Redakce Choice

Krátké šaty: styly, móda, volba

Anonim

Krátké šaty nedávno získaly obrovskou popularitu. Nacházejí se téměř všude, v každém případě. Jsou vybíráni k publikaci, vytvářejí velkolepý a pozoruhodný obraz a pro běžnou procházku nebo práci. Tyto šaty mohou vypadat jinak a jsou vhodné pro různé akce, v závislosti na stylu, barvě a dokonce i dekoraci.

Krátké šaty

Svěží

Tyto šaty jsou vhodné pro mladé dívky, dávají koketní a hezký vzhled. Svěží letní šaty mohou být s různými luky, rukávy různých střihů a délky. Lush krátké šaty mohou být vhodné pro dovolenou, večírky, družstva, na letní procházku v parku nebo jako šaty na ples. V šatech tohoto stylu mohou být různé vložky z jiných tkanin, například jako krajky.

S vlakem

Sexy a romantický obraz pomáhá vytvořit vlak na krátkých šatech. Opět může být různých délek a šaty s vlakem je lepší zvolit pro zvláštní příležitosti, ve kterých to bude vhodné. Například, nevěsty na svatbách pro krátké šaty někdy zvolit samostatný vlak, který může být vyroben z nějakého lehkého materiálu. Nejčastěji se jedná o šifon, tyl, satén a hedvábí. Tyto šaty jsou vhodné pro mnoho obřadů, vypadají luxusní a pompézní.

Zpět otevřený

Otevřeným hřbetem může být luxusní, elegantní a elegantní prvek v krátkých elegantních šatech. Takový rafinovaný a ženský styl je velmi populární a dobře zdůrazňuje krásnou postavu. Šaty s otevřeným hřbetem jsou považovány za velmi ženské a sexy, a proto jsou vhodné pro večírky a různé večerní akce.

Krátké krátké šaty

Expresivní rovné šaty mohou vypadat roztomilé a uvolněné, ale zároveň elegantní díky různým dekorativním prvkům, detailům stylu a samozřejmě i materiálu, ze kterého jsou šity. Neuvěřitelné tvary mohou mít rovné šaty. To může být s různými typy výstřihu nebo dokonce s hlubokým řezem na zádech. Šaty jsou zdobeny luky saténové stuhy, kamínky, krajky, nebo dokonce nějaký vzor vhodný pro styl. Pás podhodnocený, nebo to nemusí být vůbec. Na sukni může být štěrbina nebo záhyby. Takové šaty jsou obvykle vyrobeny z hustých materiálů, ale lze použít i lehké a jemné tkaniny.

Přiléhavé krátké šaty

Ukažte elegantní postavu, vizuálně vytvořte mírně protáhlou siluetu. Takový styl oděvů je považován za univerzální, protože téměř každá dívka v přiléhavých šatech bude vypadat štíhleji. Navíc se může nosit téměř kdekoli: při práci, ve škole, při různých slavnostních akcích a setkáních, na dovolené, na procházku, do divadla nebo do restaurace. Pro slavnostní příležitosti jsou vybírány více rafinovaných tkanin a pro kancelář kostýmy.

Vysoký pas

Tyto šaty jsou vhodné pro téměř všechny, A-silueta šaty mohou být s nadýchanými elegantní sukně. S lichoběžníkovou sukní šaty s vysokým pasem jsou ženy vhodné pro ženy, v tomto případě je nutné zvolit vhodnou tkaninu, která by vypadala draho. Texturovaný žakár, samet nebo nějaká lesklá tkanina vhodná pro slavnostní šaty. Vypadají luxusní a stylové. Pletené věci a materiály, které jsou dobře zahalené, jsou vhodné pro nadýchanou sukni.

Moderní móda

Módní krátké šaty najdete na molu slavných návrhářů a stylistů. Večerní šaty a přísné šaty mohou vypadat jednoduše a zároveň stylově díky kombinaci obvyklého stylu s krásnými sandály. Pokud je výstřih hluboký a sukně je svěží, celý obraz bude vypadat koketní, ale v pohodě díky poněkud jemnému a omezenému rozsahu barev. Obraz může doplnit dekorace a bižuterie. Dalším svůdným a vášnivým řešením je večerní červené šaty se záhyby a záclonami v oblasti hrudníku nebo boků. V kombinaci s klasickými černými čluny a dokonalým make-upem.

Jak si vybrat

Vysoké tenké dívky vejdou šaty jakékoli siluety, délky a tvary. Pro zakrytí vad postav obézních žen pomůže správně zvolený styl krátkých šatů jen pro určitý typ postavy. Dívky s elegantními formami, tenkými pasy a svěžími boky mohou být nabídnuty šaty na míru a další vybavené modely. Zvýrazňující krásná ramena a svůdná poprsí mohou být šaty s korzetem, bez rukávů nebo ramenními popruhy. Plné tělo dívky s plnou poprsí fit šaty z volné siluety s hlubokým výstřihem. Krátké šaty s asymetrickou sukní jsou vhodné pro majitele krásných a štíhlých nohou.

Výběr příslušenství a obuvi

Krátké dámské šaty jsou zpravidla doplněny doplňky. To je přinejmenším obuv. Některé detaily doplňují obraz, zatímco jiné to jen zdůrazňují.

