Redakce Choice

Boty s širokou horní nohou pro ženy módy

Anonim

Dámské boty s krokem „krok“ s širokým a mírně drsným bootlegem ze světových lávek do prostoru obyčejných ulic a chodníků. Hrubý střih a mírně arogantní styl, připomínající dýmku, neodradí ani mladé módní ženy ani ženy v atraktivnějším a zralém věku. Šířka vrcholů se příliš nemění od vrcholu ke kotníkům, což je překvapivě kombinováno se štíhlou dámskou nohou a hustšími. Mobilita k tomuto řešení dodává schopnost vyrovnat ne zcela hladkou siluetu nohou.

Sortiment

Každý rok je trh s obuvnickými výrobky doplněn o úžasné modely se širokou špičkou - šťavnaté léto s všestranností textur, praktickými a neuvěřitelně teplými zimními botami na celé noze a prostě ohromujícími trendy demi sezónami. Mistři stále více soutěží o funkčnost, krásu a kvalitu svých bot. Hlavní rada může být vybrána: trochu svěží nebo jen větší krásy by měly dávat přednost těmto botám a jen zřídka se dostanou k moci klasických stylů - takže nohy se vizuálně protáhnou a získají slušný vzhled.

Rozsah barev

Co se týče barevného designu, designéři věnují více pozornosti klasickému gamutu - jemným hnědým tónům, zářícím černým odstínům a gamutu béžových teplých odstínů zůstávají nespornými vítězi mezi všemi ostatními. Ale spravedlivý sex může zůstat klidný - barvy nebezpečného leoparda, bezohledného pythonu nebo nepolapitelného ještěrka zůstávají mimo jakýkoliv zákaz. Vysoké boty v těchto odstínech budou působit dechberoucí. Nejenže přidají štíhlost a lesk, ale dodají potřebný šarm.

Co to dělají?

Boty s širokou špičkou a plnými nohami jsou často vyrobeny z přírodních, odolných a krásných materiálů - hrubé kůže, hedvábného semiše a ještě více moderních nubuků, pohyblivé koženky a teplých velur. Také modely s gumovou botičkou s nimi soutěží se všemi svými možnostmi - kategoricky praktickým řešením v extrémně ošklivém a nestabilním počasí. Popularita si získala i obuv s přírodními kožešinovými vložkami. Důležitým aspektem je schopnost kombinovat podobné pletené boty s podobnými materiály nebo vložkami v oděvu. Na vysoké boty, aby co nejvíce různých podešví. Můžete vidět modely s dřevěnými nebo proutěnými klíny, stejně jako s malým, ale zcela pohodlným patem. S tak širokým rozsahem bot bude vybraný obraz naplněn upřímností, teplom a neomezenou energií.

Co mohou ženy nosit takové boty?

A teď blíže k obrazu. Nosit boty s širokým vrcholem na plné noze není jen s trubkami nebo se zúženými kalhotami. Ačkoli toto rozhodnutí je již pevně zařazeno do klasické série. Kombinace hrubosti a lehkých šatů nejenže otočí hlavu mužů, ale také způsobí závist žen kolem. Vzdušnost celé postavy, ženských zvratů a okouzlení - to je to, co potěší široké vrcholky v létě. Tkané nebo lehké pletené boty účinně zdůrazňují lichoběžníkovou sukni, geometrické lemy šatů uprostřed kolena. Za zmínku stojí také zaměření rustikálního komfortu a romantismu. Například letní boty se širokou špičkou a plnou nohou se stanou bezpodmínečným přítelem pro šifónové, tiskové nebo jemné bavlněné šaty s jemným potiskem.

A co jiného je kombinováno s takovými botami? Podívejte se také na ohromující boty se širokým hřídelem na celé noze v tandemu s tužkovými sukněmi, rozšířenými a odvážnými krátkými sukněmi a krátkými kalhotami. Obraz je ženský, vzrušující, nepochybně útulný. Ale pikantnost odborníků navrhuje zvýšit díky dechberoucí krajky - vysoké a široké boty a lákavé krajky zvýší míru vášně v minutách, zatímco v žádném případě kazí vzhled dívky.

No, ve skutečnosti byste se neměli ani zmínit o brutalitě a drzosti ... Boty s velkou nohou k plné noze jsou jen nepostradatelným skladištěm pro milovníky, aby svým obrazům přidali jiskry a sílu. Kožené výrobky ve formě těžké bundy nebo indické motivy budou neposkvrněnými kamarády takových modelů. Tart barvy násobí mírně hrdinský vzhled, stínování vlasů a očí. Velké tématické náušnice, přírodní pásy nepřidávají jen váhu, ale vizuálně doplňují oděv vitálním jasem, výrazem a smyslností.

Závěr

V důsledku toho stojí za to připomenout základní pravidlo - není třeba podstupovat bouři módních trendů. Pokud se chystáte na boty s širokým vrcholem, pak byste měli porazit je v nejvíce ziskové a slušné způsobem, pomocí oblečení a doplňků.

arrow