Redakce Choice

Co dát dívce 18 let: originální nápady

Anonim

Většina z nich je hranicí mezi dětstvím, dospíváním a dospělým životem. S nástupem osmnáctých narozenin dochází k určitému kliknutí ve vědomí, což znamená dosažení okamžiku, kdy se všechno změní. Zvláštní význam má většina mladých žen. Okamžik, kdy jsou starší, zralejší, moudřejší, nezávislejší, více ženský - pro ně je to skutečná událost. Proto je svátek, slavený v osmnáctých narozeninách, slaven se zvláštní slavností a zvláštní náladou. Ale co dát narozeninám v 18 letech?

Dárek od rodičů

Rodičovská láska k dětem je neomezená. Od narození se snaží, žijí, pracují, pracují ve prospěch svých dětí. Připraveni dát poslední pro blaho a štěstí svého dítěte, mnoho maminek a maminek hýčkat své děti s příliš drahými a příliš komplikovanými dary, které zdaleka nejsou základními potřebami. Takže v předvečer významných jmen se zoufale začínají přemýšlet o tom, jak potěšit svou dospělou dceru tak zvláštním způsobem a co dát dívce 18 let.

Dárkové možnosti od rodičů jsou široké v jejich možném rozsahu. Může se jednat o následující vybavení pro dceru:

 • Nový pomůcka - svět je tak šílený, že téměř každý člověk na planetě pronásleduje trendové modely moderních telefonů, tabletů nebo notebooků, které vyjdou každý rok, takže téměř každý více či méně bohatý rodič se snaží potěšit svou dceru takovým překvapením;
 • domácí spotřebiče - pokud dcera začala žít odděleně, byla nucena přebývat v koleji pro studium nebo z nějakého jiného důvodu, rodiče jí obvykle poskytují veškeré potřebné domácí spotřebiče: mixér, toustovač, mixer, žehlička, vysavač a další domácí potřeby budou perfektní dar pro nezávislou dceru;
 • platba za školné za práva - hýčkat své malé dítě, které se stalo dospělou dámou, její rodiče, kteří ji vidí jako budoucího řidiče automobilu, se snaží;
 • auto - nejbohatší starší členové rodiny si mohou dovolit svému dítěti zběsilé potěšení rozjímat o novém příteli se čtyřmi koly s obrovským dárkovým lukem na střeše pod okny svého pokoje;
 • Obálka s penězi - pravděpodobně nejúspěšnější v nedávné době, je považována za dar ve formě peněz, a to nejen od rodičů, ale nejen za věk; hotovost byla vždy, je a bude tou nejnutnější a nejbezpečnější variantou jako dárek k narozeninám.

Dárek od mladého muže

Co dát dívce na 18 let rodičům je jednoduchá otázka, můžete seznam seznam možných možností na velmi dlouhou dobu. Ale co mladý muž, který se nemůže rozhodnout o překvapení pro její milovanou v tento slavnostní den pro ni? Co by měl člověk dát dívce 18 let, jak ji překvapit, prosím a dát radost?

 • Za prvé, jedním z nejočekávanějších a nejpříjemnějších okamžiků pro ni bude rozjímání o milovaném s náručí svých oblíbených květin. Dívky jsou šíleně zamilovány do krásy a vůně čerstvých a jasných květinových rostlin. Oslňující téměř každou dívku profil fotografie s obrovskými kytice květin, aby ostatní dívky chtějí stejné. Proto je win-win krásným květinovým překvapením.
 • Za druhé, jak se zpívá v jedné slavné písni, „nejlepší přátelé dívek jsou diamanty“. Co dát své přítelkyni na 18 let? V tomto případě jsou místa klenotů různých výkladů: rafinovaný zlatý prsten s úhledným roztomilý kámen nebo náramek na ruce v úžasné elegantní tkaní, stejně jako bičík na krku nebo roztomilý přívěsek v bílém zlatě. Mnoho dívek dává přednost krásné náušnice s jasnými kameny - to je také jeden z vítězných možností pro chlapa, který chce přivést svou přítelkyni do dospělosti.
 • Za třetí, může to být oblíbený parfém mladé ženy. Dívky jsou v tomto věku tak předvídatelné, že jsou tak ráda orazítkované, uznávané veřejnými a rozšířenými možnostmi dárků, které ve skutečnosti dávají chlapcům možnost snadno se rozhodnout o současnosti a odhadnout jednu z nejočekávanějších a nejpodstatnějších možností pro své dámy.

