Redakce Choice

DIY dárky k výročí: originální nápady a možnosti

Anonim

Čekání na oslavu často přináší mnohem větší radost než ona. Koneckonců je nutné se na to připravit, vymyslet, co dávat, a zabývat se dalšími příjemnými problémy. Když přijde na výběr dárek, napadnou se různé myšlenky, ale dar k výročí nebo narozeninám dává vždy větší radost. Koneckonců je to v takových věcech, že dáváme naši duši a ukážeme, jak se chovat k člověku s úzkostí. Mnoho výrobků je vyrobeno poměrně jednoduše, ale vypadají velmi dobře.

Dárky k výročí

Výročí je událost zvláštního významu, a nestandardní nápady na dárky pomohou dát tento den jasných barev. Pokud máte v úmyslu překvapit narozeninového chlapce a dát mu nezapomenutelné emoce a náladu, pak vám doporučujeme dát přednost narozeninovému dárku, který si sami vyrobíte. A také je nutné myslet na neobvyklý obal a jak jej prezentovat originálním způsobem. Dále zvážit zajímavé možnosti.

Káva Srdce Topiary

Pokud chcete udělat originální dárek s nádechem romantiky, pak tato volba dokonale zapadá. Chcete-li darovat výročí vlastníma rukama, bude žena potřebovat následující součásti:

 1. Kávová zrna.
 2. Bavlněné podložky.
 3. Listy z lepenky.
 4. Drát je střední tloušťky.
 5. Barva hnědý odstín.
 6. Houba z pěnové gumy.
 7. Banka z odolného materiálu.
 8. Dřevěné tyčinky (mohou být pod zmrzlinou).

Z kartonu se střední hustotou vyřízněte dvě identická malá srdce. Vezměte dva kusy silného drátu, zabalte do papíru a nalepte na každý kus ve tvaru srdce. Z těchto prvků vytvořte objemové srdce tím, že mezi ně vložíte několik vrstev bavlněných podložek. Výsledný výrobek zabalte ze všech stran vatovanými kruhy a pevně zabalte závitem. Malování srdce hnědé a lepidlo kávových zrn na vrcholu. Zabalte „barel“ produktu bílou nití. Vezměte předem připravenou nádobu (nejlépe kovovou) a ozdobte ji dřevěnými tyčinkami. K tomu musí být pevně přilepeny k sobě po obvodu. Po tom, zabalte pot pásku pro krásu a spolehlivost. Uvnitř nádoby umístěte pěnovou gumu a vložte do ní hotové srdce na stonku. V případě potřeby lze hrnec ozdobit korálky, krajkou nebo umělými květinami.

Neobvyklé silueta na plátně

Originálním darem k výročí ženy vlastními rukama bude barevný obraz, napsaný osobně. A pro to není nutné mít talent umělce.

Vezměte bílé plátno nebo kreslicí papír a přikryjte ho světlými kousky z lesklých časopisů. Naneste prvky chaotickým způsobem, pokud je celý povrch desky nalepen. Po úplném usušení je nutné na ní upevnit siluetu obrazu, která se stane základem obrazu. Mohou to být květiny, stromy, ptáci, zvířata nebo dokonce gratulační text. Přes všechny tyto, použít akrylové barvy tupé barvy (béžové nebo šedé), takže jasný obraz na pozadí je jasně viditelný. Po úplném vysušení opatrně odstraňte siluetu z listu - a kreativní obraz je připraven. Vložte jej do odpovídajícího rámečku.

Rodokmen

Pokud jste zmatení nad tím, jak udělat dárek s vlastními rukama na výročí muže, pak si můžete vzít rodokmen pro nápad. Tento dojemný dar ocení zejména ti, kteří ctí rodinné tradice. Strom můžete nakreslit ve formě reálného stromu topiary nebo ho umístit jako obraz na plátno.

Chcete-li, aby produkt, je třeba vložit do pěny nebo jiného elastického materiálu několik kusů silného drátu a zabalit je s krásnou hnědou tkaninou. Na špičce každé improvizované větve přilepte prvky ve formě domácích listů, květin nebo srdcí s fotografiemi rodinných příslušníků v centru. Měly by být umístěny v určitém pořadí: nejstarší příbuzní jsou nahoře, pak mladší a vzdálenější po stranách (pokud jsou k dispozici).

Chcete-li na kreslicí papír umístit rodinnou historii, je nutné vyříznout oválné tvary z volné lepenky a ozdobit je po obvodu květinovým vzorem. V centrální části umístěte fotografie a nalepte tyto prvky na papír ve formě generického stromu. Hlaveň a korunka se doporučuje z plsti nebo jiného hustého materiálu. Taková objemová aplikace bude vypadat krásná a pevná.

