Redakce Choice

Jedinečné snubní prsteny: nápady autora

Anonim

Pokud jde o manželství, výběr správného kruhu je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí. A pokud má někdo rád klasiku, v poslední době se stále více a více novomanželů rozhoduje ve prospěch mimořádných autorských výtvorů.

Designer prsteny, vytvořené v jedné kopii - šíleně drahé potěšení. Pokud nezadáte malé procento těch, kteří jsou ochotni utratit miliony na dekoraci, máme lepší nápad. Nechte se inspirovat výtvory nejlepších mistrů a jděte do soukromého klenotníka. Můžete získat nádhernou a jedinečnou věc za rozumnou cenu.

Toto řešení má řadu výhod. První z nich - samozřejmě, úspory. Můžete si vybrat ne elitu, ale nejvíce obyčejné zlato, a nahradit diamanty, například, s kubickými zirkony. Mimochodem, tyto kameny přinášejí mnohem méně problémů: protokol vám umožňuje nosit je ve dne, jsou kombinovány s oblečením v různých stylech. Ale pro diamanty bylo nutné vhodné prostředí.

Za druhé, pro výrobu prstenců podle náčrtu autora lze použít fragmenty rodinných ozdob, které beznadějně ztratily na významu nebo jsou příliš opotřebované a již je není možné nosit. Například, můžete udělat hlavní prvek snubní prsten oblázek z babiččina prstenu.

A za třetí, inspirovaný nápady nejlepších klenotníků na světě, můžete přidat design s autorskými prvky, které jsou nějak spojeny s vaším milostným příběhem.

Fantasy hvězda může být také sentimentální. Jason Momoa navštívil babičku

"Jsme připraveni vzbudit vzpouru": život a boj Abigail Adamsové

Pochybný příklad: 5 klasických romantických filmů, které dávají špatnou lekci

Abychom se vyhnuli hledání nápadů, sestavili jsme malý výběr nádherných exemplářů - prstenů, symbolizujících lásku a zdůrazňujících jasnou individualitu majitelů.

TAR Todd Pownell

Todd Powell TAP kolekce obsahuje některé nádherné prsteny neobvyklého tvaru. Prezentované na fotokopii - perle série, odrážející její podstatu.

Prsten je vyroben ze žlutého a černého potaženého zlatem. Diamanty nejsou nijak fixovány, jsou drženy silnými tenkými pruty, jako jsou ptáci uvnitř klece. Když se pohybujete, sotva slyšitelně zaklepávají na sebe.

Velmi neobvyklý prsten. Ne každá nevěsta o tom rozhodne. Ale ten, kdo se rozhodne pro takové šperky, bude mít opravdu jedinečnou věc.

"Šanghaj" od Alezana By SK

To jsou transformující prstence. Položky z této kolekce jsou navzájem perfektně kombinovány.

Srdcem konceptu je myšlenka, kdo je velkým centrálním diamantem pozůstatkem minulosti, skupina kamenů vypadá mnohem efektivněji. Ale pro ty, kteří věří, že to není dost, můžete získat doprovodné prsteny, které se nosí na obou stranách diamantový zásnubní prsten.

"Plačící strom": tajemství přírody nebo machinace mimozemšťanů (video)

Piloti na letišti našli medvídě a rozhodli se držet

"Kolobok" novým způsobem: karikatura o chlapci z Khinkali (video)

Katkimovo Crescendo

Ne každý souhlasí s tím, že doba velkých kamenů zapadla do zapomnění. Nová tvorba značky Katkim to opět potvrzuje.

Hlavní vlastností prstence je velký listový diamant. Je těžké si představit, ale ne on je vrcholem kompozice! Je něco chladnějšího než velké diamanty? Existují a jsou to neobvyklé nápady. Hlavní sázka je na otevřeném kruhovém rámci.

Ezzat Evy Fehren

Není pochyb o tom, že dnešní geometrické motivy jsou super-skutečné. Ezzatův prsten Evy Fehren dokazuje, že z dobrého důvodu!

Diamantový kámen vypadá opravdu skvěle. Nemůže jít bez povšimnutí. A pokud geometrické lakonické motivy jednou zmizí z módy, pak to neohrožuje diamanty. I po mnoha letech tento prsten připomene éru, ve které byl vytvořen.

Prsten Libra od Spinelli Kilcollin

Všechny části tohoto prstence jsou autonomní, ale neoddělitelně propojené. Jak hluboká symbolika!

Extrémně brzké probuzení: 5 přínosů pro produktivní den

Slavný básník Marina Tsvetaeva a její děti: složitost tragického vztahu

Tajemný zánik manžela byl odhalen až po 70 letech.

Koneckonců, je to přesně to, co se děje s lidmi, kteří se oženili: všichni zůstávají sami, s časem, kdy se děti objeví, ale všichni členové rodiny jsou pevně spojeni.

Přesnost, pozornost k detailu, skvělá vize designu - vše je spojeno v zájmu vytvoření skutečného uměleckého díla. Pro zvýšení efektu použil designér zlato různých odstínů. Prsten je zdoben bílými a černými malými diamanty.

Sklizeň z Repossi

To je případ, kdy je člověk dobrý a dva lepší. Co by mohlo být krásnější než elegantní zásnubní prsten s diamantem? Pouze dva takové kruhy!

Toto je hlavní rys modelu.

Pokud se rozhodnete pro takovou výzdobu, šanci setkat se s jinou ženou bude téměř nulová. To není případ, který by se mohl stát masovým trendem, takové nápady přitahují pouze ty nejnáročnější znalce.

Fotograf ukázal krásu maminek z různých částí světa.

Psí zdraví: psi mají také bolesti hlavy. Stanovisko veterinářů

Podíváte-li se pozorně, můžete snadno odhadnout města fotografovaná shora

Ale je tu něco, na co se připravit předem. Určitě budete opakovaně dotázáni, proč a jak nosíte dva identické prsteny.

Zahrada Eden Misahara

To musí být jeden z nejpůsobivějších svatebních kapel v našem výběru. I název evokuje emocionální odezvu: "Zahrada Eden."

Tyto úžasné zelené smaragdy připomínají propletené lianas nebo divoké vinné révy. Jsou přitahovány k „slunci“ a jsou kolem něj ovinuty. Úloha slunce je samozřejmě brilantní broušený diamant. Základ je vyroben ze zlata neobvyklého narůžovělého odstínu, který je sám o sobě trendem.

Natalie drahý tečkovaný oválný kámen obálka prsten od Marie

Návrhář je známý pro všechny druhy inovativních projektů, ale to je určitě jeden z jejích nejslavnějších dobrodružství.

Prsten z lehkého zlata s oválnými diamanty sedícími v řadě je skvělou alternativou tradičního snubního prstenu.

Právo na výběr

Chcete-li dát přednost tradičnímu hladkému rámu, nebo vybrat něco zcela mimořádného - záleží jen na vás. V uplynulých letech, v klenotnické módě (jak, mimochodem, v módě svět jako celek), tam byla tendence k neobvyklým věcem, odmítnutí zavedeného dogma. Podle stylistů se v nadcházejících letech dramaticky nezmění nic. To je opravdu skvělý nápad.

arrow