Redakce Choice

Tetování v intimních místech: estetika zakázaného

Anonim

Tetování na intimních místech je stále populárnější. Dříve byla většina návštěvníků tetovacích salonů připravena nahradit pána pouze rameno, rameno nebo záda. Nicméně, dnes nejsou žádné komplexy v trendu: hrudník, hýždě a oblasti bikin jsou místa, která nejsou méně vhodné pro kreslení obrázku.

Cílové publikum

Praxe ukazuje, že tetování na intimních místech řeší především zástupci krásné poloviny lidstva. Opravdu, krása vyžaduje obětování. Je nemožné obdivovat jejich odvahu, a to zejména s ohledem na to, že tetování je velmi bolestivý proces, a dokonce ani anestézie neřeší vždy nepříjemné pocity.

Výhody

Tetování na intimních místech není jen výzvou pro celý svět. Mají řadu výhod. Za prvé, obraz, skrytý před zvědavýma očima, nezpůsobí otravné otázky od ostatních. „Co to znamená?“, „Kde jste se vycpali?“, „Bylo to bolestivé?“, „Kolik jste zaplatil?“, „Je to konstantní?“ - všechny tyto zuby, které mají opilé zuby, bolestně známé každému majiteli tetování, vás neobtěžují . Bude to vaše malé tajemství, osobní tajemství, které vám pomůže relaxovat a cítit se sebevědoměji. To může vidět pouze váš partner. Mimochodem, tetování na intimních místech pomůže diverzifikovat sexuální život. Pokud si všimnete, že vášeň ve vztahu ustoupila, a vaše druhá polovina v posteli raději se na vás nedívejte, ale na obrazovku tabletu, zkuste ozdobit hýždě koketní růží - jistě to zahřeje jeho pocity. Nezapomeňte na hlavní funkci tetování - estetické. Dovedně provedený vzor může zavřít jizvu, jizvu, bolest a další kosmetické vady.

Co sekat?

Při výběru obrázku by se měla hodit plná odpovědnost - protože se ho zbavit je téměř nemožné. Neměli byste kopírovat náčrtky z internetu nebo reprodukovat "nositelný obraz" svého idolu - zkuste přijít s něčím individuálním. Kromě toho, před návštěvou mistra se doporučuje studovat hodnoty tetování. Pokud jde o módní trendy, zde můžete odvodit některé vzory. Na vrcholu popularity jsou tetování na intimních místech - nápisy. Latinské aforismy, citace z vašich oblíbených písní a knih, jména milenců - vše je omezeno pouze vaší představivostí. Květinové ornamenty a různí zástupci fauny vypadají úžasně na ženské kůži: ptáci, motýli, vážky, ještěrky, lišky. Jediné, co stojí za to se zdržet, je kočka se zakřivenou zádí. Během posledních několika let bylo tolik lidí, kteří ho chtěli naplnit, takže nevinná kočička se stala symbolem špatného vkusu. Tetování na intimních místech pro muže může být také jakékoliv. Silnější sex zpravidla preferuje „brutálnější“ témata: draky, tygry, štíry, pavouky ...

Funkce péče

Jak rychle se vaše nové tetování zahojí, závisí pouze na tom, zda budete postupovat podle doporučení pečovatele. Pravidelně ošetřujte oblast aplikace vzoru, po každém praní namažte krémem, neškrábejte a nepoškozujte pokožku.

arrow