Redakce Choice

2019 módní brože: přehled elegantních a elegantních novinek

Anonim

Všimli jste si, že v posledních letech získávají brože stále větší popularitu. Pokud před deseti lety byla tato zajímavá výzdoba považována za příslušenství vhodné pouze pro starší paní, pak je dnes nutností každé módní ženy. Hvězdy nejsou výjimkou: Angelina Jolie, Nicole Kidman, Dita Von Teese, Coco Rocha, Kate Middleton, Michelle Obama, Sarah Jessica Parker a další celebrity.

Trochu historie

Tak, roztomilé brože všech druhů a barev jsou zpět v módě.

Historičtí móda tvrdí, že první brože se objevily v době bronzové. Tento druh šperků byl obyčejný v Německu (obzvláště na severu), Maďarsku a Skandinávii. Pravda, vypadali méně sofistikovaně než dnes. Móda pro tyto první jednoduché kulaté brože existovala až do renesance.

Ve vlnách viktoriánské éry se objevil nový nárůst módy těchto dekorací. Po tom, brože jsou už z módy, jen design se změnil. Nadcházející rok 2019 však předznamenává skutečný rozmach broží, které lze vidět na nejneočekávanějších místech.

Korálky Brošny: Luxusní trendy 2019

Korálky - krásný cenově dostupný materiál pro vyšívání. Různorodost tvarů a barev vám umožňuje vytvořit libovolná korálková řemesla: od jednoduchých jednoduchých ozdob až po složité kompozice. Na internetu si můžete vyzvednout obrovskou škálu schémat pro beadwork. Můžete vyšívat něco s korálky na ležérní a elegantní oblečení. Můžete vyrobit stromy z korálků, suvenýrů, hraček, maleb, klíčenek, náušnic, náhrdelníků, náramků a samozřejmě broží. Díky základním dovednostem tkaní řemesel můžete vytvořit úžasné unikátní brože nejen z obyčejných korálků, ale také z krystalů, korálků, flitrů, skleněných korálků a perel.

Ztráta hmotnosti a další prospěšné vlastnosti čekanky vitluf pro zdraví

"Od špíny k bohatství" a další univerzální spiknutí všech děl

Zdá se, že v minulosti byla modelkou: šikovně vystupovala koala

Jak bylo uvedeno výše, schéma a pokyny lze snadno nalézt. Budete také potřebovat speciální lovnou šňůru, korálky jehly a uzávěry pro zapínání.

Brož - perfektní doplněk k šatníku

Existují desítky způsobů, jak nosit brože. Tato dekorace může radikálně změnit váš obraz, dát jí trochu elegance a půvab. Podívejte se na nejnovější snímky hvězd filmového průmyslu a pochopíte: brože - na vrcholu popularity. Máte-li několik takových dekorací různých stylů, vyrobených z různých materiálů, budete moci každý den vytvářet unikátní jedinečné obrazy.

Ale nezapomeňte, že špatná služba může sloužit špatnému osvětlení, takže zvažte všechny nuance. Většina moderních dívek bohužel neví, jak správně prezentovat svůj obraz a někdy tyto šperky umístit na zcela nevhodné obrazy.

Módní značky 2019

Teď, když jsou tyto šperky na vrcholu své popularity, je čas si vybrat pro sebe nejkrásnější a módní brož z roku 2019. Existuje mnoho směrů a nápadů na design, ale při výběru tohoto módního doplňku je důležité pochopit, že jeho hlavním účelem je pomoci majiteli zdůraznit vlastní individualitu.

Jak pomoci dítěti, které má nadváhu: 5 chyb, kterým je třeba se vyhnout

Muž ze svého starého domu udělal skutečnou pohádku

Židovský původ některých slov používaných v ruštině

Každá značka šperku vyznává svůj vlastní styl a módu. Šperky pro večerní šaty stojí několik desítek tisíc eur se smaragdovými diamanty je samostatný problém. Máme také zájem o doplňky, které módní zákonodárci mohou nabídnout všechny módy.

Chanel nabízí naší pozornosti módní bílé zlato brože, každý šperk tradičně nosí logo značky. Brože jsou pokryty smaltem, pokryté diamanty. Mnoho z nich je vyrobeno ve formě závojů, ptáků nebo motýlů.

Luxusní velké brože

Křičí, velké, objemné, neobvyklé, poutavé brože samy žádají o klopu saka nebo bund. Někdy je dobrý nápad zředit příliš náročný obchodní styl. Pamatujte: obrovská brož by měl být opravdu kvalitní a drahý. Levné šperky není místo.

