Redakce Choice

Jak vypadá černé dílo (tetování)?

Anonim

Umění tetování v těchto dnech vzkvétá. Vzrůstající počet řemeslníků vykonávajících svou práci s vysokou kvalitou. Zvyšuje se i počet jejich klientů, kteří chtějí svým stylovým vzorem zdůraznit svou individualitu. Pro nezasvěcené je těžké pochopit rozmanitost stylů a vybrat si nejvhodnější pro realizaci svých vlastních představ. Zkusme například zjistit, co je to „blackwork“ (tetování)?

Popis stylu

Stačí překládat původní anglický název Blackwork do ruštiny a je jasné, že hovoříme o převaze černé. Pro tyto tetování se používá pouze tato barva. Předpokládá se také přítomnost velkých skvrn, ale to je volitelné. V podstatě „blackwork“ (tetování) je úplným opakem realismu v umění aplikovat obrazy na kůži. Styl nemá žádná přísná omezení: výkresy mohou být velké nebo malé, umístěné na jakýchkoli částech těla. Pokud uvažujete o „černobílém“ (tetování), náčrtcích a dokončených dílech, všimnete si, že čáry jsou hladké a přísné.

Související pokyny

Blackwork se ozývá ve své náladě takovými směry jako: „neotraybalizm“, etnické tetování a „dovotk“. Černá a šedá má s tímto stylem mnoho společného, ​​ale jejich vztah je kontroverzní. „Blackwork“ (tetování) se také nazývá moderní černé tetování. Zvědavá je skutečnost, že klasické kresby jsou v mnoha ohledech podobné tradičním polynéským motivům. Navzdory své jednoduchosti je styl velmi populární v těchto dnech. Připravené tetování vypadají stylově a zajímavě. Nedostatek jasných barev umožňuje pečlivě nahlédnout do zápletky.

Zajímavosti

Nejjednodušší způsob, jak maskovat skvrny na kůži nebo zablokovat unavené tetování, je udělat blackwork (tetování). Kreslení jednou barvou není vůbec obtížné a mnozí, kteří si chtějí ozdobit svá těla, přijdou do salonu s tetováním s vlastními náčrty. Pokud chcete, můžete v tomto stylu vytvořit libovolný obrázek, což znamená, že prostor pro kreativitu je neomezený. Věnujte pozornost "blackwork" (tetování) - náčrtkům na fotografiích. Zde můžete vidět cokoliv: od jednoduchých čtverců a kruhů až po složité ornamenty nebo detailní kompozice. To je široce věřil, že jedna barva je používána v blackwork. Vytváření stínů je totiž možné. Technicky podobné prvky obrazu jsou zpracovány v základní tečkované barvě, ale někteří mistři přidávají trochu jinou barvu.

arrow