Možnosti dárků pro mužské příbuzné

Do-it-yourself dárky pro muže na výročí nejsou jen produkty, ale mnohem více, protože mají teplo investováno do nich. Přijetí takového daru, narozeninový chlapec chápe, že ten, kdo ho strávil časem a energií, vymyslel něco jedinečného a zvláštního. Jako osobní dárek pro tátu, bratra, dědečka nebo milovaného člověka můžete zvážit následující:

 1. Autorova báseň napsaná na stylizovaném papíře. Můžete například použít starý list, válcovaný do trubky a umístit do dárkové krabičky.
 2. Obraz nebo kompozice ovoce původní nitě - ve formě auta, kytary, kola a dalších.
 3. "Mužský obraz", vyrobený z hřebíků a nití.
 4. Řemesla z přírodních materiálů (kužely, žaludy, mušle atd.).
 5. Lampa, vyrobená pomocí nití, lepidla a kuličky.
 6. Foto rámeček kusů CD-ROM.
 7. Ručně vyráběné sady klobouků a šátek.
 8. Keychain s kravatou.
 9. Podvazky.
 10. Taška organizátor pro kolo.
 11. Polštář, který je „oblečen“ v pánském oblečení, například košili, kravatě a svetr.

Analyzujme několik možností krok za krokem.

Masážní podložka pro nohy

Udělejte si dárek s vlastními rukama na výročí je hračka, může to být masážní podložka. Velmi nezbytná věc, užitečnost, kterou každý člověk ocení po náročném pracovním dni. Pro výrobu požadovaných mořských oblázků, obvyklé gumové rohože a superglue. K oblázkům, které jsou snadno spojitelné s gumou, je třeba je otřít alkoholem.

Chcete-li, aby byl dar ještě originálnější a oduševněný, můžete si vytvořit svůj vlastní ornament nebo dát nápis z oblázků. Je nutné přilepit oblázky těsně k sobě, aniž by mezi prvky zůstaly i nejmenší mezery.

Fancy Car Cushion Cover

Originální, samoobslužný dárek k výročí nebo narozeninám bude polštářem z rodinných fotografií. Dotýkající se produkt vždy potěší milovaného člověka, když je daleko od domova.

Vybrané snímky je nutné vytisknout na papír pro přenos tepla. Po tomto obrázku, musíte snížit, ležel na připravené polštář obrázek dolů a železné železo. Poslední krok je nutný pro přenos fotografií do tkaniny.

Nápady na dárky pro ženskou polovinu rodiny

Do-it-yourself výročí dárek by měl být spojen s krásou, květinami, nebo pohodlí domova. Jako prezentaci si můžete vybrat z následujících produktů:

 1. Domácí pohlednice zdobené stuhy, knoflíky, pompoms, krajky nebo tkaniny prvky.
 2. Kytice z papíru, látky nebo ovoce.
 3. Vnučka nebo dcera si může udělat cestu nebo zástěru pro vaření jako dárek k výročí vlastníma rukama ve škole.
 4. Plstěné závěsné hračky.
 5. Ručně vyráběná váza nebo květináč.
 6. Dekorativní polštář s originální výšivkou, obtiskem nebo nápisem.
 7. Ložní prádlo nebo ručník s vyšívanými iniciálami nebo pozdravem.
 8. Ornament z kamenů nebo korálků.
 9. Kreativní šátek z triček.
 10. Ručně pletený noční koberec.
 11. Fotoalbum, zdobený ve stylu scrapbooking.

Jaký jiný dar s vlastními rukama na výročí 55 let může být proveden? Například, aby mýdlo. Takový dar se může zdát neobvyklý, ale je užitečný pro každého. Použijte fantasy, pomůže vytvořit zcela unikátní produkt.

Chcete-li dar, který potřebujete mýdlo nebo mýdlo základny. Kromě toho je užitečná celá řada forem odolných vůči teplu. Mohou být vyrobeny z plastu, silikonu nebo pryže. Pro výrobu mýdla nelze použít výrobky ze skla a kovu.

Proces vaření je velmi jednoduchý: zalijeme želatinou studenou vodou a necháme ji bobtnat po dobu 40 minut, podklad zalepíme, roztavíme a přidáme k němu lžičku vody. Nalijte stejné aroma oleje, barvivo, a můžete také použít třpytky a třpytky. Toto vše promíchejte s nabobtnanou želatinou a nalijte do forem.

Sladká kytice

Vynikající dárek-dar výročí pro sladké zuby bude spoustu čokolád a dalších lahůdek. Pro jeho vytvoření budete potřebovat:

 1. Candy
 2. Vlnitý papír.
 3. Nůžky
 4. Umělé květiny.
 5. Lepidlo
 6. Zelená skotská
 7. Materiál.
 8. Špejle nebo párátka.
 9. Krásný papír na balení.
 10. Zelená cítila.
 11. Oboustranná páska
 12. Saténové stuhy.

Řezané 2-2, 5 cm vlnitého papíru na pásy, každý otočte uprostřed, přeložte na polovinu, vyrovnejte a vytvořte lístky. Ve středu lepidlo na rukojeti. Na vrcholu sladkého výrobku, připojte několik lístků se závitem. Zabalte základnu pupku a stonku zelenou páskou. Z plsti udělejte listy a upevněte je na stonky. Vytvořte kytici z výsledných květin s sladkostí, zabalte do krásného balicího papíru a kravatu s saténovou stuhou.