Brože v chladném období

Temný šedý podzim a zasněžená, ledová zima nejsou důvodem, proč skrýt své oblíbené šperky. Nečekejte na vhodnější čas! Podle návrhářů se žena musí postarat o sebe a zářit kdykoliv během roku. Navzdory tomu, že řada módních broží není tak rozsáhlá jako volba jiných typů šperků, stále zaujímá zasloužené místo mezi trendovými doplňky.

Ve sbírkách designérů se nejčastěji vyskytují kulaté brože, dekorace v podobě květin a jiných rostlin, ale i doplňky v podobě ostrých mečů.

Gucci, Giorgio Armani, Louis Vuitton, Chanel nabízejí originální produkty, které mají silnou vnější podobnost s medailemi, objednávkami a dalšími předměty vojenského vybavení.

Vytvořeno přírodou: jedinečné jevy, které jen málokdo viděl

Bydlím v dodávce: starší Permian nucen schoulit se v zadní části KamAZ

Mýval pomáhá ruským veterinářům zklidnit psy (fotky a videa)

Brože v podobě ptáků

Jedním z nejzáhadnějších a nejkrásnějších druhů šperků jsou nádherné brože v podobě ptáků. Mohou být vyrobeny nejen z drahých kovů a kamenů, ale také z jednodušších materiálů. Jednoduché brože nejsou vždy vhodné pro svátky a vysoké recepce, ale vaše ležérní oblečení budou hrát s novými fasetami a barvami.

Známé značky také nezanedbávají tzv. Ptačí design. Například, v 1940, slavný Flamingo brož od Cartier byl vytvořen objednávkou vévody Windsora. Pták je vyroben z platinového a žlutého zlata, zdobeného rubíny, safíry, smaragdy a samozřejmě úžasnou čistotou s kulatými diamanty.

Obraz věčného půvabu je pták na broži kamenné, známý mezi znalci. Vytvořila francouzský klenotník Schlumberger.

Hmyz v dekoracích

Brože ve formě hmyzu, které byly v módě během celého roku 2018, neztrácejí půdu. A v roce 2019 budou tyto dekorace relevantní:

  • motýl (symbol lehkosti, duše a nesmrtelnosti);
  • slunéčko sedmitečné (amulet, symbol Matky Boží);
  • včela (symbol usilovnosti, pořádku a moudrosti);
  • moucha (jistá ochrana proti zlému oku);
  • pavouk (symbol bohatství);
  • vosa (asistent ve výmluvném a oratorním);
  • vážka (symbol vítězství nad nepřáteli a nad sebou);
  • šváb (patron obchodu);
  • Scarab (symbol věčného života).

Módní brož - symbol roku prase

První brože byly použity ne tak pro výzdobu majitele nebo majitele, jako pro praktické účely: upevňovali konce pláště a pláštěnky. Kromě toho prokázali sociální a finanční situaci žen nebo pánů, kteří mají to štěstí, že je nosí.

10 zemí pro downshifters, kde si můžete užívat života naplno

Cena talentu. Jak osud dětí géniové SSSR

Žena za pomoci balicího papíru vytvořila podlahu, která vypadá velmi draho.

V současné době jsou funkce broží poněkud pozměněny.

Trvalým trendem posledních let je tradice dávat brožům příbuzným a přátelům, a to v podobě symbolu nadcházejícího roku. 2019 je rokem prase. Bude vhodné prezentovat výzdobu ve formě slunečného žlutého prase, prase nebo prase. Takový frivolní dárek bude vyhovovat jak dámě slušných let, tak mladé dívce a velmi malé děvčátko.

Jemné vintage brože

Zajímavé módy všech typů a stáří samozřejmě zajímá odpověď na otázku, jaké brože budou v módě v nadcházejícím roce 2019 v módě.

Odpověď je předvídatelná: vintage šperky jsou nejdůležitější. Je čas poprášit babičku. Velká pozornost by měla být věnována středním a velkým dekorům s květinovými a zvířecími motivy. Dolce & Gabbana, Chanel, Tiffany & Co., Cartier, Van Cleef & Arpels, Chaumet a další přední značky nabízejí své možnosti pro tyto šperky příští rok.

Hlavním vrcholem historických šperků je jejich jedinečnost. To nejsou jen staré věci s vlastní historií a energií. To není nutně velmi drahé šperky. Mnoho z těchto brožů bylo vytvořeno ve střední a druhé polovině dvacátého století. V poválečných letech si jen málo lidí mohlo dovolit skutečné šperky, šperky byly populární. Ale to neublíží zásluhám historických broží.

arrow