Redakce Choice

Jak si vybrat dámské zimní boty, co je nyní v módě

Anonim

Módní průmysl funguje bez zastavení a nabízí v zimě nejen běžné boty, ale i různé zimní boty. Dámské boty se vyznačují úžasnou paletou barev, typem použitého materiálu a styly a jmény.

Přichází chladná sezóna a mnozí nakupují - starají se a kupují si novou bundu nebo teplou šálu nebo novou botu. Ale když jste se již rozhodli pro výběr svrchních oděvů, můžete dávat pozor na vhodné zimní boty. Ale když se koupí módní park, stojí za to koupit elegantní pár na stabilní patě.

Nebo se můžete věnovat praktickým botám se šněrováním a vodotěsnými podešvemi.

Jak si vybrat

Pokud se upřednostňují přírodní materiály, měly by být venku přezkoušeny dámské zimní boty.

  • Pata a ponožka často, což je velmi dobré, jsou navíc posíleny.
  • Švy a švy by měly být ploché.
  • Podešev je pevně šitá nebo lepená. Použití polyuretanu nebo polyvinylchloridu pro podešev je dalším plusem. Jsou velmi odolné proti opotřebení a neprocházejí vodou.
  • Spojení paty a podešve musí být velmi pevné, stejně jako upevnění paty. Pokud se pata při stisknutí vzhůru posouvá zpět, pak tyto boty nemusíte kupovat.
  • Poslední věc: správné určení velikosti. Nohy a unavené a zmrazené v příliš těsných botách. A příliš velký pár rychle opotřebovaných a ztrácí atraktivní vzhled.

Módní prvky

  1. Šněrování, které vykonává nejen svou hlavní funkci, upevnění nohy, ale především dekorativní. Často je to centrum složení obuvi.
  2. Suchý zip.
  3. Kovové nýty.
  4. Dekorativní vložky z jiných materiálů, které díky ostatním texturám vytvářejí kontrast. Tato technika se nejčastěji používá, když jsou zimní dámské boty vyrobeny z pravé kůže nebo semiše.

Co na sebe

V kategorii nejoblíbenějších padlých hnědých. Je základnou pro dámskou sportovní obuv a pro každodenní použití. Neformální styl je pohodlí a praktičnost, která plně charakterizuje hnědé zimní boty. Dámské nadýchané sukně mohou být vyrobeny z guipure, pokud je místnost dostatečně teplá. Zde se zaměřujeme na hru stylů a kontrastů. Tato možnost je však vhodná pro sebevědomé mladé dámy. Krajkové boty mohou být nošeny s džíny, jak hubené a volné.

Boty z přírodních materiálů

Patří mezi ně kůže a semiš. Je vždy prestižní a elegantní. Mladí módy a ženy středního věku musí mít alespoň jeden pár, aby vytvořili super elegantní vzhled, zejména pokud boty nejsou těžkopádné.

Ale pokud chcete vypadat moderně a stylově, můžete si koupit světlý semišový pár.

To bude vyžadovat více péče než pravá kůže, ale to je odůvodněno jeho velkolepým vzhledem. Zejména proto, že špička a pata jsou doplněny vodotěsnými materiály. Pohodlné jsou také chladné kožené zimní boty. Přirozené, ženské, je jasně viditelné, navzdory některým těžkopádným, nedovolí mokré a zmrazit nohu.

A jejich elegance je nepochybná. Kombinace semiše a kůže s vysokými, pevnými patami je také dobrá.

Sportovní boty

Podobně jako tenisky nebo izolované tenisky jsou zimní dámské sportovní boty poměrně husté a izolované. Zdá se, že mohou být nasazeny kdykoliv a kdekoli, ale existují omezení. Pokud je místo mrazivého počasí venku ve sněhu sníh smíšený s vodou, pak je nežádoucí nosit je, protože tam budou ošklivé skvrny, které pak bude obtížné odstranit. Jedná se převážně o obuv pro mládež, ačkoliv jsou obvykle prezentovány v černé, modré a bílé barvě, mohou mít jasnější, radostnější tóny.

Zpravidla se jedná o šněrování nebo suchý zip, pletené nebo kožešinové vložky a ploché podrážky. Jsou nošeny s koženými džíny nebo teplými kalhotami s teplými legíny. Můžete také nosit těsné punčocháče v červené a hnědé nebo černé barvy, které budou vypadat dobře s modrými boty. Jsou vhodné pro procházky se psem, jdou do obchodu, ale ne na slavnostní akci.

Sportovní firmy "Adidas", "Nike" také šijí kožené zimní modely, které pohodlně fixují nohu a jsou vhodné pro dlouhé procházky. Doplňují mladistvý styl a vytvářejí moderní městský obraz s kratšími bundami, barevnými legíny a jeggins a objemnými svetry.

Columbia je také sportovní zimní boty.

Oni se nebojí vody a vypadají velmi zábavně a jasně.

Chcete-li vytvořit módní luk, musíte přepnout výhradně na ženské oblečení. Praktické pánské věci je lepší odložit. Kontrast mezi elegantními šaty a lehce brutálními botami - klíčem k úspěchu.

Oblíbená obuv

Boty "Timberland" vstoupily do dámské módy, stejně jako mnoho jiných věcí, od mužů. Pracovníci si rychle uvědomili, jak jsou praktičtí. Brzy se na ně designéři obrátili. Výsledek předčil všechna očekávání. Byla získána kombinace jedinečnosti a praktičnosti. Kdo může před tím stát? Hlavní věc - řešení byla navržena s tím, co je nosit. Ti, kteří milují styl armády, organicky sedí ve svém šatníku "Timberledy". Khaki romper bude také dobrá věc. Všechny doplňky musí být masivní: šátek typu snud, velká taška, velký můstek.

Můžete však vytvořit velmi křehký ženský obraz, pokud použijete minisukni, těsné punčochové kalhoty a koženou bundu. Legíny a prodloužený svetr jsou také možné. Tato transformace bude praktická i moderní. Jakékoli džíny, zejména pokud přidáte pás a tašku na boty, budou vypadat módní a stylové. Nenoste těsnou bundu. Pokud se bunda a šály používají v tónu boty, pak se vzhled dostane moderní zábavný zvuk. Zejména pokud je vše vyrobeno v červenohnědých a oranžových tónech.

Velmi zajímavý vzhled lze vytvořit s koženými šortkami.

Timberland boty pro dámské zimní sporty jsou navrženy tak, aby kombinovaly pohodlí a eleganci. Tyto grunge boty mají stabilní popularitu mezi mladými lidmi. Hluboký dezén na podešvi chrání proti uklouznutí a různé výšky modelů jsou voleny buď pro těžké sněžení nebo pro bezněžné zimy.

Mohou být nošeny nebo krátké nebo protáhlé.

Když přijde zima, vysoké podpatky ztratí svůj význam. Trvalé nošení vyžaduje pohodlné protiskluzové boty, které dobře chrání nohu a vypadají stylově.

arrow