Legrační dárky pro výročí to udělat sami

Na oslavu narozenin mohou být uděleny komické diplomy a certifikáty. Legrační odměna, prezentovaná na dovolené, odlehčí náladu všem hostům a zůstane jako suvenýr. Například ženě může být předložen certifikát nebo certifikát nejkrásnějšího a věčně mladého. Uvnitř dokumentu budou značky na neobvyklých předmětech (ženská logika, provádění mnoha hodin telefonních hovorů, schopnost flirtovat atd.). Pokud uděláte takový komický dárek pro svou matku k výročí vlastníma rukama, bude vnímán s třeskem, určitě bude spokojen. Také, vtipné ocenění mohou být dány na manžela, tátu, moudrého vůdce, kolegu, a tak dále.

Kreativní balení

Když přemýšlíte o dárku, nezapomeňte na zajímavý obal. Například dárek může být prezentován v neobvyklém balicím papíru. Můžete si to z fotografií nebo psaní gratulace a komplimenty. Chcete-li porazit narozeninového chlapce na místě, můžete použít jeho oblíbená slova a fráze, stejně jako jméno použité v různých fontech.

Látkové dekorace

Původní dárek k výročí, vyrobený vlastními rukama, bude ještě srdečnější, pokud ho nezavřete do papíru, ale například na plátno ze starého vlněného svetr. Nebo můžete vytvořit obal pomocí japonské technologie furoshiki, která bude vyžadovat zbytečné věci. Tím se vytvoří útulnost a zdůrazní se uctivý postoj k narozeninám. Nezapomeňte na svazek zavěsit malou kartu s přáním.

Balení pytloviny

Udělejte dárek pro vaši babičku na výročí v krabici a zabalte pytlovinu na vrchol. Kravatu dárek s jasnou saténovou stuhou, přidejte korálky, umělé květiny a krajky - a dostanete neuvěřitelně elegantní a solidní design. Neméně zajímavé jsou malé sáčky, vyrobené z pytloviny, které slouží k prezentaci malého dárku.

Elegantní, lesk, krása

Tato možnost je nejslavnější a nejsvětlejší. Použijte nějakou zprávu na balicí papír s třpytkami. Může to být srdce, květ, jméno viníka nebo dokonce gratulační projev. Dokončete tuto krásu spoustou balónků.

Možnosti dodání dárků

Hledání a čekání na překvapení přinášejí narozeninám člověka o nic menší radost než samotný dar. Nejjednodušší způsob je uspořádat malý úkol. Dár je ukryt v určitém místě domu a poznámky jsou rozloženy podél jeho náměstí s pokyny, kde najít další klíč. První zpráva je ponechána v blízkosti polštáře nebo v pantoflích. Úkol je možné mírně zkomplikovat - na každé nápovědě bude napsán dopis, který bude muset být složen a dostanete jméno místa, kde leží dar.

Překvapení v míčích

Původní způsob, jak poblahopřát své ženě k narozeninám, je naplnit místnost heliovými balóny a uvázat každý malý domácí dárek na stuhu. Mohou to být například malé karty s deklarací lásky. V jednom z míčů schovává hlavní dar. Aby to všechno vypadalo ještě efektněji, mohou být koule umístěny ve velké krabici a předloženy vašemu milovanému. V tu chvíli, kdy bude otevřen, se koule rozptýlí po místnosti a způsobí tak vlnu nadšených emocí. Bude vám účtovat dobrou náladu po celý den a určitě si to budete pamatovat již dlouho.

Zamotané bludiště

Výročí se děje nejen ve zralém věku, ale i ve věku 20 let a ve věku 30 let, kdy je stále ještě málo dětí. Taková prezentace vlastního daru k výročí v 50 letech není pro každého, ale v mladším věku přinese spoustu pozitivních emocí. Dárek můžete prezentovat originálním způsobem pomocí vlastního bludiště. Zatímco narozeniny muž stále spí, kravatu si pevnou nit na ruku a konec na místo, kde leží dar. Po probuzení je jeho úkolem najít překvapení uvedenou cestou. Úkol může být komplikovaný a lehce zaměňován, například tím, že ho několikrát zabalí na kus nábytku.

Dárky přes prostředníka

Příjemným překvapením bude přijetí daru prostřednictvím kurýra, který ho doručil uprostřed slavnostního svátku. A také může předat důležitý dokument k narozeninám - fakturu za obdržení roční dodávky štěstí, lásky, zábavy, zdraví a dalších věcí.

Pokud chcete potěšit svou přítelkyni, můžete požádat osobu, která se denně setkává na cestě (například prodávající kávy nebo novin), aby jí poblahopřála, podala mu kytici a memento. Nezapomeňte dát kartu se jménem dárce.

Dárek k výročí, vyrobený ručně, by měl být nezapomenutelný a živý. Není těžké vyrobit originální dárek vlastníma rukama, stačí ukázat trochu vynalézavosti a odložit čas. Přemýšlejte o všech podrobnostech, od vytvoření až po doručení, a pak bude dosaženo hlavního cíle - narozeninový muž bude obviněn ze slavnostní nálady a bude si tento den dlouho pamatovat.

arrow