Redakce Choice

Kde se nosí bílé koktejlové šaty

Anonim

Každá žena v šatníku má oddělené místo pro prázdninové oblečení, kde by v centru pozornosti měly být takzvané koktejlové šaty. A pokud tomu tak není, je čas přemýšlet o výběru, zejména v letní sezóně.

Jaké by měly být koktejlové šaty? Nejuniverzálnější odpověď je elegantní, pohodlná, vyrobená z krásné tkaniny. Po mnoho let, tyto šaty nevypadá z dráhy a ovlivňuje všechny nové a nové původní typy.

Podle Coca Chanela by každá žena měla mít černý oblek. Proč ne bílé koktejlové šaty? Možnost, která vyhovuje každé ženě, nejen nevěstě, ale také všem ženám, které vedou aktivní společenský život - od oficiálních akcí až po plážové večírky.

Univerzální bílá barva

Co přitahuje bílé šaty? Za prvé, jeho všestrannost. Tam je však zastaralý stereotyp, že bílé koktejlové šaty vždy vyplní. Není třeba o tom přemýšlet. Zkuste si vybrat ten správný styl a model, který dobře sedí. A bílá barva v kombinaci se speciálním, individuálním střihem dokonale doplní obraz každé ženy, přidá potřebný objem a skryje ji tam, kde je to potřeba. Bílé koktejlové šaty vypadají šlechtické, ušlechtilé, a co je nejdůležitější, vhodné v každé situaci.

Díky moderním trikům a nuancím každého modelu budou bílé šaty demonstrovat jemnost, ženskost a kouzlo krásné dámy, bez ohledu na její podobu. Pokud jde o volbu - je bohatší než kdy jindy, stačí se podívat na návrhy jakéhokoli módního domu a jen na slavnostní obchod s oblečením.

Bílé koktejlové šaty: mnoho možností

Pokud budete mít styl a styl pro šaty v bílém, pak v zásadě pro něj neexistují žádné silné výjimky. Na vrcholu popularity modelu:

  • bez ramínek;
  • s asymetrií;
  • volné nošení;
  • s třásněmi.

Je bezpečné říci, že mnoho dívek, které se vdávají, dávají přednost večerní verzi bílých šatů.

Po mnoho let, krátké koktejlové šaty - na vrcholu Olympus. V této sezoně je krátká verze doprovázena skromnou horní částí s ramenními popruhy nebo bez ramenních popruhů, nebo s použitím originálních načechraných tkanin na rukávech.

Bílá klasika

Ponořit se do obrazu této bohyně pomůže obléknout romantický plán ve stylu "říše". Volný střih, snadnost pohybu, jakýkoliv typ postavy, ženskost - ne všechny výhody takových šatů. Pokud chcete dosáhnout vzduchového efektu, měli byste věnovat pozornost svěžím možnostem. Lehká tkanina, mnoho záhybů, krásný vzor.

Klasická verze je koktejlové šaty. Bílé šaty tohoto modelu se hodí téměř k jakékoliv postavě. Tato možnost zdůrazní výhody ženských forem a zároveň skryje nevýhody. Zejména by to bylo vhodné na obchodních akcích.

Ano - extravagantní bílá

Pro milovníky extravagance je nejlepší volbou asymetrie. Nerovný lem, šité záhyby, silně utrainy - všechny tyto nové trendy sezóny. Je také možná směšná směs stylů, kde můžete klidně kombinovat nekompatibilní na první pohled kožešiny a kůže, krajky a saténu. Extravagantní modely s průhlednými vložkami, originálními výřezy, peřím. Takové šaty samozřejmě zdůrazňují ideální parametry svého majitele. To je věřil, že jen bílé koktejlové šaty s krajkou se stal favoritem pro dámu nějaké čistoty, romantiky a skromnosti, na jedné straně, a eleganci a sexualitu - na straně druhé.

Láska přitahuje pozornost a věčný smysl pro oslavu? Pak se vaši společníci - lesk a jiskru kamínky. Jsou vhodné pro bílou verzi, zejména móda aktuální sezóny právě ukazuje takové modely.

Módní koktejlové šaty tedy nemusí být černé ani světlé. Podívejte se na bílé možnosti - a určitě najdete něco podle vašich představ.

arrow