Dárek od přítele

18 let je věk, kdy dívky mají stále hodně kamarádek a sdílejí s nimi intimní tajemství, sny a touhy. V tomto věku, jak se říká, se kamarádky moc nestávají. Mezi nimi, samozřejmě, jsou nejlepší a sekundární, ale skutečnost, že existuje mnoho v jejich mládí nepodléhá popření. A pro ně otázka, co dát přítelkyni na 18 let, není těžké. Koneckonců, opravdové přátelství se otevírá a obrací dívčí duše do sebe téměř zevnitř - tak jak můžete vědět, co vaše milovaný přítelkyně touží po osmnáctých narozeninách?

První věc, kterou si mladé krásy rádi navzájem dávají, je samozřejmě kosmetika. Nápadný novofangledovaný matný rtěnku nebo značkový brasmatik inzerovaný každým, stejně jako současný trend modernosti v podobě hromadné palety stínů nebo korektorů - to je úplný seznam hlavních ženských věcí, které potěší každou narozeninovou dívku jako dárek od přítelkyně pro dospělost.

Druhým nejočekávanějším dárkem od přítele je stylová kosmetická taška nebo peněženka. Dívka pochopí dívku: peněženky, spony a kabelky se nestají moc, bez ohledu na to, kolik nakupujete - stále chcete nový, v nové barvě, v novém designu, od nové značky.

Konečně, první tři ve formě dárků pro přítelkyni na narozeninovou oslavu končí světlým a chytlavým doplňkem. Může to být bižuterie v podobě objemných kovových náramků, řetízků nebo kroužků, nebo kožený opasek s vážným odznakem od renomovaného výrobce, nebo to mohou být moderní brýle s mimořádným stylovým rámem nebo tvarem, který je moderní.

Originální dárek 18 let

S nejbližšími lidmi na narozeninovou oslavu dospělých a nejočekávanějšími možnostmi dárků k narozeninám je vše jasné - v podstatě se jedná o docela předvídatelné věci. Ale co dát dívce 18 let originálu? Jak překvapit mladou krásu v jedné z nejdůležitějších svátků jejího života?

Jednou ze zajímavých možností je jízda balónem po městě. Žádná z dívek nenechá lhostejný podobný nápad. Další neobvyklé překvapení pro mladou narozeninovou ženu může být slavnostní ohňostroj na její počest. Můžete překvapit charmer s okvětními lístky šarlatových růží pokrytých v podlaze a nábytku povrchy a kytice stejných květin na prominentní pozici v dárkové kulaté krabici. A můžete ukázat ještě větší originalitu a pozdravit narozeninovou dívku z televizní obrazovky nebo v rotaci na rádiu žijící s nejlepšími přáními a upřímnými pozdravy.

Levný dárek pro nástup věku

Jsou situace, kdy finance, jak se říká, „zpívají romance“, a není možné překvapit originální dárek s mladou dámou. Tak co dát dívce 18 let? Levná, ale docela jasná a příjemná pro dospělou madam, bude překvapení jako video zachycené na jakémkoli gadgetu s velkým počtem lidí, kteří jí gratulují, milovaným a příbuzným nebo úplně cizím lidem. Zde je hlavní myšlenka, zajímavý nápad, teplá slunečná slova, která budou znát směrem k dívce od jejích milovaných příbuzných a dalších neznámých, ale příjemných lidí. Tento dárek nemá cenu penny a potěší dívku ne méně než kabelku z krokodýlí kůže nebo nové semišové boty s patou.

