Redakce Choice

Crimson šaty: fotografie, styly, co na sebe?

Anonim

Malé karmínové šaty - téměř jako černá - jsou nedílnou součástí šatní skříně světlé a sebevědomé moderní ženy. Toto oblečení bude vyhovovat jak mladé dívce, tak odvážné obchodní ženě, nebo dokonce i matce velké rodiny na rodinné večeři. Můžete snadno najít karmínové šaty pro dívky: hlavní věc je vybrat správný odstín a styl. A jak to udělat, čtěte níže!

Kdo je vhodný?

Odpověď na otázku: kdo si může dovolit nosit karmínové šaty, je velmi jednoduchá. Každý! Tato verze obrázku bude vyhovovat každé dívce a ženě. To však neznamená, že byste neměli přemýšlet o střihu nebo odstínu: rudý může být jiný. Hodně záleží na tom, co se nosí s karmínovými šaty!

Výběr oblečení podle barvy vlasů: brunetky

Světlé brunetky se hodí do bohaté karmínové verze šatů. Nebojte se jít příliš daleko s pobuřujícími: podobná barva vypadá draho a nemusí být chytlavá. Co může nosit brunetka? Zlaté nebo stříbrné prvky vypadají docela zajímavě jako příslušenství, můžete kombinovat karmínové s jasně fialovou. Ale nezapomeňte, že takový obraz není vhodný pro každou příležitost: je nepravděpodobné, že to bude odpovídat etiketě nebo vhodné pro rodinnou procházku do parku, kde se všichni valí na kolotoči a sníží cukrovou vatu. Na dívkách s černými vlasy, podivně dost, velmi zajímavé šaty budou vypadat ve spojení s černým příslušenstvím. Vhodnější je satén nebo semiš, ale u některých modelů karmínových šatů si můžete dovolit kožené boty nebo dokonce i tenisky.

Blondýnky

Na fatální brunetky karmínové barvy opravdu vypadá velmi působivé a drahé, ale to neznamená, že roztomilé blondýnky by měly zůstat dál. Ano, bohaté odstíny na dívkách s blond vlasy nebudou vypadat tak výhodné, ale nikdo nezrušil světlá barevná řešení. Blondýnky jsou vždy lepší koupit karmínové šaty, jejichž stín bude co nejblíže k jemné růžové. Jaká je kombinace takového obrazu? Světlé doplňky jsou ideální pro statečné dámy. V tomto případě je však hlavním rizikem přehánění. Pokud zvolíte nasycené modré nebo zelené čerpadla, neměli byste je kombinovat s měkkými karmínovými šaty a červenou kabelkou. V takové situaci, od opravdové krásy, následované množstvím pohledů, se v okamžiku změníte na bezmocnou hloupou dívku, která získala příliš mnoho neobvyklých věcí. Velmi zajímavé světlé příslušenství bude vypadat s karmínovými šaty na podlaze. Představte si, že: mírně zvednete lem, stoupáte po strmých schodech a okamžitě se změníte v tajemnou dívku. Kdo ví, co jiného lze skrýt pod tímto luxusním oblečením?

Zrzka

Pro červené dívky, připraveni na odvážné rozhodnutí, karmínové šaty - skutečný nález. A v tomto případě se bude provádět řada odstínů v závislosti na tom, který znak chcete vytvořit a co chcete dosáhnout. tak, aby přilákal pozornost, bude nasycený malina určitě vyhovovat. V kombinaci s jasným make-upem (opět bez fanatismu) přitáhne co nejvíce pohledů, jak mužských, tak ženských! Chcete-li vytvořit jemný, romantický obraz, naopak stojí za to si vybrat malinu s příměsí bílé. Takové rozhodnutí je ideální pro první rande: poněkud skromné, ale fascinující.

Výběr oblečení na obrázku: barevný prvek

Každý zástupce krásné poloviny lidstva je individuální, stejně jako její postava. Pojďme označit obecná pravidla, která musí být dodržena při nošení karmínových šatů, aby se vytvořil elegantní vzhled.

Nejprve se musíte naučit, že karmínová barva nemá žádná omezení. Není ochoten zvětšit objem boků nebo pasu, samozřejmě, pokud zvolíte správný styl. Jediný důvod, proč tento barevný roztok nemusí být vhodný, je nadměrný jas. Existují typy žen, které nemají jasné rysy obličeje a hollywoodské opálení. Pro ně může být karmínová barva větou, zastíňující samotný personál. Ale nezoufejte! Není divu, že takový krásný lék jako kosmetika byl vynalezen pro krásné dámy! Světlý make-up a všechno - perfektní obraz je připraven!

Tvar a styl oblékání

Když už mluvíme o postavě, je nutné se zaměřit na siluety. Je jasné, že pokud nemáte dokonalé nohy, neměli byste nosit mini. Kromě toho, s nadbytečným objemem v bocích, je třeba se vyvarovat modelu netopýrů. Tato rada se může zdát podivná, ale vizuálně zvětšující oblast ramen vytváří efekt extra centimetrů v bocích. To se děje díky tomu, že pas v "netopýři" je ztracen, a tak riskujete, že postavu postavíte na skutečné náměstí tím, že ji zbavíte jakékoli ženskosti.