Boty

Pod večerní šaty vyzvednout boty s vysokými podpatky nebo klíny, nohy v takových botách vypadají ženský a sexy, postava je vizuálně protáhl. V závislosti na stylu šatů si můžete vybrat baletní byty, sandály, sandály nebo dokonce i tenisky.

Příslušenství

Musí být kombinovány ve stylu a vybírány v závislosti na stylu šatů a také odpovídají události. Jednoduché prsteny, náušnice a další bižuterie vypadají dobře se světlými šaty z pevných materiálů. Drahé a pompézní ozdoby jsou kombinovány s večerními šaty z luxusních materiálů, jako je hedvábí, satén nebo samet. Je nutné cítit míru a ne příliš horlivý s počtem příslušenství. Stačí dva druhy.

Účes

Vlasy by měly být opět kombinovány se stylem. Například, krásně stylizované vlasy by měly být spárovány s večerním nebo slavnostním oblečením. Vysoké a velkolepé účesy vypadají nádherně se šaty, které mají buď otevřené záda nebo ramena, nebo hluboký výstřih. Chcete-li více uzavřené šaty stylizované vlasy kroutí. Vlasy mohou doplnit i vlasy. Umělé květiny, čelenka, vlásenka - tyto možnosti jsou vhodné pro jednodušší šaty, zpravidla nemají vlastní dekor.

Dekor

Tisky a vzory jsou velmi populární nyní, kombinace různých odstínů v květinové, geometrické vzory jsou velmi zajímavé. V trendu jsou také krátké šaty, které jsou zdobeny tisky s obrazy slavných obrazů, fotografií měst. Takové oblečení je odvážné a pro ně je lepší vyzvednout jednoduché šperky, jako jsou monofonní šály a tašky.

Barva

Moderní šaty jsou plné různých barevných odstínů, což umožňuje každé dívce vybrat si vlastní individuální a jedinečné šaty. Oblíbeny jsou čistě klasické barvy a světlé a pastelové odstíny. Bílé, červené, modré, černé, růžové barvy jsou jednou z nejčastějších, vypadají dobře na kůži jakéhokoliv odstínu, pokud je barevné schéma správně zvoleno.

Materiál

Večerní šaty jsou vyrobeny z luxusních vzdušných a jemných tkanin.

Satén

Šaty z tohoto materiálu vypadají skvěle, obklopují štíhlou postavu a přitahují pozornost mnoha dalších.

Přivažený

Šaty krajky nebo krajkové vložky v některých detailech vypadají elegantně a svůdně. Vytvořením vzdušného vzhledu se podívejte na klid a jemnost.

Guipure

Tento lehký materiál poskytuje ženskou siluetu pro šaty a romantický obraz pro dívku. Guipure je průsvitný materiál, takže pod ním je nejčastěji podšívka hustší tkaniny. Některé další dekorativní prvky mohou být vyrobeny z guipure.

Velvet

Měkká tkanina, která vypadá draho a elegantně, nevyžaduje ani žádné další příslušenství a je sama o sobě krásná. Šaty z tohoto luxusního materiálu se stále častěji objevují na lávkách a krytech lesklých časopisů.

Laconic krátké černé šaty

Elegantní a stylové černé šaty z kostýmu jsou vhodné pro práci. Takové šaty mohou být s některými dekoračními prvky takový jako Basques s pleats u pasu nebo přísný bílý límec. Nezapomeňte doplnit klasické černé boty nebo boty. Materiál s tenkým svislým proužkem zvýrazňuje a vizuálně zmenšuje obrázek. Na párty můžete nosit krátké černé šaty s plnou sukní. Je vhodný pro více mladých dívek než pro dospělé ženy. Předpokládá se, že klasické černé šaty s délkou nad kolenem by měly být v šatníku každé dívky. Že to nevypadalo nudně, návrháři doplňují tyto šaty zajímavé, originální a světlé dekor.

Slavnostní a každodenní

Dlouhý rukáv

Krátké šaty s dlouhými rukávy vypadají nenápadně. Rukávy mohou být vyrobeny z jakéhokoliv materiálu, například krajky, které doplňují hustší tkaninu, ze které jsou šaty šity. Dlouhé rukávy mohou být užitečné v chladném období, například na večerní procházce nebo pod teplou srstí v chladném období. Rukávy mohou být jakéhokoliv tvaru - raglán, baterka, rovné, zúžené. A stojí za to připomenout, že je třeba vybrat siluetu obrázku, protože na něm závisí pohodlí a pohodlí.

Krátký rukáv

Lehké, volné šaty s krátkými rukávy jsou vhodné pro nošení v teplé místnosti nebo pod doplňkovým oblečením, jako je svetr nebo bunda. Objímka může být ozdobena jakýmikoli ozdobnými prvky, například záhyby a volánky. Letní šaty jsou šaty bez ramínek. Popruhy mohou být také vyrobeny z jakéhokoliv materiálu.

Pro oslavy jsou vhodné prodloužené šaty se speciálním střihem, vyrobené z drahých tkanin, jako je satén, samet, hedvábí. Šaty na dovolenou mohou mít řadu dekorativních prvků, kamínky, volánky.

Pro každodenní nošení by měly být upřednostňovány více omezené možnosti. Nejlepší materiál je bavlna, je to nejpraktičtější a nejpříjemnější. Na ležérní šaty, někdy tam je diskrétní vzor, ​​který doplňuje obraz. Je třeba poznamenat, že v přítomnosti obrazu nemusí být zapotřebí žádné další příslušenství.

arrow