Redakce Choice

Šaty v retro stylu

Anonim

Nejslavnější designéři světa se snaží tvrdě rehabilitovat minulost. Je třeba poznamenat, že uspějí. Po několik let v řadě, vintage oblečení nezanechalo módní Olympus.

Vintage oblečení

Jak módní ženy rádi používají toto poněkud populární slovo. Ale někteří si ani neuvědomují svůj pravý význam. Co to je, šaty ve stylu vintage? Skutečně vinobraní lze považovat za oblečení, které splňuje následující požadavky:

  • Šité nejpozději v 80. letech minulého století.
  • Je to dílo slavného módního návrháře.
  • Reaguje na ducha své éry.
  • Provádí se z drahých a kvalitních materiálů.
  • Často jsou prezentovány v jedné kopii.

Někteří věří, že šaty ve stylu vintage je jakýkoliv model z mého nebo babiččina šatníku. Nicméně, pokud vaši příbuzní koupili kus v běžném obchodě nebo na trhu, pak to není nic víc než staromódní šaty.

Skutečné vintage položky jsou drahé a prodávají se ve specializovaných prodejnách a online aukcích. Poslední možnost nákupu je velmi riskantní. Nelze přesně vyhodnotit kvalitu tkanin a stupeň poškození výrobku.

Existuje alternativa?

Drahé šaty z minulého století si mohou dovolit jednotky. Ale jednoduchá dívka, která chce vypadat stylově, dokáže nahradit vintage šaty levnějšími variantami.

Můžete například jít do druhé ruky. Většina z řady není příliš kvalitní věci, ale mezi horami zbytečných hadrů můžete najít slušné šaty ve stylu vintage.

Také, moderní návrháři nabízejí věci ve stylu vintage oblečení. Mohou být dokonce vyrobeny z tkanin té doby a doplňky jsou uměle stárnuté.

Módní vintage šaty

Je velmi těžké vybrat si šaty ve stylu vintage, ideální pro styl a velikost. S ohledem na zvláštnosti vaší vlastní postavy však můžete načrtnout kruh vhodných stylů.

  • Šaty ve stylu 20 let se hodí k štíhlým krásám s mírně chlapeckými proporcemi. Tekoucí látky, siluety, které nemají jasnou formu - to vše zdůrazňuje tenké nohy, úzké boky a skromný hrudník.

  • Šaty ve stylu 40s jsou velmi elegantní a skromné. Budou vyhovovat rafinované a romantické povahy, kteří chtějí prokázat svou vynikající chuť. Modely tlustých tkanin pomáhají skrýt další centimetry v pase.

  • Šaty ze 60. let jsou šité na míru pro šťastné majitele ideálních parametrů. Tento typ postavy se nazývá přesýpací hodiny. Načechraná sukně a vybavená silueta zdůrazňují ženské tvary.

  • V 70. letech přichází móda hippie. Prostorné sundresses s barevným potiskem, šaty z nedotčené bílé lnu, stejně jako barevné sukně - to vše bude skvělý doplněk k jasnému a odvážnému obrazu. Tyto šaty jsou velmi univerzální a hodí se k jakémukoliv typu postavy.

Hollywoodské hvězdy zavedly módu na vinobraní šaty, které se staly masivně nosí na červeném koberci. Drew Barrymore, například, miluje, aby se předváděl v šatech z 30. let. Vybírá pro ně stylové doplňky: dlouhé rukavice, závoje a šperky. Hezká žena Sharon Stone preferuje nejen vintage šaty, ale také kašmírové svetry a kabáty éry 20. let. Pro Julii Robertsovou se její šaty ve stylu vintage staly šťastnými. To bylo v ní že ona přijala Oscar sošku.

Vintage svatební šaty

Nevěsta šaty jsou možná klíčovým prvkem svatební oslavu. Hosté po několika dnech zapomenou na chuť dortu a na výzdobu sálu, ale šaty budou diskutovány po dlouhou dobu. To je důvod, proč návrháři s takovou hrůzou a láskou vytvářejí svatební šaty. Vintage také tento obor nevynechal.

Svatební šaty ve stylu vintage jsou vyrobeny z drahých tkanin: hedvábí, satén, nádherná krajka. Všechny šperky jsou šity ručně a každý záhyb ideálně leží na těle. Tyto šaty rozhodně nenechají nikoho lhostejného. Je také ideální pro téma party.

Doplňky, make-up a účes by měly být sladěny s vintage šaty. Pokud je to oblečení z 30. let, pak si vlasy ve vlnách a zajistit dekorativní kolíky. Závoj je lepší nahradit závojem. Začínat v 50. roce, dělat objemný bouffant vlasů a upevnit malý závoj. Make-up může být velmi jasný.

arrow