Těsně přiléhající siluety jsou ideální pro dívky, které mají štěstí, že se narodí s postavou přesýpacích hodin. Tento model bude vyhovovat naprosto každému modelu: od beztvarého sáčku až po sexy mini. Hlavní věc - vybrat správné příslušenství a váš obraz bude vždy vítězný. Dokonce i když vaše nohy chytit všechny vypadá, nebojte se dlouhé karmínové šaty! Riddle je hlavní zbraň ženy.

Pokud máte krásnou poprsí, neváhejte to zdůraznit při zpívání modelů s nízkým řezem. Znovu byste to však neměli přehánět: sexuální kouzlo a prodejní vulgárnost - věci jsou naprosto odlišné a měli byste si to vždy pamatovat.

Pro šťastné majitele výrazného pasu jsou pro Vás ideální karmínové šaty s barevnými vložkami v této oblasti. Nejvýhodnější a proto často se vyskytující kombinace: karmínová tkanina s černými vložkovými prvky. Proč Je to jednoduché: černá barva pomáhá tvarovat postavu tak, že žena vypadá jako bonbón. Nebuďte v pokušení koupit karmínové šaty s vložkami světlejšího odstínu nebo barvy. V tomto případě riskujete, že se vaše krásná pas změní v mírný obrys. To je dáno tím, že vložky světla přidávají další centimetry a naopak tmavší podkladová tkáň vizuálně snižuje objem jednotlivých částí těla. Proto byste se měli vždy snažit a pečlivě zvážit věc před spěcháním do bazénu s hlavou a platit za to při pokladně.

Jakou příležitost nosit?

Kdy, za jakých okolností, stojí za to nosit karmínové šaty? Fotografie z červeného koberce naznačují, že tato možnost je vybrána jako večerní pohled i hollywoodských hvězd. To však není vše. Pravděpodobně jste již dohadovali, že takové šaty jsou vhodné pro absolutní akci jakéhokoli druhu: od procházky v parku s kočárkem k výletu do Velkého divadla nebo k večeři k šéfovi. Stojí za to si pomalu zvykat na myšlenku, že karmínové šaty jsou univerzální věc, jen nález! Jediné, na co byste neměli zapomenout, je, že to může být jiné. Souhlasíte, že šaty na první rande a červený koberec by měly být poněkud odlišné (a upřímně řečeno, silně). Podívejme se na několik konkrétních příkladů karmínových obrázků.

Neformální styl

Nádherná volba pro malinový pohled na podzimní den - pletené šaty s volným střihem. Může se podobat rouchu nebo být šitý ve stylu „netopýra“ (nezapomeňte, že tento styl nebude vyhovovat všem). Můžete nosit takové šaty s tenisky a čepici nebo přidat vysoké boty a zajímavý šátek. Nezapomeňte však, že příslušenství by nemělo být hrubé: maximální počet barev kombinovaných v šatech by v ideálním případě neměl překročit tři (ve výjimečných případech je přijatelná kombinace čtyř nebo pěti odstínů, ale v tomto případě riskujete, že nebudete vytvářet jasný, ale bez chuti obraz). Jistě, je nepravděpodobné, že půjdete do práce v takovém outfitu, ale zcela na univerzitu nebo se setkáte s přítelem.

Kancelář oblékání

Nikdo však na pracovišti nezrušil karmín. Ihned je třeba poznamenat, že barva by neměla být ani chytlavá, ani příliš nasycená. Pro kancelářské možnosti se hodí tmavé odstíny, blíže k černé nebo fialové barvě. Každá dívka, která si oblékne karmínové šaty, by měla pochopit, že tato barva sama o sobě je rizikem a vysokými náklady, a proto si vybrat obrázek pro kancelář, neměli byste ji rozkládat různými doplňky nebo nosit krátké a detailní modely. Barva udělá vše pro vás, v každém případě budete vypadat neodolatelně, takže se omezte na ty nejobvyklejší boty tmavé barvy nebo béžové verze stejné boty. Nejjednodušší zlaté doplňky budou vypadat skvěle jako šperky: ne velmi masivní náušnice a elegantní zlatý přívěsek. Zlaté doplňky s malými diamanty budou vypadat draho.

Večerní obrázek

Už jsme se zmínili o červeném koberci z Hollywoodu. Ano, karmínové šaty se vejdou sem! Anne Hathaway v Valentino karmínové krajce, Emma Stone a Giambattista Valli a mnoho dalších hvězd (například neodolatelný Scarlett Johansson). Šaty speciální, nádherné barvy jsou častými hosty na každém obřadu: od Oscara po charitativní recepce. Ale ne všichni z nás na koberci chodí sem a tam. Crimson šaty jsou rozhodně vhodné nejen pro takové elitní večery.

Jít na svatbu s přítelem nebo sestrou? Chcete zapůsobit na každého svým skvělým obrazem na večer u příležitosti narozenin šéfa? Chystáte se k výročí své milované babičky, kde budou všichni vaši příbuzní? Pro některé z těchto a mnoho dalších možností dokonale zapadají šaty karmínové barvy. Proč Je to jednoduché: možnosti drahých obrázků a barev budou vždy v módě a budou vhodné v jakémkoli slavnostním nastavení. Čerstvé odstíny budou velkým zvýrazněním v obraze dívky a pro zralou dámu bude skutečným klíčem k blingu bohaté možnosti. Tmavé karmínové šaty jsou ideální volbou pro vás! Hlavní věc - nezapomeňte na make-up a správné příslušenství. Ale to není všechno! Nebojte se být krásný! Neváhejte a uvolněte se, věřte a svět vám okamžitě otevře ruce!

arrow