Redakce Choice

Stylový detail: jak vázat tkaničky na tenisky

Anonim

Jakmile se módní trendy v historii lidstva nezměnily, zůstávají vždy nepostradatelnou součástí dámské a pánské obuvi. Navíc, pokud víte, jak vázat tkaničky na teniskách, tato jednoduchá věc může být nejtypičtější součástí skříně. Přinášíme vám do pozornosti několik úžasných možností šněrování.

Tradiční způsob je široce zastoupen na sportovní obuv. Šňůra je vložena do spodních speciálních otvorů a pak jsou stejné části opatřeny závitem přes diagonálu až na vrchol. V tomto případě jsou konce zadávány zvenčí a jsou odvozeny zevnitř.

"Double Cross" - vázání tkaničky na teniskách druhým způsobem. V tomto případě se předpokládá průsečík konců na horním a dolním povrchu. Pro klasické pánské boty se hodí třetí metoda - rovné šněrování. Počet otvorů na botě by však měl být čerstvý.

Rozdělte krajku na nerovné části. Krátké přeskočit špatnou stranu přes spodní otvor na vrchol. Dlouhý vložte do prvního otvoru shora a výstup z opačné strany k další na stejné straně, a pak na opačnou stranu. Sledujte tento algoritmus, dokud nedosáhnete poslední díry.

V každodenním životě je důležité vědět nejen to, jak vázat tkaničky na teniskách, ale také to, jak to udělat na ostatních botách. Například, naše čtvrtá verze vypadá perfektně na botě s čepem. To se nazývá "Zipper".

Navlékněte šňůrku zezadu, přes různé konce, vypněte spodní lištu tak, aby se smyčky tvořily. Nyní je přiveďte přes následující otvory. Stejným způsobem tvarujte zbývající kříže.

Nedostatek znalostí v otázce "jak správně vázat tkaničky na tenisky" může vést k bolesti při běhu a chůzi. První, co by měl každý vědět - před utažením a uzlem, ohněte prsty, aby vytvořily „pěst“. Pomáhá regulovat fit.

Pokud máte bolesti v horní části nohy, s největší pravděpodobností děláte příliš těsné šněrování. Snažte se přeskočit díry nad místem, kde cítíte nepohodlí. Pokud se bolest šíří po celé noze, proveďte paralelní šněrování, jako je to popsáno v metodě číslo tři: pro klasické boty. Je však možné, že důvod spočívá v samotné botě.

Následující rady, jak uvázat tkaničky na teniskách, budou vyhovovat těm, kteří občas pociťují bolest v patě při nošení. Důvodem může být špatná fixace. Nejprve proveďte šněrování „Double Cross“, jak je popsáno výše. Projdeme poslední otvory, vytvoříme smyčky a předáme do nich konce. Nyní můžete vytvořit uzel.

Při výběru způsobů vázání tkaniček na teniskách a jiných botách nezapomeňte zvážit konstrukční vlastnosti nohou. Vysoký a nízký vzestup vyžadují radikálně odlišný přístup jak k výběru bot, tak ke šněrování. Znát různé možnosti, můžete si vybrat nejen krásné, ale také pohodlný způsob. Nezapomeňte jen na stylový obraz, ale také na vaše zdraví.

arrow