Redakce Choice

Mizuno Sport Tenisky

Anonim

Ve sportu hraje důležitou roli výběr správné boty. Proto je věnována velká pozornost vývoji profesionální obuvi pro různé sporty. Mizuno společnost - japonské high-tech modely. Jedná se o značku, která je předním výrobcem nejlepšího vybavení pro běh, volejbal, golf a judo.

Mizuno Wave Lightning Boty na volejbal

Tento model byl vyvinut ve speciálních laboratořích výrobce. V průběhu výroby byla využita inovativní výstavba společnosti. Díky tomu mají tyto tenisky Mizuno nejdůležitější vlastnosti sportovní obuvi:

  • měkkost;
  • lehkost;
  • mobilita;
  • udržitelnosti.

Jedná se o parametry, které jsou potřebné k tomu, aby se hráč rychle pohyboval po hracím poli.

Speciální vývoj Studio Sozo, které se používá při výrobě sportovní obuvi, eliminuje pravděpodobnost sklouznutí a snižuje zatížení kotníku. V tomto případě je deformace boty v procesu nošení minimální a její životnost je mnohem delší.

Tenisky Mizuno jsou vybaveny speciální technologií Intercool, která zajišťuje ventilaci v podešvi při zachování optimální teploty a eliminuje pot a přebytečné teplo ventilačními kanály.

V jediné a odnímatelné stélce jsou komponenty, které jsou zodpovědné za odpružení a zvyšují elasticitu, absorbují otřesy.

Stabilní přilnavost, která se vytváří mezi podešví a povrchem hracího pole, je způsobena speciálními vložkami a spojovacími prvky ve spodní části boty. Ve složení spojovacích komponentů je přítomen jediný kaučuk.

Design

Specialisté, kteří vyvinuli tento model, se snažili vzít v úvahu anatomickou strukturu nohy. Tato bota se dokáže přizpůsobit stylu běhu hráče, který ho nosí.

Vrchol je vyroben ze síťoviny, která umožňuje vstup vzduchu dovnitř, což umožňuje ochlazení nohy včas a nezabraňuje dýchání kůže.

Chrániče jsou umístěny ve formě speciálního vzoru, který eliminuje pravděpodobnost prokluzování a zvyšuje trakci.

Přitahuje boty s krásnou kombinací barev. Pro ty, kteří milují světlé barvy, existují modely ve fialové a žluté.

Cena obuvi Mizuno

Tato bota byla navržena speciálně pro profesionální sportovce s použitím nejlepších materiálů a nejnovějších technologií, takže a priori to nemůže být levné. Pokud prodávající nabízí levný model, pak je třeba chápat, že s největší pravděpodobností prodává padělek. Proto byste měli nakupovat produkty s licencí nebo v značkových prodejnách, jejichž pověst je nepochybná.

Průměrná cena za jeden pár bot je 6500 rublů. Mizuno Wave Lightning tenisky stojí 10.000 rublů. Tam jsou modely, které stojí o něco méně, asi 3000 rublů. Tam jsou velmi drahé tenisky, jejichž cena přesahuje 20.000 rublů.

Mizuno tenisky Recenze

Recenze sportovní boty Mizuno jsou pozitivní. Profesionální hráči, stejně jako amatéři, jako pohodlí a spolehlivost této boty. Mizuno tenisky jsou dychtivé kupovat kvůli jejich vysokým amortizačním vlastnostem. Všimněte si také snadnosti sportovní obuvi této společnosti a vysoké odolnosti proti opotřebení.

Specialisté, kteří testovali boty, zaznamenali vysokou kvalitu výrobku, jehož výroba využívala nejnovější technologický vývoj.

Vědci prokázali, že je nutné používat různé modely tenisek pro volejbal, fotbal a běh, aby bylo dosaženo maximálního pohodlí. Pohodlně zvolený model pomůže dosáhnout nových vítězství.

Kvalitní obuv vyrobená japonským výrobcem děkuje za dlouhou životnost.

arrow