Neméně kreativní a zcela rozpočtovou možností je simulovat koláž fotografií hrdiny příležitosti z různých událostí a každodenního života s povinnými postskripty a přáními. Takové dary vždy potěší oko a zahřejí duši čistotou dojemného okamžiku.

Dárek pro módní ženy

Co dát dívce po dobu 18 let, pokud je skutečný vole a nekontrolovatelný fashionista? Na jedné straně je velmi snadné odpovědět na tuto otázku, protože množství oblečení, obuvi a doplňků v moderním světě nákupních center odstraňuje nedostatek takových věcí. Ale na druhou stranu, musíte dobře znát chuťové preference mladé dámy, aby nedošlo k nesprávnému výpočtu s darem. Co můžete dát módy v den její většiny:

 • jasný módní tippet - jednoduchý a vkusný;
 • elegantní hodinky na náramek - vždy v ceně a vždy vhodné pro tento typ dívek;
 • malá značková kabelka - co skutečná dáma potřebuje;
 • dlouhé kožené rukavice - vynikající dárek pro kožešinový výrobek s trojčtvrtečním rukávem, vhodný pro všechny milovníky kožichů;
 • předplatné do salonu krásy, solárium, lázně, masáže - tam, kde je krása, tam je móda.

Dárek pro chytré

Není těžké najít dárek pro milovníka novodobých nových věcí ve světě kosmetických služeb a designových předmětů. A co dát dívce 18 let, pokud se angažuje ve vědě nebo je hluboce ponořena do studia, do výzkumné práce, do studia různých předmětů a vlastností přírody, společnosti, vesmíru?

 • Kniha je hlavním darem pro dívku, která usiluje o osvícení a nové poznání osmnáctého dne svého narození.
 • Přechod na vědeckou konferenci - možnost zúčastnit se nebo se zúčastnit fóra nejvíc důvtipných a inteligentních mladých vědců, bude nejvíc vítán jako dárek pro intelektuálně vysoce vyvinutou dívku.
 • Příležitost seznámit se s vědeckým idolem - setkání s těmi, na které narozeninová žena obdivuje, obdivuje a ctí jeho díla, bude nezapomenutelným dojmem jejího věku.

Dárek pro kreativní dívku

Co dát dívce 18 let, je-li tvůrčí osoba? Zde je třeba vycházet z jejích specifických koníčků.

Pokud dívka miluje hudbu, můžete jí dát módní cool sluchátka nebo moderní trendy hráče. Pokud se sama zabývá hudbou, pak bude dobrým darem určitý hudební nástroj.

Bude-li narozeninová dívka budoucím umělcem, pak bude drahá jejímu srdci nová paleta barev nebo sada kvalitních štětců pro její díla.

Pokud má dívka zájem o šití, nejvhodnějším darem pro ni bude dělat to, co má ráda, takže darování materiálů pro práci ve formě tkanin nebo nástrojů by bylo velmi dobrým rozhodnutím.

Dárek pro sportovce

Co můžete dát dívce sportovci 18 let? Členství v posilovně je skvělý nápad. Neméně úspěšná volba - certifikát pro návštěvu jógy nebo aerobiku na dlouhou dobu. Zkušení lidé mohou svěřit nákup sportovního oblečení pro mladého sportovce, aby nebyli špatní s velikostí a stylem. A můžete se pokusit představit inventář svého oblíbeného sportu nejinovativnějším darům: buď budou brusle, nebo baletní pointe boty nebo gymnastické vybavení.

Dárek pro romantickou přírodu

Co dát dívce 18 let, pokud - tenká, romantická příroda? Pro tyto mladé dámy není finanční hodnota daru významná. Jsou to důležitá duše, která je investována do skromného daru, stejně jako síly, které byly vynaloženy na vytvoření překvapení. Ručně vyráběný dárkový dárek s hlubokým významem, jako je rodokmen nebo některé takové věci, potěší narozeninovou ženu, snílek, stokrát více než nový telefon nebo značkový notebook.

arrow