit falešný materiál z kožešiny jiného zvířete.

arrow